Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od mniej więcej dwóch tygodni jestem posiadaczem gry ,i mam taki problem mianowicie nie mogę dołączać do gry przyjaciół jak jest np wolne miejsce na serwerze ,komunikat brzmi następująco (Nie Udało się połączyć z serwerem EA spróbuj później)tak samo jest gdy zakładam drużynę to ja wejdę do gry a kolegę wyrzuci z tym samym komunikatem, lub jest na odwrót gry on zakłada drużynę to on włazi a ja wylatuje ,raczej nie przewiduje żeby to była wina mojego internetu bo w inne gry gram normalnie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Jak pierwszy raz włączyłem grę to pobrało jakąś aktualizacje ale czy to byłą pierwsza czy ostatnia to nie mam pojęcia.

Niektórzy też tak mają choć raz im działa a raz nie ,w sumie EA zawsze miało coś porypane z tymi serwerami.MAM te dwa update tylko ten 1,7GB jest rysunek (!) nie wiem czy źle się pobrał czy co ,jak go skasuje to pobierze się od nowa?Skasuje go

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Licencji nie przepisuje się z profilu na profil tylko z konsoli na konsole. Jak coś kupisz to jest przypięte do S/N (czy jakiegoś innego hardweru) konsoli na której było pierwotnie zakupione + do konta na jakim zostało zakupione. Więc na profilu zostanie zawsze na tym co kupiłeś, ale możesz zmienić konsole na której było zakupione na inną (np. nową, lub po gwarancji itp). A czy VIP działa tylko na pierwotnie zakupionym koncie to nie wiem. Na pewno jest tak z ciuchami dla avatarów. Jeśli tak samo działa VIP to przepisanie licencji na inną konsolę nic nie da. Będzie można grać tylko na koncie na którym było zakupione. Mam nadzieję, że to zrozumiałe. :potter:

 

P.S. W BC2 nie ma online pass - jest VIP, który dodaje nowe mapy, można grać bez niego.

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Taaaa tylko ze te problemy z serverami i kodem sieciowym trwają już od wydania BC1 .... BF1943 ..... BC2 .

Jakoś cięzko mi w to uwierzyć ze w BF3 nie będzie takich problemów

 

Mylisz się - BF:MC na X360 działało malinowo. Ciorałem w to aż miło. BF:BC i BC2 odrzuciły mnie ze względu na spie.rdo.lo.ne kody sieciowe.

Odnośnik do komentarza

kupujesz tanie konto ,ściągasz na swoją konsole przenosisz licencje ( dostajesz od nich instrukcje ) odpalasz grę na swoim profilu tamten wywalasz i po sprawie ,Kielich tak namieszał że za diabła go nie zrozumiałem. ps to chyba nie jest całkiem legalne.

Tamtego konta się nie wywala, ponieważ tracisz możliwość ponownego ściągnięcia gry. (chyba że passy sobie gdzieś zapiszesz)

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Ok, to już wiem, że nie mam ;) W takim razie niech ktoś mi powie, co mi dał update ważący 1.7GB? Jakieś nowe mapy?

 

Myślałem, że wraz z wklepaniem kodu VIP odpalił mi się download tego dodatku.

Edytowane przez majsterrPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...