Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość majsterrPL

A ten pliczek co waży 4mb jest płatny? Może to jest tak, że ten pakiet Vietnam mam pobrany, ale muszę zapłacić 1200 punktów żeby go uaktywnić...

Edytowane przez majsterrPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

(pipi)e servery EA WTF ? :huh:

Spróbuj zrobić to :

Wyloguj się z XBL

Wejdź do ustawienia systemu > data i godzina > zmień datę na 15.05.11

Zaloguj się ponownie (jak to zrobisz data zmieni się na właściwą ).

Mam nadzieję że to pomoże ^_^

PS : nie pytaj czemu taka data znalazłem ją na zagranicznym forum ale pewnie nawet jakbyś ustawił inną może zadziała .

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem, że to jakby problem z wczytywaniem gry, zaraz po wcisnieciu start jak sie pojawia napis zapisywanie i pasek battlefield 3 zapowiedziany, wtedy wszystko gra, wychodzą plusiki i można grać, a jeżeli tego wszystkiego nie ma pojawia się napis łączenie i dupa. Ja róznie sobie z tym radzę, włączam konsolę, wyłączam, pogram troche w COD-a, potem wracam. Niekiedy wszystko działa git, a niekiedy za cholere nie można się połączyć...

i za bardzo nie wiem co o tym sądzić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Qwa co za padło też nie mogę się połączyć ... szlag mnie trafia normalnie .Servery EA sa tak z zje.... ze brak słów . w fifie 11 też nie można się połączyć z serwerem EA . Brak pytań .

 

A ja się zastanawiam co kupić BF3 czy MW3 ... qwa jak takie jaja w BC2 co chwile są to nie wierzę ze w BF3 nie będzie takich problemów żenada .

Sami pchają gracza w ręce konkurencji ..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Burgery to jednak debile. Ja uwielbiam grać Enginerem i się bronić. Wystarczy zaminować główne drogi, potem obejść atakujących bokiem i kroić ich ich na flance. Sprawdza się na prawie każdej mapie. A na koniec rundy po kilkanaście kos i kilka zniszczonych pojazdów to żaden problem :dance2:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...