Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Do Battlefield Bad Company 2 podszedłem jakoś z niechęcią na początku. Potem odpaliłem drugi raz i kolejny ? Dopiero zaczołęm doceniać urok gry , posiada super klimat i daje całkowicie inne odczucia niż MW2 wiec porównywanie tych dwóch gier jest nie na wiejscu. Po graniu w demo w wersji PS3 i x360 (moje subiektywne odczucia ) szaty graficzne a są porównywalne jednak wiecej szczegółów jest na wersji x360( po ulicy przesuwa się śnieg pod wpływem wiatru , super refleksy od wody) jeśli chodzi o otoczenie pozytem jest identycznie ,osobiście wole tez pada do x?a. Cieszy w grze mnie bardzo szukanie meczy to co w wielu grach jest skopane np. Alien VS Predator gdzie na znalezienie lobby czekamy i czekamy?, kolejnym plusem jest skala walk 12vs12 duże mapy niema odczucia ścisku rewelska, Osobiści polecam i jak nie byłem raczej skłonny do kupna to raczej biore :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja uważam, że pojazdy mają za mało do powiedzenia? Po prostu strasznie łatwo dają sie zniszczyć, i nie ma takiego strachu przed czołgiem jak w starych BF'ach. Powinni mu zwiększyć pancerz.

 

IMO co powinni jeszcze dodać/zmienić

 

- lądowiska które same naprawiają - no kur.wicy można dostać na tych matołów, ja sobie ląduje żeby zreperować helika, a gunner debil przesiada się i kradnie sprzęt, w 90% przypadkow 10 sekund pozniej gryzie piach

 

- nóż, chociaż to już mało prawdopodobne - szkoda ze jest to zrobione jak w CoDzie... powinni przynajmniej zrobić tak, że RB - nóż wyjęty, następnie RT - cios kosą, a nie takie noskillostwo prosto z CoD'a

 

W kwestii gameplaya chyba nie ma już nic, do czego bym sie przyczepił... chociaż późna pora, to może o czymś zapomniałem... a wam nasuwają się jakieś pomysły? jakieś zmiany czy coś?

Odnośnik do komentarza

Pograłem półtorej godzinki w demko nowego BC. No cóż i dla mnie to po prostu stary dobry BC z kilkoma fajnymi dodatkami. Graficznie mnie nie zmiażdżyło przynajmniej ta śnieżna mapka,która jest demku niczym szczególnym się nie wyróżnia :P Z chęcią bym zobaczył mapkę w dżungli,która na trailerach robi ogromne wrażenie. Jestem ciekaw ile będzie levelów,bo już samo dojście do pierwszego jest bardzo mozolne :P

Snajperki rządzą w tej grze :D

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje w sumie tylko latwosc rozwalenia budynkow z celami.. pare rakiet z uava i czolgu i budynku nie ma. Wkurza mnie tez,ze czasem polowa skladu to pseudo snajperzy hehe, ale to nie wina gry.. dobry by byl jakis test na strzelanie zanim moznaby ta klase wybrac :P

 

Aha i nie wiem czy to blad czy cos zle zrobie ale zawsze jak probuje wyladowac uavem zeby go naprawic to mi wybucha

Edytowane przez munkie
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja uważam, że pojazdy mają za mało do powiedzenia? Po prostu strasznie łatwo dają sie zniszczyć, i nie ma takiego strachu przed czołgiem jak w starych BF'ach. Powinni mu zwiększyć pancerz.

 

IMO co powinni jeszcze dodać/zmienić

 

- lądowiska które same naprawiają - no kur.wicy można dostać na tych matołów, ja sobie ląduje żeby zreperować helika, a gunner debil przesiada się i kradnie sprzęt, w 90% przypadkow 10 sekund pozniej gryzie piach

 

- nóż, chociaż to już mało prawdopodobne - szkoda ze jest to zrobione jak w CoDzie... powinni przynajmniej zrobić tak, że RB - nóż wyjęty, następnie RT - cios kosą, a nie takie noskillostwo prosto z CoD'a

 

W kwestii gameplaya chyba nie ma już nic, do czego bym sie przyczepił... chociaż późna pora, to może o czymś zapomniałem... a wam nasuwają się jakieś pomysły? jakieś zmiany czy coś?

 

Lol, żeby nie było, że nie pisałem o akcjach z kradnięciem sprzętu wcześcniej :) Poza tym, ześ się stary uczepił tego CoD'a jak rzep psiego ogona. (Wedlug mnie: noz pod 1 przyciskiem daje grze troche dynamiki, niz takie wyciaganie go, chowanie itp.

Odnośnik do komentarza

Haters gonna hate, jak to mówią.

 

Kszytrix nie wiem jak się mają zabijać po dostęp do UAV skoro friendly fire nie ma?

 

Ferris --> niestety tak czasami się dzieje, od zawsze jakie fiuty irytują w BF'ach. Dobrze ze tylko z helikiem tak jest bo czołgi, APCtki i AA potrafią stać w bazie nietknięte - w tych wypadkach ludzie ogarniają sterowanie tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...