Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem więcej i moje zdanie na temat szpila jest jeszcze lepsze. Niech pełna wersja będzie lepsza wizualnie, niech będa lepsze mapy i mnie mają. Super się w to gra, jest satysfakcja jak się zrobi pare defensive killów ;) a po rozdupceniu wrogiego czołgu banan na ryju jest jeszcze większy. Mam nadzieję, że w Fullu będą fajniejsze tryby, ale w ten nawet da się pograć. Czekam na pełną.

 

To ja Ci powiem, że jak ja jeżdżę z kumplem T90 i obaj mamy naprawianie i wiemy już gdzie się ustawić, żebym miał baczenie na oba MT na tej mapce, on prowadzi, ja strzelam z górnego karabinu to zanim ktoś w końcu da radę nas zdjąć to mamy po np. 44 kile - to jest banan jak widzę tych sniperów próbujących podbiec i podłożyć C4, albo gości jeden po drugim podbiegających do MT i dostających heady :P. Najlepsze moje ratio w meczu 18.5 + ponad 25 medali i odznaczeń. Procentuję tutaj wiele godzin przegranych na 1943 :D Kocham tą grę i już nie mogę się doczekać fulla. Sorry, że się tak pochwaliłem, ale jest lepiej niż myślałem - gra spełnia w 100% moje oczekiwania po tym co zobaczyłem przez 10h obcowania z demem :good:

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Gra jest naprawde świetna. Pierwsze wrażenie nie było powalające, po tych wszystkich trailerach spodziewałem się miażdżącej grafiki a dostałem ,,zaledwie,, dobrą, odpychał poczatkowy chaos ale po zagraniu kilku meczy, zapoznaniu się z mapą i ogólną mechaniką gry(w jedynke nie grałem po multi) i wysłaniu kilku invitów zmieniłem zdanie. Wjechanie z 3 ziomkami czołgiem w grupkę przeciwników i zrobienie totalnego mayhemu na tych noobkach od razu wrzuciło banana na mordę. 3h mineły bardzo szybko i o dziwo granie cały czas na tej jednej mapa nie nnudziło ale to pewnie ze względu na jej wielkość.

Ciężko mi stwierdzić czy gra jest lepsza czy gorsza od MW2 gdyż grałem w Cod ostatni raz w listopadzie ale na pewno po dzisiejszym ograniu demka BC trafia na moja listę must have.

Ps. Gow 1 dalej pozostaje best multi ever ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co sądzić pograłem z 2 godzinki i szczerze mówiąc średnio mnie zaciekawił multi,

może dla tego , że jestem przyzwyczajony do Cod'ów, pierwsze co mi się narzuca to zbyt wygórowany poziom życia, żeby zabić kolesia trzeba w niego władować pół magazynku, jeszcze c(pipi) zrobili to, że nie wiadomo kto siedzi w czołgu kolo z twojej drużyny czy z przeciwnej. Jedyne co mnie na razie zachwyciło to możliwość rozwalania budynków hehe. Moim skromnym zdaniem COD MW 2 wygrywa w multi z BF:BC 2, poczekamy do pełnej wersji i zobaczymy czym nas zaskoczy single player.

Edytowane przez kamilpolpak
Odnośnik do komentarza

CoD MW2 nie wygrywa z żadną gra, bo to kamperska i casualowa gra, w BFie to chociaż trzeba się przyłożyć, żeby dobrze celować, w MW2 wystarczy skierować celownik mniej więcej w stronę przeciwnika, resztę robi za nas autoaim.Takie są fakty.Nie zmienia to jednak faktu, że BF:BC2 jest dla mnie regresem w stosunku do części pierwszej.

Odnośnik do komentarza

 

CoD MW2 nie wygrywa z żadną gra, bo to kamperska i casualowa gra, w BFie to chociaż trzeba się przyłożyć, żeby dobrze celować, w MW2 wystarczy skierować celownik mniej więcej w stronę przeciwnika, resztę robi za nas autoaim.Takie są fakty.Nie zmienia to jednak faktu, że BF:BC2 jest dla mnie regresem w stosunku do części pierwszej.

Boze jacy wy wszyscy jesteście pro skillowi gracze ,a kazdy jedzie w temacie MW2 ze nie może nabic XXX kill strajka :D . No sorry . Zgadza sie ze w BF2 trzeba lepiej przycelować ale co z tego jak walisz w typa cały magazynek i koleś stoi dalej. Dzisiaj pograłem w to trochę dłużej no i naprawdę nie ma co porównywać MW2 z BF2 chodź to w prawdzie tylko demko i w dodatku słabe. No ale pograłem nieco snajperką jak już udało mi się ją zdobyć no i jakie było me zaskoczenie jak mam goscia na czystej pozycji stoi w miejscu ,celuje w niego ,strzał typ stoi LOL , poprawką typ pada :D .WTF 2 strzały ze snajpy aby typ padł ?

 

Naprawdę demo nie pokazało nic nowego i nie sądze aby coś wiecej było w fullu dla mnie to taki BF 1,5 .Nowa sceneria, misje ,mapy .

Zaraz mnie najadą ze jestem fanboj MW2 .. wcale nie , mnie tylko interesuje ciekawa rozgrywka ,a w demie BF2 nic po za oprawą audio mnie nie urzekło .

Odnośnik do komentarza

nie o to mi chodzi ,gdzie napisałem ze nabicie killstrajka to wyznacznik skilla ? Mam tu namyśli fakt ze tym którym nie idzie w MW2 dostają ciąglę lub przeważnie w czapkę jadą na grę ze jest kamperska,arcadowa itp itd . Ale dla takiej osoby każdy shooter bedzie taki jak nie umie grać .

Zobaczysz ile bedzie płaczu na BF2 ze koleś położył się na respie ze snajpą i tnie wszystko jak leci ,ze zwineli mi zabawkę jak wyszedłęm ją naprawić , ze dostałem w plecy od goscia z drużyny bo byłem 1 przy czołgu itp itd.

I bedzie wielkie oczekiwanie na GOW 3 ze świetnym zbawicielskim multi bez bugów itp itd . błędne koło powtarzające się przy każdej coś znaczącej grze :)

Odnośnik do komentarza
No ale pograłem nieco snajperką jak już udało mi się ją zdobyć no i jakie było me zaskoczenie jak mam goscia na czystej pozycji stoi w miejscu ,celuje w niego ,strzał typ stoi LOL , poprawką typ pada :D .WTF 2 strzały ze snajpy aby typ padł ?

 

W przeciwienstwie do coda, zeby jednym strzale polozyc kolesia trzeba trafic headshota

Odnośnik do komentarza
Boze jacy wy wszyscy jesteście pro skillowi gracze ,a kazdy jedzie w temacie MW2 ze nie może nabic XXX kill strajka

Chyba tu napisałeś. A takie sytuacje jak opisałeś się zdarzają, jednak snajpera ZAWSZE ujdzie zdjąć (choćby zachodząc od tyłu czy rozwalając z MG), zresztą snajpa jest tak wyważona, że trzeba mieć naprawdę dużego skilla, aby "ciąć wszystko jak leci", przy graniu w dobrym składzie nie ma mowy o podpie.rdalaniu sobie pojazdów, a jak wyjdę go naprawić to i tak koleś będzie miał go częściowo rozwalonego, więc what's the point? A to następne zdanie nie wiem jak się ma do gry, bo przecież w demie nie ma friendly fire a jak coś to od tego są minusowe punkty żeby karać takie zachowania.

 

"wielkie oczekiwanie na gow3"- WTF? Temat o BC2, poruszamy różnice między nim a MW2, a ty o Gearsach... Zresztą chyba nikt już nie uwierzy w Gearsy bez lagów dopóki sam tego nie sprawdzi.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Boze jacy wy wszyscy jesteście pro skillowi gracze ,a kazdy jedzie w temacie MW2 ze nie może nabic XXX kill strajka :D . No sorry . Zgadza sie ze w BF2 trzeba lepiej przycelować ale co z tego jak walisz w typa cały magazynek i koleś stoi dalej. Dzisiaj pograłem w to trochę dłużej no i naprawdę nie ma co porównywać MW2 z BF2 chodź to w prawdzie tylko demko i w dodatku słabe. No ale pograłem nieco snajperką jak już udało mi się ją zdobyć no i jakie było me zaskoczenie jak mam goscia na czystej pozycji stoi w miejscu ,celuje w niego ,strzał typ stoi LOL , poprawką typ pada :D .WTF 2 strzały ze snajpy aby typ padł ?

 

Naprawdę demo nie pokazało nic nowego i nie sądze aby coś wiecej było w fullu dla mnie to taki BF 1,5 .Nowa sceneria, misje ,mapy .

Zaraz mnie najadą ze jestem fanboj MW2 .. wcale nie , mnie tylko interesuje ciekawa rozgrywka ,a w demie BF2 nic po za oprawą audio mnie nie urzekło .

 

Idź sobie tam strzelaj z autoaim'em na MW2 i nie pisz tu o tej grze, a tym bardziej o GoW3 bo to temat o BF:BC2.Trudno, żeby fana MW2 urzekło coś, co jest skillowe i trudne.

 

''Mam tu namyśli fakt ze tym którym nie idzie w MW2 dostają ciąglę lub przeważnie w czapkę jadą na grę ze jest kamperska,arcadowa itp itd''

 

Przykro mi ale Twoja teoria ma niewiele wspólnego z prawdą, grając odświętnie w CoD4, praktycznie w każdym meczu byłem na plusie.I to dosyć sporo.Dlatego uważam MW, a MW2 jeszcze bardziej, za gre casualową, każdy wchodzi, każdy może mieć dobre wyniki.nieważne czy gra pół roku czy tydzień.

Odnośnik do komentarza
Przykro mi ale Twoja teoria ma niewiele wspólnego z prawdą, grając odświętnie w CoD4, praktycznie w każdym meczu byłem na plusie.I to dosyć sporo.Dlatego uważam MW, a MW2 jeszcze bardziej, za gre casualową, każdy wchodzi, każdy może mieć dobre wyniki.nieważne czy gra pół roku czy tydzień.

 

Miałem już nie pisać w tym temacie, ale jak czytam takich gości to się gotuję. Co za bzdury piszesz? Grać tydzień i być tak samo dobrym co ten, który gra pół roku? Na bank w MW2 dostawałeś niezłe wciry i szukasz innej gry, w której być może coś ugrasz. Ciekawe co będzie gdy w BC2 będzie to samo? Będziesz czekał na MoH? Na razie Bad Company 2 zapowiada się słabo, z kiepskim framerate'em, nieciekawą grafiką, chaosem. Jedyne co ratuję tą grę, to dźwięk. Jeśli pełna wersja okaże się grą DUŻO lepszą niż demo, to zwrócę honor fanom BC.

Odnośnik do komentarza

Po zagraniu kilku meczy w cod4 dostajac srogie baty odpuscilem sobie tą grę. W MW2 w pierwszym meczu byłem na 2 pozycji..

I nie powiesz mi, że mw2 nie grą bardziej casualową od 4 częsci bo to jest fakt. Coś jest chyba nie tak jak z totalnego noobka zajmującego ostatnie pozycje po 1 meczu zrobiłem się całkiem skuteczny i nie miałem problemów z nabijaniem fragów. Na pewno nie byłem żadnym pro graczem ale i ostatni na liście nigdy nie byłem.

 

Cod do lamusa, nadchodzi era BC.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że kiedy zaczynałeś grać w MW2, to 90% nie ogarniało jeszcze wszystkiego. W jaki sposób MW2 ma być łatwiejszy od MW? Że killstreaki? To tylko urozmaicenie, bo naloty i śmigła były już w MW. To samo mogę powiedzieć o BC, czołgi, helikoptery, helikopterki. Średnio to wszystko wyważone.

 

Cod do lamusa, nadchodzi era BC.

 

Zapamiętam to i przypomnę po jakimś czasie.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...