Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem odcięty od wszelkiego sieciowego pogrywania w gry ze stajni EA. Jakiś błąd w ich systemie sprawił, że w żadnej z gier EA, gdzie wymagane jest podanie konta EA, nie mogę się zalogować (Mirrors Edge, BF:BC2, Army of Two: The 40th Day). Pisałem do angielskiego supportu EA w tej sprawie, lecz chyba olewają wszelkie pytania, bo od kilku dni nie dostałem żadnej odpowiedzi. Na zagranicznym forum spotkałem się z jednym takim przypadkiem i gość opisywał, że nic na to nie mogli poradzić, dopiero gdy sam zaproponował usunięcie konta EA, po czym założył nowe, sprawa się rozwiązała. Niestety ja nie mam takich możliwości, bo EA chat już znikł, a na maile nie odpowiadają :/ Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Nie nowe konto Live, tylko konto EA. Dzisiaj napisałem kolejny mail. Jeśli nie dostanę w regulaminowym czasie odpowiedzi od EA (24h), to jutro napiszę do polskiego oddziału o usunięie tego konta. W końcu oni chyba również mogą usunąć konto.

 

TheBesTia

Jeśli chodzi Ci, żebym założył sobie nowy gamertag, to odpada, bo abonament mam do listopada i szkoda mi kasy, a szczególnie dorobku punktowego :(

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Jestem odcięty od wszelkiego sieciowego pogrywania w gry ze stajni EA. Jakiś błąd w ich systemie sprawił, że w żadnej z gier EA, gdzie wymagane jest podanie konta EA

Kiedy gra pyta o takie dane? mam kilka gier od EA i w żadnej nie miałem takiego zapytania podczas solowej jak i sieciowej rozgrywki. Konta na EA ma 2 a może nawet 3 sam juz nie wiem :D

Ogólnie nie łapie co ma EA do XBL?

Odnośnik do komentarza
Kiedy gra pyta o takie dane? mam kilka gier od EA i w żadnej nie miałem takiego zapytania podczas solowej jak i sieciowej rozgrywki. Konta na EA ma 2 a może nawet 3 sam juz nie wiem :D

Ogólnie nie łapie co ma EA do XBL?

 

Ma bo konto EA możesz powiązać z gamertagiem i wtedy wszystkie statystyki obserwować na stronach EA. Ja tak miałem, teraz nic mi nie chodzi :/

Odnośnik do komentarza

Jestem odcięty od wszelkiego sieciowego pogrywania w gry ze stajni EA. Jakiś błąd w ich systemie sprawił, że w żadnej z gier EA, gdzie wymagane jest podanie konta EA, nie mogę się zalogować (Mirrors Edge, BF:BC2, Army of Two: The 40th Day). Pisałem do angielskiego supportu EA w tej sprawie, lecz chyba olewają wszelkie pytania, bo od kilku dni nie dostałem żadnej odpowiedzi. Na zagranicznym forum spotkałem się z jednym takim przypadkiem i gość opisywał, że nic na to nie mogli poradzić, dopiero gdy sam zaproponował usunięcie konta EA, po czym założył nowe, sprawa się rozwiązała. Niestety ja nie mam takich możliwości, bo EA chat już znikł, a na maile nie odpowiadają :/ Ma ktoś jakiś pomysł?

mialem to przy pierwszym Bad Company..pisanie do siedziby EA i DICE nic nie pomoglo..konieczna byla zmiana konta na psn :( to bylo jedyne wyjscie chcac pograc w Bad Company..w inne gry ktore podales nie gralem na tamtym koncie wiec nie wiem jak z nimi by bylo

Odnośnik do komentarza

Nie załamuj mnie. Na Xboxie musiałbym wykupić drugi abonament i stracić wszelkie achivementy. Jutro napiszę do EA polska. Chodzi tylko o usunięcie konta, założę nowe i wszystko będzie grało. Równie dobrze mógłbym do nich zadzwonić jak nie będą odpowiadali na maile. Problem w tym, że jak powiem, że chodzi o Xboxa to powiedzą nara bo w Polsce nie ma Live :/ Ale wpadłem na pomysł, że wcale nie muszę mówić, że chodzi o Xboxa, tylko powiem, że nie mogę zagrać w żadną grę na kompie, bo tam również z tego co czytałem wymagane są te konta EA.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Istnieje mozliwosc wejscia do gry w wiecej niz 4 osoby? Chcialbym zalozyc Xbox Party na conajmniej 6 graczy i taka ekipa wbic sie na jakis serwer. Jest taka mozliwosc?

 

W teamie można max 4 osoby, ale jako ze gra obsługuje funkcje czatu w party to jeśli te 2 osoby będą też w twojej drużynie (jako ta sama "frakcja" w grze) to można grać w takiej grupie (będziecie się słyszeć przez party, nie przez grę)

ale możesz się respawnowac tylko do tych 4 z którymi jestes w teamie ;/

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza

Nie załamuj mnie. Na Xboxie musiałbym wykupić drugi abonament i stracić wszelkie achivementy. Jutro napiszę do EA polska. Chodzi tylko o usunięcie konta, założę nowe i wszystko będzie grało. Równie dobrze mógłbym do nich zadzwonić jak nie będą odpowiadali na maile. Problem w tym, że jak powiem, że chodzi o Xboxa to powiedzą nara bo w Polsce nie ma Live :/ Ale wpadłem na pomysł, że wcale nie muszę mówić, że chodzi o Xboxa, tylko powiem, że nie mogę zagrać w żadną grę na kompie, bo tam również z tego co czytałem wymagane są te konta EA.

Miałem to samo, nawet tu gdzieś założyłem temat o tym. W moim przypadku też było tak, że nie mogłem odpalać gier EA i pomogła .... zmiana godziny :teehee: Wylogowałem się, zmieniłem godzinę w konsoli, zalogowałem się ponownie i do dziś wszystko śmiga. Sprobuj :)

Odnośnik do komentarza
Wejdz na www.ea.pl i napisz maila do obslugi technicznej, przed naprawieniem problemu tez do nich pisalem i odpisali, ze to dosc czesty problem, tak wiec moze to blahostka

 

Dzięki za radę, tak też zrobić miałem i zrobiłem. Jeśli do jutra nie otrzymam żadnej odpowiedzi, to w piątek dzwonię do nich. Mówię w prost, że chodzi o konsolę Xbox, a jak będą marudzić to powiem, że chodziło mi o PS3 xD

 

Czytam te Wasze wypowiedzi o grze i żal serce ściska, że na 5min nie jest mi dane zagrać :/ Tyle godzin przecioranych w jedynkę i tak traktują klienta :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...