Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

psyko gra jest spier.dolona i tyle, jesteś multiplayerowym laikiem więc nie powinieneś w ogóle wnikać w to co piszę.

NO już bez przesady , owszem gra ma swoje słabe strony i błedy ale nie nazwał bym jej słabą . Na multi spisuje się BDB i na pewno nie jest to gra dla każdego gracza .Bo tu trzeba trochę pomyśleć jak podejść przeciwnika punkt ,trzeba " trochę "współpracować z kompanami z drużyny , trzeba wycelować w rywala aby go ubić . Nie każdemu to pasuje bo trzeba coś dać od siebie . Dla porównania w takim CoD masz luźniejszą rozgrywkę nastawioną na pojedynczego gracza ,sam możesz wygrać mecz z dorobkiem +40 killi w BC2 tego nie osiągniesz .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Przyjemnie sie gra, tyle :thumbsup: To ze pare naboi nie trafi goscia, czy w 2 wypadkach na 10 dany strzal nie zabije kogos za sciana mi nie przeszkadza. Vietnam IMO gorszy od podstawki, choc w niego krotko gralem, w zasadzie chwilke, musze poszpilac troche.

Odnośnik do komentarza

TeBe: ten dodatek nie zalicza się do statusu Veterana ale możesz zrobić konta na battlefield : Heroes i dodać je razem z BFBC2 to powinno zadziałać i dać ci Garanda tylko nie mogę powiedzieć ci na 100% bo nie pamiętam czy potrzeba 2 czy 3 gier .

Edyta: musisz zagrać w 2 gry z serii aby dostać Veteran status 1 więc wystarczy że założysz konto na B:Heroes:thumbsup:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Wiecie co mi się podoba w Wietnamie, wczoraj grałem normalny tryb z miotaczem , brakuje mi kilka kili myślę tu będzie łatwiej . podbiegam do gościa zaczynam go smażyć ale on mnie zabija , później kill cam, a tam widzę jak gostek biega i próbuje się ugasić, ten widok tak mi się spodobał ze teraz częściej ich tylko podpalam .

Odnośnik do komentarza

Od weekendu mam problemy z połączeniem w BFie. Zaczęło się od wyzerowania statystyk, potem nie mogłem dołączyć do żadnego meczu, przy próbie połączenia pojawiał się napis, że nie może połączyć z serwerami EA Online. Potem mogłem zagrać, ale tylko kilka minut i wywalało mnie do menu z napisem "utracono połączenie z serwerem". Jeszcze wczoraj do południa ładowały się mapy i gdy miał pojawić się czas do dołączenia za każdym razem wywalało mnie do menu. Wieczorem zupełnie nic (próbowałem co godzinę), brak połączenia z serwerami EA Online, czy jakoś tak. Kogo jeszcze to spotyka? Na oficjalnym forum BFBC2 UK masa graczy pisze o tych problemach. Żałosne jest to, że gra ma już prawie rok, a z multi wciąż są ogromne problemy. Lubię te grę, ale jeśli nie będę mógł w nią grać, to nawet nie mam zamiaru kupować trójki i przechodzę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza

Nie na forum, bo tam to masa ludzi piszę o tych problemach i chyba jest wielka olewka z góry na dół. Wejdź na stronę ea.pl , zaloguj się i skorzystaj z zakładki POMOC, tam wypełnij formularz i opisz problem. W tygodniu odpowiadają na drugi dzień, a w weekendy nie pracują, więc jak napiszesz w piątek to zaczekasz do poniedziałku na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...