Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wciaz wiele osob preferuje MW2, jednak wątpie by istniała taka ktora nie doceniłaby kunsztu najnowszego dzieła DICE.

BF 1943 jest świetny - ale ta gorsza destrukcja (ciut w sensie wygladu jej + plus animacja niektórych zniszczeń) to byl taki krok w tył (nie uważam tego za rzecz ktorą trzeba wytknąć. w końcu to taki mini Battlefield raczej).

To jednak co sie dzieje teraz w BC2 po prostu rozpiernicza oczy, jezeli akcje w grze sa przeprowadzane tak plastycznie i z taka dynamika, to na ką cholere mi jakikolwiek inny FPS ?!

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Wlasnie obejrzalem ten trailer, i jestem pod ogromnym wrazeniem. Wydawalo mi sie, ze widowiskowa zadyma mozliwa jest tylko w skryptowanych akcjach, jakie mozna znalezc w Killzone 2 czy nadchodzacym Modern Warfare 2, w kampania dla jednego gracza. A tu taka niespodzianka. Felling pola bitwy jest niewiarygodnie wiarygodny :) Gdyby teraz wyszedl nowy Battlefield, MW2 na pewno lezal by na polce :)

 

i dobrze konkurencja jest potrzebna, bo MW2 to w sumie jest to duży dodatek do cod4, a nie nowa cześć

a panowie z Infinity Ward, może w kocu pomyślą o zmianach.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie jak wyglądała gra przez neta w pierwszym Bad Company. są jakieś lagi i rozłączenia

Bo coraz częściej słyszę że gra przez neta w PS3 jest porażką czy może to tylko gadanie fanboy-ów ze strony X bo słyszałem że w tej ekipie to lepiej wygląda.... a jestem na kupnie konsoli.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie jak wyglądała gra przez neta w pierwszym Bad Company. są jakieś lagi i rozłączenia

Bo coraz częściej słyszę że gra przez neta w PS3 jest porażką czy może to tylko gadanie fanboy-ów ze strony X bo słyszałem że w tej ekipie to lepiej wygląda.... a jestem na kupnie konsoli.

lagi byly na premiere gry...pozniej zdarzaly sie sporadycznie.,problem lezal w komunikacji glosowej, ktora po parunastu minutach przestawala dzialac

osobiscie o multi i jego logistyczna sprawe jestem spokojny :P samo DICE mowi ze multi to dla nich priorytet

Odnośnik do komentarza

Koleś z DICE kilka dni temu (pokaz EA w Londynie) mówił, że kody do bety będą dostępne jedynie dla pre-orderów. Zapewne jakaś mała ilość wycieknie dla większych serwisów w ramach akcji marketingowej (albo gdy pre-ordery nie wypalą tak jak oczekują), ale na zalew kodów na różnych stronach bym się na Waszym miejscu nie nastawiał...

 

btw:

BC2 urwało mi łeb przy samej dupie. Rozegrałem kilkanaście wojenek i wciąż chciałem więcej, stanowiska były oblegane non-stop, chyba najbardziej ze wszystkich pokazywanych gier. Pokaz był na PS3, a co ciekawe, graliśmy z testerami z Rumunii czy Węgier, co w/g panów z DICE już teraz nieźle pokazuje możliwości silnika online. Grało się genialnie i technicznie faktycznie bez zarzutu. Zresztą gameplayowo także :) Demolka, współpraca teamów, podchody, różne klasy idealnie sprawdzające się podczas walk, pojazdy. MIÓD I GENIUSZ.

Tyle na szybko :)

Odnośnik do komentarza

skoro tylko dla pre-orderowocow to czemu na stronie ea zamieszcza miejsce gdzie mozna zarejestrowac sie i miec szanse aby dostac kod ? ;)

 

pewnie szanse sa nikle ale zawsze sa ;)

 

pre-orderowcy maja pewne na 99,9% a tutaj tej pewnosci nie ma.

to samo dotyczy rozdawania kodow np. na IGN itp. wiec nie tylko preordery dostana. to tylko taki haczyk, zeby kupic gre i miec ta wieksza pewnosc dostania kodu.

 

trzeba byc o odpowiedniej godzinie i kliknac w przycisk. majac nadzieje, ze te kilkadziesiat kodow nie rozejdzie sie w 10 minut. bo zazwyczaj przy kazdym konkursie tego typu tak jest. Mozliwe tez, ze beda rozdawac je na lewo i prawo ;)

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

będą jakieś giveawaye na IGN (jutro) i Gamespocie (soon) i Playstation Blogu (US)

 

Brad Bennett replied on November 5, 2009 at 12:21 pm

On our next post we?ll have more information on how to get a beta code, but keep an eye on the PS Blog, twitter, and http://www.battlefield.com

 

Brad Bennett replied on November 5, 2009 at 12:15 pm

We are still working with our beta key partners on distribution details. More info to come on the Playstation network and battlefield.com

 

Brad Bennett replied on November 5, 2009 at 1:23 pm

Yes, we are looking at BFBC1 PS3 players who have registered their game. They are BFBC1 vets and we are tryign to get as many keys as possible for our PS3 Battlefield community. More details to come?

 

btw:

BC2 urwało mi łeb przy samej dupie. Rozegrałem kilkanaście wojenek i wciąż chciałem więcej, stanowiska były oblegane non-stop, chyba najbardziej ze wszystkich pokazywanych gier. Pokaz był na PS3, a co ciekawe, graliśmy z testerami z Rumunii czy Węgier, co w/g panów z DICE już teraz nieźle pokazuje możliwości silnika online. Grało się genialnie i technicznie faktycznie bez zarzutu. Zresztą gameplayowo także :) Demolka, współpraca teamów, podchody, różne klasy idealnie sprawdzające się podczas walk, pojazdy. MIÓD I GENIUSZ.

Tyle na szybko :)

 

nie no Butcher napisz coś więcej :) 2 rzeczy mnie bardzo interesują :

 

Jak się sprawują pojazdy, sprawdzałeś może heli?

Czy faktycznie można zmienić krajobraz na 'no place to hide' ?:)

Odnośnik do komentarza

Jak się sprawują pojazdy, sprawdzałeś może heli?

Czy faktycznie można zmienić krajobraz na 'no place to hide' ?:)

Graliśmy na mapie Arica Harbor (tej samej co będzie w becie). KOLOS. I to mistrzowski, urozmaicony, świetnie zaprojektowany kolos. Zaczynamy gdzieś na pustkowiu między pagórkami, żeby po chwili przenieść się między zabudowania miasteczka, w ciasne uliczki, piętrowe wille, potem wykolejony pociąg na wiadukcie nad kanałem wodnym, a tory (lub pobliska estakada) prowadzą do bardziej magazynowych zabudowań pobliskiej przystani, z wielkim, zniszczonym kontenerowcem spoczywającym na mieliźnie. Design i różnorodność daje w czachę i po gałach, akcje odchodzą fantastyczne, łącznie z kryciem się w wypalonych autobusach, wagonach, pływaniem pod estakadą czy ostrzeliwaniem się przez wagony.

Nie było na mapie BlackHawka, ale był mały, zdalnie sterowany heli zwiadowczy (komp ze sterami był w bazie), do namierzania celów dla rakiet. Szybki, zwrotny, łatwy w obsłudze, ale też podatny na łatwą demolkę - 1 rakieta i po krzyku. Stojąc przy kompie mamy widok jak z AC130 (czarno-białe pole widzenia, lekko "zaszumione", ale nie noktowizja). Aby trafić w coś rakietą, trzymamy Fire i przez chwilę musimy śledzić celownikiem cel, aż przyleci pocisk. Minus - nie widać reloadingu, nie wiemy kiedy możemy ponownie celować (reload trwa kilkanaście sekund). Ogólnie maszyna do szybkich akcji i wycofania się, chowania między budynkami bardziej, niż otwartej walki na pustym niebie.

"No place to hide"? Powiem tak - destrukcja daje radę i pomaga w przedzieraniu sę przez zabudowany teren, ale akcja jest tak gęsta (wysadzanie kolejnych punktów wroga i przenosiny dalej, jak GRush w BC1), tak intensywna i dynamiczna, że człowiek nie ma czasu bawić się w samą demolkę. Nie ma czasu i nie chce - bo naprawde wytwarza się ciśnienie na działania taktyczne, jak widzisz, że twoi kumple napierają na cele, gęsto się ostrzeliwując, szykując zasadzki, itd. Rozwałki używasz jak poprzednio - gdy tego potrzebujesz aby przejść dalej (bo np. dom zamknięty albo mur za długi i za wysoki), albo widzisz że ktoś się gdzieś skampił.

Nowy HUD sprawdza się wyśmienicie, do tego stopnia, że poza radarem nie zwracałem na niego uwagi :) Po każdej serii reload, ammo mi nigdy nie zabrakło. BTW: graliśmy dwoma drużynami po 4 osoby (team niebieski i zielony na radarze) i faktycznie jest tak, jak zapowiadali: NIE WIDZISZ wrogów dłużej niż sekundę, a i to tylko jak jesteś kilkanaście metrów od gościa i dostrzegł go Twój kumpel (lub Ty). Czerwona strzałka pojawia się dosłownie na pół sekundy na radarze i znika. Moim zdaniem świetny patent, bo nie gapimy się na radar, tylko na pole walki.

Respawny można robić w bazie, lub "na plecach" kumpli z teamu - jeśli żyją :)

Cieszy fakt, że teraz potrzeba mniej kulek do fraga, ale wciąż bardzo losowe są trafienia/fragi z granatnika/bazooki. Standardowa snajpa zabija po 2 trafieniach w korpus (lub 1 headzie ofkoz), chyba, że jakiś tuning to później zmienia (co widać na filmie).

btw - ten ostatni film genialnie oddaje wrażenia z pola walki. Ta gra naprawdę tak wygląda i naprawdę jest tak mistrzowska... :yes:

Odnośnik do komentarza

Mało używam broni maszynowej w BF1943 (głównie Garand itp.), a z kolei w BC2 maszynówki rządzą, więc nie mam dokładnego odniesienia. Ale afair to jest podobnie, imo w sam raz nareszcie, lepiej niż w BC1. Granatów szczerze mówiąc nie używałem prawie wcale - teren jest mocno zabudowany, więc głównie granatnik potrzebny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...