Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak zapewne lepsze i REALISTYCZNIEJSZE teksty byłyby gdyby w multi wołali :

"Uważajcie moje buziaczki gdzieś kryje się ten seksowny snajper ,którego spotkałem ostatnio w sklepie" ,"Uwaga na cytrynowej ścieżce zauważyłem witaminy" lub "Mój medyku potrzebuje twojego dużego,twardego.....".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dubbing w multi ssie jajca totalnie, początkowo nie mogłem wytrzymac, ale nie zmieniłem na ang i się już przyzwyczaiłem, co nie zmienia faktu, że dubbing jest słaby. Same wulgaryzmy to nie wszytko.

Dubbing w multi ssie?Człowieku, a w jakiej innej grze masz tak świetnie przedstawione realia pola walki?Jakbyś nie wiedział, to w wojsku / na wojnie się klnie i k...., ch..., j....... itp. lecą na lewo i prawo.Głosy dobrze dobrane, pasują idealnie, świetnie wkomponowują się w tę - wojenną - grę.Jakby teksty miały być ugrzecznione to miałbyś coś pokroju tego co wyżej napisał Hacken.:lol:

Edytowane przez haloogen
Odnośnik do komentarza

Ja tam przestawiłem na ang od razu, jak było przez chwilę po polsku to mama krzyczała że bluzgi słyszy z pokoju non stop :(

 

A tak na poważnie to ja nie trawie czegoś takiego że i USA i Ruscy mają gadać tym samym językiem. Lepsze są oryginalne glosy.

Odnośnik do komentarza

Ale gdzie ja napisałem,że teksty mają być ugrzecznione ? Nauczcie się czytac ze zrozumieniem. Napisałem ''same wulgaryzmy to nie wszystko'', dla mnie teksty są sztuczne i same 'k', 'ch' nie sprawiają, że brzmią dobrze i bardziej realistycznie, a wręcz przciwnie - jak widze murzyńca rzucjącego 'k' na prawo i lewo to chce mi się po prostu smiać ;) same teksty są napisane ok, nie do tego sie przyczepiam, drażni mnie to jak są nagrane. Oryginalny dubbing to PODSTAWA, tak w grach jak i w filmach (jednym z niewielu wyjątków jest 'Shrek' ), Na szczęście w końcu zmieniłem na ang i gra się odrazu przyjemniej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Was, ale mnie ta gra zaczyna powoli wpieniać - w sobotę i wczorajszą niedzielę wieczorem statystyki miałem zresetowane (level 0 + żadnych perk'ów), jednak tagi zostały i w ogólnym rankingu też widnieje lvl 29:blink:.WTF?Ostatnio ponoć poprawiali działanie statystyk (wyłączenie serwerów 8:00 - 15:00, bodajże w zeszłą środę, jeśli dobrze pamiętam), jednak to co widzę to zmiany są wciąż na gorsze.Nie wiem, czy DICE w swojej grze nie potrafi wyskrobać normalnego patch'a...gra ukazała się przecież niemalże rok temu:angry:.Jak tak dalej będzie to tłukę calaka w Vietnamie i zostawiam to w pizdu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hmmm, jeden z wczorajszych meczy należał do najbardziej zaskakujących, a mianowicie...Razem z funflem jechaliśmy czołgiem, normalka - pożoga na drodze i te sprawy i nagle (pipi)oot.Ze zdziwieniem patrzyliśmy na nasz zgon, a to z powodu broni która była jego sprawcą.Był to UMP-45:blink:.Mechanik nie podłożył żadnej miny, nie było C4, nalotu...znikąd eRPeGa, więc WTF?Hehe ta gra ma niezłe bugi, ale ten wywołał wczoraj szczękopad :lol:.

Przy okazji pozdrawiam kierowcę czołgu - siema Hacken.

Odnośnik do komentarza

Dopiero ogarniam BC więc sorry za bardzo głupie pytanie ale... jak podnieść apteczkę rzuconą przez kompana z drużyny? :D Bo podchodzę do takiego sprzętu (ranny) i ani "B" się nie da tego podnieść ani żadnym innym przyciskiem - co trzeba mieć jakąś specjalizację albo grać medykiem żeby móc używać ich czy o co chodzi bo zgłupiałem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...