Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

znajduje ... wprawdzie nie za pierwszym razem ale znajduje . najlepszym rozwiązaniem jest wyjsć do dasha i odpalić ponownie grę wtedy znajduje normalnie przy pierwszej próbie (u mnie działa).

 

CO nie zmienia faktu ze DICE ma lekko w (pipi)e nasze problemy od roku piszą patcha na bugi i dalej nic a problemów nie ubywa tylko przybywa z każdym miesiącem . Nie sądze abyśmy się doczekali jakiejś łatki przed premierą BF3 .

Ogolnie problem z wyszukiwaniem jest następstwem wcześniejszych kłopotów ze statystykami tak naprawili jedno ze z(pipi)ali drugie :blink:,nie wspomnę już ze serwery ledwo ciągną o czym pisze samo DICE /EA . Zastanawia mnie jedno czy qwa cała społeczność BC2 jednie na jednym serwerze ze taki problem z tym mają ?

Odnośnik do komentarza

Dostają od nas tyle kasy, że powinni coś z tym zrobić. Nie po to chyba zamknęli masę serwerów, żeby mocy nie rzucić na BF'a ;) Vietnam się sprzedał bardzo dobrze, więc kasę chyba mają :D

Kasy to mają napewno tylko co z tego jak nie robią nic aby poprawić jakość rozgrywki , na patcha poprawiającego błędy czekamy od premiery gry i co ..... nic ,Problemy tech także sa od samej premiery i też z tym nic nie robią .

czerpią max zysk przy minimalnym wkładzie :) .

Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku bo serwery w Black OPS działają o wiele lepiej przy o wiele większej liczbie graczy. Nie wiem ilu ludzi gra w BF2, ale na pewno nie 900k co wieczór ;) Co do BF2 to szpil daje masę funu, ale tak jak problemy techniczne bardzo nie wkurzały w okolicach premiery gry, tak teraz są maksymalnie irytujące. Vietnam jest kapitalnym DLC, muzyka po prostu zrywa skalp ;) więcej takich. Pierwszego lutego mapki do Black OPS, także dobrze, że Vietnam już na dysku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak się pisze o problemach technicznych , a ja się jeszcze nigdy z nimi nie spotkałem , ba nawet na lagi nie miałem "przyjemności" się natknąć, wszystko śmiga jak powinno.

 

Vitnam także sobie chwalę , w sumie to dla niego wróciłem do BC2 (nawet pożyczyłem od brata , bo swój egzemplarz dawno pchnąłem) , współczesna rozrywka kompletnie mi nie pasi. Może coś w tym jest ale odwrotnie w COD-ach nie paszą mi przeszłe klimaty , dlatego BF-y tylko w czasach przeszłych (1943 , Vietnam) , natomiast COD-y teraźniejszość (MW , MW2) . Pzdr.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co jest? Kupiłem BC2 wprowadziłem kod VIP chociaż jeszcze nic z niego nie ściągałem, na początku kilka jakiś aktualizacji i jak dostałem się do menu w końcu od razu dałem tryb wieloosobowy a tam co bym nie wybrał to po "dołącz do gry" wyskakuje "Nie znaleziono żadnych gier" trafiłem akurat na jakiś zgon serwera teraz czy o co chodzi?

 

EDIT: Włączyłem jeszcze raz i wyskoczyło mi jeszcze jakaś aktualizacja 1.64GB Vietnam coś tam - to jeszcze to musze zassać żeby stoły z grą zaczęło znajdować? ;p

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...