Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem singla i...no powiedzmy, ze jestem zadowolony. Mimo, ze spora ilosc osob narzeka na "sci-fi" jakim zostalismy poczestowani to mnie akurat nie przeszkadzalo(eee tam nie przesadzajmy, ze od razu jakis Resistance). Bylo kilka fajnych momentow, ale po 8 h grania(na hardened) czulem niedosyt, choc koncowka mi sie podobala. Prawde mowiac to najwieksze wrazenie na mnie wywarl moment

w ktorym Shepherd chyba tak sie zwal ;) zabija Ghosta i Roach'a(nas), a potem jeszcze umierajacych podpala. To jakos wywarlo na mnie wieksze wrazenie niz rzez na cywilach(choc to tez mocny moment)

 

No coz, w porownaniu do pierwszej czesci bylo po prostu mniej "achow" i "ochow" ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz ja cos od siebie dodam. MW2 to absolutnie genialna gra. Dawno nie widzialem tak mistrzowsko wykonanej akcji, w perspektywie FPP. Oceny 9.5, i wzwyz sa jak najbardziej zasluzone. Niektorzy psiocza na grafike, ale tak naprawde nie jest to wina Infinity. Clopaki nie maja 4 lat na tworzenie gry, przy nieograniczonym budzecie. Poza tym MW2 byla pisana na 3 platformy.... BTW- ciary na plecach przechodza intensywie przy misji No Russian. :diablo:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Wqrwia mnie skok na kasę a niestety tak to widzę z MW2. Nie widzę usprawiedliwienia dla tej komedii w żadnym aspekcie. Sorry ale oczekuję, płacę i wymagam.

Poza tym te filmy promocyjne też były ładnie "podrabiane". Kto mieczem wojuje... w sumie dobrze bo nikt nie lubi jak się go w balona robi.

Tak to tylko gra ale dla mnie zawód roku.

Odnośnik do komentarza

Gra wygląda padacznie ale przynajmniej ma te 60 fpsów. Można poczuć się zawiedzonym wcześniej obadając grafę w KZ2 i Uncharted 2. No ale to tylko multiplatforma, nawet pełnego 720p nie ma. Widać, że priorytetem było zrobienie dobrej gry ze skazaniem na akcję. Choć i tak IMO singiel ssie na potęgę (pompatyczność hamburgerom w oko, te ich akcje w obronie flagi ja pierdzę!), akcję ratują rewelacyjne misje w Spec Ops i miodny multi.

Odnośnik do komentarza

Mi nie uzupełniło trofeów... A online dalej nie działa. A podobno wersji na xboxa jest o 30% więcej, to ciekawe, że u nich serwery działają.

 

hehe

http://www.ironstarmovement.com/profiles/blogs/infinity-ward-not-expecting

 

Infinity Ward Not Expecting High MW2 Sales On PS3?

 

czyli to nie sony i psn a Infinity Ward postawiło za mało serwerów bo sądzili że gra się nie sprzeda w takich ilościach odrazu

 

a swoją drogą wczoraj na 12 znajomych 10 grało w mw2, a to samo mówi za siebie, a druga sprawa teraz PS3 jest tanie, a i granie online nic nie kosztuje, każdy w rodzinie ma swoje konto i nabija swój własny rank

 

to się opłaca bo na PS3 wydajesz 200zł za grę i reszta cię nie obchodzi,

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

Wqrwia mnie skok na kasę a niestety tak to widzę z MW2. Nie widzę usprawiedliwienia dla tej komedii w żadnym aspekcie. Sorry ale oczekuję, płacę i wymagam.

Poza tym te filmy promocyjne też były ładnie "podrabiane". Kto mieczem wojuje... w sumie dobrze bo nikt nie lubi jak się go w balona robi.

Tak to tylko gra ale dla mnie zawód roku.

Jaki skok na kasę?? Jak wchodzi nowy tytuł to nikt go nie kupuje. Pokaż mi leszpe multi w realiach współczesnych konfliktów, walki w terenie zabudowanym, na małej przestrzeni itp. itd. ...

 

PS: t3xz - Spec Ops z kumplem na splicie to POTĘGA!

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Swietna gra. Misje specops w trybie coop, multi, single player kampania (choc krotka)- sam miod i orzeszki. Grafika rewelacyjna (ci co tego nie widza, polecam okuliste), klimat, bronie itd - niesamowite. Dla fanow shooterow - must have :thumbsup:

Owszem bardzo dobra gra, Ale grafika to napewno nie jest rewelacyjna, szczegolnie po tym co prezentuje Killzone 2 i Uncharted 2.

 

A moj najwiekszy zarzut do tej gry to ilosc tego badziewia zwanego pr i Ks,

 

Kurde wczoraj gralem na public robie sobie 5-0 wygrywam tego Dm , jakis drugi kolo na liscie ma 3-0, nagle odliczanie Tactical Nuke !!!. Mysle sobie WTF. a gosc mial pr ktory przyspiesza killstreek i trafil w paczce przy 3 kilach na tactical nuke. No po(pipi)ane na mase.

 

Swoja droga drugiego tacticala odpalil wczoraj na publicu moj klanowicz, Adi-Insane :D, Gralismy Ground War i na(pipi)al 39-1 (1 kill bo zgina od tacticala :D )

 

Mocno sie usmialismy, a w lobby od przeciwnikow mozna bylo tylko uslyszec Fuckin POL ;)

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Ja tez nie wiem czego wy chcecie od grafiki jest zdecydowanie lepiej niz w pierwszym modern warfare.Misje sa tez bardziej przemyslane bardziej intensywne ja generalnie po pierwszych minutach zostalem bardzo pozytywnie zaskoczony.Beke ma z multi kto pierwszy ten lepszy troche sie tym pobawie ale na powaznie brac tego nie bede...

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Wy tak na poważnie z tą grafą? Przecież ta gra kompletnie nie robi wrażenia graficznie. Mowa oczywiście o graczach, którzy grali w Killzone 2 i Uncharted 2. Co bardzo cieszy to 60 klatek. Cała reszta jest jedynie dobra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...