Skocz do zawartości

Battlefield 1943


Rekomendowane odpowiedzi

O lol, a mi wszystko działa jak należy żadnych zwiech ani nic tylko ..... coś mi się powaliło i jakoś tak nie wymiatam co z początku XD.

Ludzie nauczyli się tych samych podstępnych taktyk co ja :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Figuś

tak jest w każdej grze :P Z początku to co grę byłem w pierwszej trójce bo większość ludzi zachowywała się tak jakby pierwszy raz widziała fps na oczy :P.Teraz jest już trudniej bo więcej ludzi wie o co biega w tej grze ale dalej jest fajnie choć szkoda,że mapek tak mało :P

Odnośnik do komentarza

A ja od 2 dni nie moge wejsc i pograć normalnie bo pisze Cannot Connect to EA Online .. mam zaloze konto tak jak ludzie na zagranicznych forach podawali zeby przypisac swoj psn id na koncie EA do niego zrobilem tak i dalej nie dziala .. Jak daje Quick Match wogole nic mi nie znajduje Tylko ten glupi blad "Cannot Connect to Ea Online" juz mnie ch*j strzela ;( , ma ktos na to jakąś rade?!

Odnośnik do komentarza

Litwin to dopiero początek więc się jeszcze nie załamuj :]

 

Dice zaczyna mnie wkurzać, nawet nie potrafią porządnie zrobić rankingu. Raz pokaże friend liste dobrze, kolejno od tego co zdobył najwiecej punktów, innym razem bydle jak :rolleyes:

 

Wiadomo, ile jeszcze brakuje nam do czwartej wyspy? Zaczynam się niecierpliwić.

Edit: już wiem, brakuje 13 baniek :wtf:

Odnośnik do komentarza

Wam też muzyka podczas ładowania mapy potrafi zaczynać 2-3 razy od nowa ten sam motyw? Zastanawiam się, czy to nie jest np. wyznacznik tego, że jest jakiś błąd w sofcie i gra się zawiesi. Ostatnio kilka razy (dni) tak miałem i zawsze kończyło się zwiechą. Wczoraj muza grała idealnie - ten charakterystyczny, wojenny motyw BF - od początku do końca i nie miałem zwiechy podczas 1,5 sesji.

Odnośnik do komentarza
Wam też muzyka podczas ładowania mapy potrafi zaczynać 2-3 razy od nowa ten sam motyw? Zastanawiam się, czy to nie jest np. wyznacznik tego, że jest jakiś błąd w sofcie i gra się zawiesi. Ostatnio kilka razy (dni) tak miałem i zawsze kończyło się zwiechą. Wczoraj muza grała idealnie - ten charakterystyczny, wojenny motyw BF - od początku do końca i nie miałem zwiechy podczas 1,5 sesji.

 

To nie zależy od muzyczki, mi także potrafi lecieć po 3 razy od początku, a nigdy zwiechy nie miałem.

Odnośnik do komentarza

Po 25h wpadł calak, niestety nie doczekałem się czwartej wyspy. Choć pewnie za jakiś czas wrócę do gry, to sprawdzę. Mogli się jednak pokusić o trofeum za wszystkie odznaczenia, ale pod warunkiem, że byłyby lekko zmodyfikowane. 10k killsów jest za czasochłonne, 80h poleciałoby jak nic. Battlefield to idealna gra na DLC, nowe mapy, pojazdy, żołnierze, więc długo czekać chyba nie bedą kazać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...