Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem SP jestem w szoku......końcówka jest doje*&^%$ tak że brak mi słów, mistrzostwo świata, cały SP rządzi na całej linii, zwroty akcji po prostu masakrują, muszę ochłonąć. Moc!!!!!

Liczę, ze będę miał podobne wrażenia. W kampanie SP pokladam największe nadzieje i liczę, ze się nie zawiode.

Odnośnik do komentarza

Hmm tylko jak włączyłem tę grę zdałem sobie od razu sprawę żę grafika w ostatnich dwóch latach znacznie poszła do przodu. Nowy MW2 wygląda identycznie jak czwóreczka. I jak dobrze pamiętam wtedy robiła ogromne wrażenie. Dziś włączając nowego MW2 i mając w pamięci Uncharted 2, nowe dziecko Infinity Ward wydało mi się brzydkie. Przynajmniej trening i pierwsza misja. Serio. To już nie ta klasa co Killzone 2 czy U2.

 

Oczywiście mówię tutaj tylko i wyłącznie o oprawie.

Odnośnik do komentarza

Niestety co do grafiki Jakim ma rację. Brazylijskie Favele to już w ogóle szczyt dziadostwa. Z drugiej strony Afghan jest świetny. W Online zdarzają się kfiatki jak w poprzedniku, ginę od 2-3 strzałów a sam żeby ubić gościa muszę wpakować cały magazynek. Albo serwery klękają albo miałem pecha... cztery razy. Rozgrywka jest szybsza zdecydowanie niż w poprzedniku więc skillowcy o małpich ruchach będą mieli pole do popisów :P

Głosy Panów wprowadzających przed rundą są jakieś takie nijakie, niezdecydowane i bez charakteru. Niby szczegół ale mnie drażni.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z multi. Gdy wysyłam zaproszenie aby ktoś z mojej listy znajomych dołączył do mnie to wywala jemu błąd, że sesja gry, do ktorej cie zaproszono jest juz niewazna. Taki sam błąd wyskakuje mi gdy ja próbuję dołączyć do niego. Wie ktoś o co może chodzić i jak stworzyć swoją drużynę? Coś na wzór tego z Uncharted2 gdzie normalnie znajomi mogą do mnie dołączać.

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Dorwałem swoją kopie i zasiadłem do Singla. Na razie jestem zachwycony, mistrz skryptow powrocil. Akcja jest niezwykle filmowa i wciąga jak bagno. Niestety, po 1,5 godziny gry skonczyłem akt I i aż bije po oczach to, że kampania ledwo się zaczęła, a już zmierza ku końcowi.

Świetna misja z E3 - Cliffhanger i ta na lotnisku, No Russian, która naprawde wzbudziła we mnie negatywne emocje w stosunku do Makarova.

 

 

Rozegrałem jeden meczyk w multi i odczucia bardzo pozytywne. Co prawda 6 razy padłem i tylko 7 zabić, ale trzeba się rozegrać. Zmiany są naprawde dobre i tutaj skupiać się bedzie większość graczy multi w FPS. Umarł król, niech żyje król!

Odnośnik do komentarza

Ja po 4 godzinach grania i dosłownie trzech meczach mulit jestem zadowolony ...bardzo zadowolony. Singiel jest po prostu świetny,fabuła naprawdę wkręca,a i samych wrażeń nie brakuje :) Multi...na początku zacząłem wręcz "genialnie". Staty 3 na 19 mówią same za siebie xD Później było już znacznie lepiej i zdarzyło się,że prowadziłem w meczu ;) Jak się rozkręcę i ogarnę te mapki powinno być git ;)

Odnośnik do komentarza

Grafika jest nie równa, najgorzej to poziom COD4, są momenty które wyglądają naprawdę kapitalnie, jak płonące drzewa czy deszcz. Graficznie może nie miażdży, ale za to pod kątem gameplayu to nr 1 tego roku, a to o to w grach chodzi, sp wymiata, mp zamiata.

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze jeden problem... przy próbie zagrania z kumplami (zaproszenia do gry) wyskakuje błąd i nie da się razem połączyć. Wie ktoś jak to naprawić czy to kolejny bug?

Kolejny bug, osoby na mojej liście mają z tym problem. Trofea mi wskakują, tylko gdy chce zaktualizować profil, to pojawia się jakiś error.

 

Co do single, to jest naprawdę świetnie. Non stop coś się dzieje i nie ma czasu na złapanie tchu. Skrypt na skrypcie, ale co z tego, skoro jest mega widowiskowo i o to właśnie chodzi. Graficznie jest bardzo porządnie, ale do KZ2 sporo brakuje.

 

Multi mnie nie przekonało, może to się zmieni, ale nie bawi mnie rozgrywka, gdzie ginie się w przeciągu 1 sekund. Kto kogo pierwszy zauważy, ten ma na 99% fraga. Tu liczy się głównie szczęście i... kampienie, skill to dość mało istotny element. Nie skreślam MP, ale słabiutko to widzę. W razie czego, to do czasu premiery BC2 będzie się grało w KZ2 i U2 ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się podobnej odpowiedzi typu "Jak chcesz grać na myszce to se graj na wersji PC" . Ale ja chce grac na wersji ps3 na klawiaturze. Wtedy wszyscy bedą myślali że ja taki dobry jestem a mycha i klawa jako kontroler to bedzie moj sekret. No to jak? Da sie czy nie da sie?

 

BTW: Mój psn nick to dejmuczi . Zapraszam na deatchmatch lub dominator. Ja gram cały czas. Zapraszam też na Uncharted2 ewentualnie T6 .

Edytowane przez shockwave
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do single, to jest naprawdę świetnie. Non stop coś się dzieje i nie ma czasu na złapanie tchu. Skrypt na skrypcie, ale co z tego, skoro jest mega widowiskowo i o to właśnie chodzi. Graficznie jest bardzo porządnie, ale do KZ2 sporo brakuje.

oj sporo. bardzo irytuja mnie trawy, ktore sa pionowymi teksturami. ktos napisal, ze podobaja mu sie plonace drzewa. w ktorym momencie? ogien jest zrobiony naprawde dobrze, ale drzewo, a szczegolnie jego korona to kolejna tekstura. pod tym wzgledem IW sie nie popisalo. tak naprawde nie zwraca sie na to szczegolnej uwagi, ale po takich tytulach jak Killzone 2 czy Uncharted 2, to razi po oczach.

 

Multi mnie nie przekonało, może to się zmieni, ale nie bawi mnie rozgrywka, gdzie ginie się w przeciągu 1 sekund. Kto kogo pierwszy zauważy, ten ma na 99% fraga. Tu liczy się głównie szczęście i... kampienie, skill to dość mało istotny element. Nie skreślam MP, ale słabiutko to widzę. W razie czego, to do czasu premiery BC2 będzie się grało w KZ2 i U2 ;)

mnie MP bardzo sie spodobal, bo jest intensywny. z tym kto kogo zauwazy to bywa roznie, przynajmniej w mojej ostatniej grze jak zauwazylem goscia i wpakowalem w niego pol magazynka w okolice klatki piersiowej, ten sie odwrocil i oddal JEDEN strzal i od razu padlem. ja na 1 levelu, on na 23 i po ptokach :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...