Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie denerwuje w sumie tylko latwosc rozwalenia budynkow z celami.. pare rakiet z uava i czolgu i budynku nie ma. Wkurza mnie tez,ze czasem polowa skladu to pseudo snajperzy hehe, ale to nie wina gry.. dobry by byl jakis test na strzelanie zanim moznaby ta klase wybrac :P

 

Aha i nie wiem czy to blad czy cos zle zrobie ale zawsze jak probuje wyladowac uavem zeby go naprawic to mi wybucha

ktos musi Ci naprawic...w innym wypadku helikopterek wybucha

Odnośnik do komentarza

Na tych debili co kradną bez pardonu sprzęt podczas naprawiania jest w sumie jeden dość skuteczny patent - trzeba być w składzie z kimś znajomym. Np. ja z kumplem jedziemy T90 - oczywiście nie wbijamy się do nich do bazy ale stoimy dalej czając na AT i dupę czołgu co chwile, żeby nikt nie podbiegł z C4. Dostaniemy np rakietą - ok, cofka 10 m za zakręt ja zsiadam z górnego działka i naprawiam, koleś dalej siedzi za sterami - jak ktoś wbije się zbiegając z respa na moje miejsce - wystarczy jeszcze cofnąć kawałek i stanąć, żeby nie miał w ogóle w kogo strzelać i po 15-30 s gość wysiada, ja wskakuję i lecimy dalej :P Do tej pory zawsze działa... A debile są w każdej grze i porównywanie znowu do CODa jak niektórzy próbują ("a miało być tak pięknie") jest bez sensu. To nie wina gry, tylko dekli w nią grających - masz dobry skład, najlepiej 4 osób - możecie ogarnąć wszystko w meczu i przechylić szalę zwycięstwa- tyle. Gra rewelka, ale nie noob-friendly i nie bardzo dla samotnych Rambo :potter:

 

Edit: No i co do wytrzymałości czołgu - to fakt, można go łatwo zniszczyć, ale jeśli 2 kumate osoby nim jadą i wiedzą gdzie się ustawić, naprawiają go, obcinają dupe czołgu co chwilę, nie stoją blisko krzaków, żeby nikt nie podleciał po cichu z C4 i jeszcze mają kumatego snajpera w składzie, który podświetla cele i obcina też na czołg i AT - to czołg jest postrachem wrogów...Poza tym będą w fullu jako specjalizacje fajne upgrady zwiększające wytrzymałość i skuteczność czołgu. Wg mnie gra jest dobrze wyważona

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7539754,Chcesz_zagrac_wczesniej_w_Bad_Company_2__Nie_ma_sprawy.html

 

Jako że i tak sobie kupię tę grę to mogę się podzielić z wami moimi typami: na bank każdy typuje Lindę, ale imo można jeszcze rozważać np. Jakimowicza, Stuhra, Deląga, Kondrata, Żmijewskiego, Lubaszenkę czy Pazurę :D Mam nadzieję, że ułatwiłem wam zadanie. Nie ma za co.

Odnośnik do komentarza

wg reklam w prasie - tak.

natomiast faktycznie przy opisie produktu na stronie nie ma tego nigdzie konkretnie zaznaczonego.

 

tak czy srak preorder złożyłem w sklepie PE.

wcześniej złożyłem preorder na Dante's Inferno w Ultimie. chcę porównać oba sklepy w temacie przyszłych zamówień przedpremierowych.

Odnośnik do komentarza

No pewnie. Jakbym dostał dzidą też bym się nie zastanawiał. Chodzi mi raczej o specyfikacje broni, jak chociażby pojemność magazynka (20 naboi) przy niezbyt dużej szybkostrzelności stanowi ograniczenie, poza tym skoro w BC, jeden strzał w klatę Cię nie położy, to jak wyskoczysz z kimś na solo, kto ma chociażby 9A-91 to zdecydowanie powinien wygrać ten drugi. Choć magazynek ten sam, to prędkości początkowe pocisku różne, co daje większy damage, a w tej grze bierze się to pod uwagę. Czyli Thompson będzie dla lanserów w dresach ;D

Odnośnik do komentarza

Cold, uwierz mi grając w bete inżynierem biegałem z Thompsonem a jako secondary miałem właśnie Colta 1911 i nie było mocnych na ten zestaw. Jedyny minus jest taki, że nie zamontujesz na Tommym ACOGa ani nic z tych rzeczy.

 

Napiszę do PSXa i zapytam co z tą limitką.

Edytowane przez Cr@sh
Odnośnik do komentarza

A jak tak sobie czytam listę aczivów z ciekawości i zaraz ch mniej strzeli:

Et Tu, Brute?

Online: knife 5 friends

15 Punktów

 

Czyli o przyzwoitym ratio jak w demku >1.9 mogę zapomnieć, bo dodatkowo moi za mną będą biegać z kosą? Nie chcę dramatyzować, ale nie podoba mi się ten pomysł MAX. Większej głupoty nie widziałem chyba już dawno w aczivach... Np. będę z kumplem ze składu walczył czołgiem i wysiądę z tyłu go naprawiać i jakiś dekiel mi zasadzi teamkilową kosę dla durnego acziva?? Czy chodzi może tylko o przyjaciół z listy?? Tak czy inaczej wielki minus dla DICE za taki pomysły :diablo: Jeśli coś źle zrozumiałem, niech mnie ktoś oświeci :confused:

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...