Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych i mających jeszcze MW2 icon_e_smile.gif:

 

New Playlists in Modern Warfare 2

 

Just uploaded two new playlists to Modern Warfare 2 multiplayer that allow you to play public matches with no Killstreaks in a variety of game modes. This update is currently available on Xbox Live, and will be coming to PC and Playstation 3 alongside the Resurgence Package DLC the week of July 6th. The exact details of each new playlist are below:

 

Barebones Pro:

 

Play Team Deathmatch and Free-for-All.

All Killstreak rewards are disabled.

Players: 4-8

 

Objective Barebones Pro:

 

Play Domination, Demolition, HQ Pro, and Capture the Flag.

All Killstreaks rewards are disabled.

Players: 8-12

 

Źródło informacji

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dziś dopadła mnie zemsta Treyarch. Zarzuciłem COD:BO i wróciłem do MW2, oczywiście online. Przed chwilą spotkał mnie taki cud na kiju, że głowa mała. Nie chcę się chwalić tylko szukam pomocy jak to odkręcić.

Otóż podczas jednego meczu jakiś as ze snajperką zaczął latać i siekać z góry (cheat?) po czym wyskoczyły jakieś dziwne kolorowe szlaczki i serwer zamknął się z uwagi na bezpieczeństwo. Przed meczem miałem poziom 34 a teraz 70 bez możliwości przejścia na prestiż.Wszystko odkryte w mig a zamiast nazw klas mam swój nick w różnych kolorach, wtf???

Jakieś pomocne rady? Da się w ogóle zresetować staty online?

Oczywiście usunięcie saveów i danych gry nic nie dało.

 

Edit: nie da się z tym nic zrobić i nie jestem jedyny. Niestety COD sucks

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...