Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby pograć Ghost'em, tylko nie na tym starym silniku.

 

Prawda. Ale z drugiej strony, jak poprawią oprawę graficzną, animacje i dadzą dobry multi z ciekawymi mapami, to będę zadowolony. W jeszcze kolejnej części ten sam silnik będzie już nie do zaakceptowania.

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Żadno nowe Call of Duty nie było tak wcześnie zapowiedziane. CoD4 i MW2 to gdzieś kwiecień, Black Opsa pierwszy raz zobaczyliśmy w maju bodajże.

 

I akurat za 5 dni mają coś pokazać w trakcie GDC? Dla mnie wszystko jest jasne. Activision siedzi obsrane przed Battlefieldem 3.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że nie tylko przed BF3 są obsrani. :P Raz, że chyba tym razem żaden z wydawców nie odpuści końcówki roku, bo szykuje się masa killerów (Rage, Mass Effect 3, Uncharted 3, Resistance 3, Gears of War 3, Battlefield 3 i na pewno o czymś zapomniałem). Dwa, że Infinity Ward ma teraz ciężkie czasy, sporo ważnych ludzi sobie poszło ze studia i pomagają im inni devsi, więc nie mają tak dużej kontroli nad produktem. Trzy, że core'owi gracze zaczynają NAPRAWDĘ narzekać na jakość tej serii. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego mają być "obsrani" przez Battlefileda 3? LOL ludzie, nie od dziś wiadomo, że na rynku nie wygrywa lepszy produkt, tylko bardziej znany/lepiej rozreklamowany. Czy Black Opsowi przeszkodził Bad Company 2, który, teoretycznie biję produkcję Treyarchu na łeb? Nie - sprzedali chyba już z 20 mln, bc2 to 8 mln(albo i mniej) myślicie, że teraz będzie inaczej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szczerze mówiąc to większość jest raczej skupiona na ostatnim pokazie trzeciego BF. Jeśli Modern Warfare 3 będzie jechało na tym samym silniku to na pewno kupię w premierę...

 

No ja właśnie strasznie ciekaw jestem tego nowego MW (zakładając, że nowy CoD to będzie mw3). Z jednego, prostego powodu na jakim silniku będzie on hulał przecież jak zapowiedzą mw3 na starym silniku. Z premierą listopad po tak wyglądających fps-ach jak K3, C2, Rage czy po zajawkach B3, Bio: Infinite itd. to będzie niezły śmiech.

 

To znaczy i tak pewnie się sprzeda, ba pewnie lepiej niż większość tych fps-ów razem wziętych. No ale będzie polewka z tą grafiką, fizyką, zniszczeniami gdzie obok konkurencja wyglądająca parę lat świetlnych lepiej.

 

CoD-y zawsze przed E3 jakoś zapowiadali nie? W maju, kwietniu czy jak? Bo na E3 to wiem, że już pokazywali zazwyczaj misje jakieś.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że raczej bankowo gra poleci na starym silniku. Z jednej prostej przyczyny. A właściwie dwóch. Pierwsza to taka, że jeżeli gra ma się ukazać w tym roku, to nie ma mowy o zmianie silnika, bo zwyczajowo pisanie wszystkiego od zera zajmuje kupę czasu a Acti nie pozwoli sobie na rok bez wypuczenia jakiejś części.

 

Druga przyczyna? Trywialna. Po ch.uj (oczywiście idąc tokiem rozumowania szefów acti)? Skoro gra na starym silniku, gdzie nowe będą, bronie, misje , fabuła i lokacje, i tak sprzeda się w astronomicznych ilościach. To, że garstka z nas wiesza psy na twórcach i wydawcy za odgrzewane kotlety, reszta, czyli jakieś 90-95% kupujących i tak to kupi i i tak będzie się świetnie bawiło. Bo to Cod i już.

 

Zresztą odnosząc się do samego silnika. Jakby nie patrzeć gra chodzi w 60 fpsach i wygląda jak wygląda. To, że jakoś tam odstaje od tuzów gatunku, nie znaczy ,że wygląda źle. A chodzi w dwukrotnie większej liczbie klatek na sekundę, więc trzeba mieć to też na uwadze.

Odnośnik do komentarza

Druga przyczyna? Trywialna. Po ch.uj (oczywiście idąc tokiem rozumowania szefów acti)? Skoro gra na starym silniku, gdzie nowe będą, bronie, misje , fabuła i lokacje, i tak sprzeda się w astronomicznych ilościach. To, że garstka z nas wiesza psy na twórcach i wydawcy za odgrzewane kotlety, reszta, czyli jakieś 90-95% kupujących i tak to kupi i i tak będzie się świetnie bawiło. Bo to Cod i już.

 

W zasadzie trafiłeś w sedno, sam należę do tych osób ;p.

 

Które narzekają, charczą a od trójki kupuję regularnie na premierę. I nie licząc mw2 każda część mi się podoba bo po prostu dobrze się bawię. Mimo ułomności w grafice itd. no ale przecież kiedyś musi nadejść ten zwrot. No naprawdę śmiesznie to będzie w listopadzie jak CoD sprzeda się co najmniej w 10 milionach, deklasując pod względem sprzedaży aż tak ogromnie o wiele bardziej zaawansowanych rywali.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W ty momencie kompletnie nie pojmuję obecnej polityki Activision. Przecież to jeden z największych niezależnych wydawców na świecie. Call of Duty to dojna krowa. Przy obecnych funduszach firmy powinni opracować engine, który naprawdę wszystkim zaimponuje. Bardzo nieodpowiedzialne i jakby nie patrzeć ryzykowne podejście przy obecnym stanie nowych FPS na rynku. Spoko, gra śmiga 60 klatek, ale nie da się już ukryć graficznych uproszczeń i bezczelnych skryptów. Black Ops pod względem wykonania jest bardzo nierówny.

 

Mam nadzieję, że Kottick pewnego dnia popadnie w depresję z powodu słabnącej sprzedaży tego tasiemca.

Odnośnik do komentarza
W ty momencie kompletnie nie pojmuję obecnej polityki Activision. Przecież to jeden z największych niezależnych wydawców na świecie. Call of Duty to dojna krowa. Przy obecnych funduszach firmy powinni opracować engine, który naprawdę wszystkim zaimponuje.

 

Daj spokój :) Engine zaimponuje może 10% odbiorców, reszta nie wnika w takie szczegóły. Mój wujek, wieloletni fan CoDa nawet nie zwraca uwagi na grafikę. Poza tym nigdy CoD nie wyszczególniał się specjalnie tym aspektem (no, może trochę poza CoD4). Fan CoDa multiplayer jest już przyzwyczajony do brzydoty, więc przy okazji premiery będzie patrzeć na to, jak wygląda multi, jak działa itd nie wnikając w silnik graficzny.

Odnośnik do komentarza

To mimo wszystko i tak chore podejście do developingu nowych gier spod tak znanej i sprzedającej się marki jaką jest CoD. To co teraz napisałeś o swoim wujku utwierdza mnie w przekonaniu (bez urazy), że po te markę regularnie sięgają niezbyt wymagający gracze (wyjątki potwierdzają regułę). I co tak naprawdę jest takiego fajnego w mulit? Ok, można pograć bo jest szybko i dynamicznie ale technicznie to jakiś kiepski żart. Byle hakerzy włamują się na serwery w tak znanej grze. Przecież to jest kompletny absurd.

 

Dlatego czekam na multiplayer w Crysis 2, to może być coś naprawdę dobrego.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Taa nawet jak sprzedaż CoD-a w końcu kiedyś zacznie maleć to niby czemu Kottick miałby płakać. Zarobiony jest na kilkanaście swoich rudych pokoleń...

 

Nemesis są jeszcze pojedyncze wyjątki jak ja które kupują CoD-a dla singla ;p. Choć multi też lubię ale to na krótką metę, bardzo krótką.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...