Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawcą gry w Polsce jest Ubisoft, może patch do wersji PL nie jest potrzebny bo gra wyszła z miesięcznym opóźnieniem i już go zawiera? Oczywiście spekuluję ale biorąc pod uwagę fakt że nie mam z grą problemów utwierdza mnie w przeświadczeniu, że tak faktycznie jest.

Co do samej gry, możliwość poznawania historii osób czy architektury bezcenne, a fakt że było mi dane zwiedzać te rejony potęguje frajdę. Spontaniczny zakup z nadzieją na średniaka a tu kolejne pozytywne zaskoczenie po borderlands.

Odnośnik do komentarza

Wydawcą gry w Polsce jest Ubisoft, może patch do wersji PL nie jest potrzebny bo gra wyszła z miesięcznym opóźnieniem i już go zawiera? Oczywiście spekuluję ale biorąc pod uwagę fakt że nie mam z grą problemów utwierdza mnie w przeświadczeniu, że tak faktycznie jest.

Wersja PL miała 2 tygodnie opóźnienia (premiera światowa była 20.11). Patch wyszedł wczoraj (na PS3, na X'a wychodzi jutro, z tego co wiem) więc wątpię, aby wersja polska go zawierała.

Odnośnik do komentarza

Wydawcą gry w Polsce jest Ubisoft, może patch do wersji PL nie jest potrzebny bo gra wyszła z miesięcznym opóźnieniem i już go zawiera? Oczywiście spekuluję ale biorąc pod uwagę fakt że nie mam z grą problemów utwierdza mnie w przeświadczeniu, że tak faktycznie jest.

Wersja PL miała 2 tygodnie opóźnienia (premiera światowa była 20.11). Patch wyszedł wczoraj (na PS3, na X'a wychodzi jutro, z tego co wiem) więc wątpię, aby wersja polska go zawierała.

Czas nie miał dla mnie znaczenia chodziło o sam fakt wydania pl z opóźnieniem (mogłem doprecyzować)

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Masakra... Podejrzewam, że nawet Ci którzy mają wersję angielską, spać spokojnie nie mogą z myślą, że dostaną DLC zapowiedziane na 2010.

Jak tak jest z patch'em i brakiem UPlay, które daje 4 Rewardsy w tym jedną lokację odblokowuje jak wersja kolekcjonerska, to z pewnością, żeby załagodzić sytuacje Cenega czy UbiPL wydadzą notkę o treści, że patch jest w drodze, ale ze względu na trudności się opóźni. Zupełnie jak z Fallout 3. No i oczywiście DLC nie dadzą na Polskę, tylko UK dostanie, no bo po co drażnik bardziej Polaków.

Oczywiście patch pewnie nie wyjdzie, jak z Fallout 3 PL, a potem będą się tłumaczyć, że po co patch do Fallout 3 PL, skoro jest juz Fallout 3 GOTY. Potem będzie AC2 GOTY i z DLC w wersji angielskiej.

Sprzedadzą kolejny raz tą samą grę. Zupełnie jak z Fallout 3, znam ludzi, którzy kupili Fallout 3 PL, nie było pucharków, to kupili angielską wersję, a potem nie dano nam DLC, to kupili GOTY.

3 razy Cenega im obciągnęła kasę za ten sam produkt. Teraz będzie podobnie. Ludzie kupili AC2 PL, kupią zaraz AC2 EN, a potem nie będzie DLC, to kupią AC2 EN GOTY. Znowu 3 razy płacenie za tą samą grę.

Niestety tak nie tylko w AC2 i Fallout 3, bo było to już przerabiane z Prince of Persia PL, kto kupił, to w dodatek Epilog nie pograł, bo był tylko dla wersji angielskiej.

To samo zrobiono z LittleBigPlanet, nie będzie miał łatki na polski język, mimo iż na PSP jest po polsku. Po prostu będzie LBP GOTY PL :) I tyle... Biznes to biznes...

 

Skrzyknijcie się, weźcie paragony idźcie wymienić, oddać grę, bo jest niezgodna z opisem i nie jest funkcjonalna. Napiszcie wszyscy do UOKiK i po sprawie.

Pierdzielenie na Forum nic nikomu nie da.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

DLC pierwsze będzie w styczniu a drugie w lutym 2010.

Co do exlusive, to przecież masz UPlay w wersji angielskiej i musisz wykonać zadania w grze:

 

#1 za 10 punktów UP

Welcome to the Animus 2.0

Assassin's Creed 2

 

Enter the Animus 2.0.

 

#2 za 20 punktów UP

Undertaker

Assassin's Creed 2

 

Discover the Assassin's Tomb inside the catacombs under Santa Maria Novella.

 

#3 za 30 punktów UP

Bleeding Effect

Assassin's Creed 2

 

Complete training and reenter the Animus.

 

#4 za 40 punktów UP

An Old Friend Returns

Assassin's Creed 2

 

Escape the hideout.

 

Potem te punkty wykorzystujesz na nagrody:

 

#1 za 10 punktów UP

Assassin's Creed II Theme

Assassin's Creed 2

 

Assassin's Creed II Premium Theme for your PlayStation?3 system!

 

#2 za 20 punktów UP

Additional Throwing Knives

Assassin's Creed 2

 

After completing Sequence 04, visit any Tailor Shop to take possession of your Knife belt upgrade!

 

#3 za 30 punktów UP

Alta?r Outfit

Assassin's Creed 2

 

You can take possession of the Alta?r Outfit by going to the Outfit section of the Inventory.

 

#4 za 40 punktów UP

Uplay Exclusive Map

Assassin's Creed 2

 

Get access to the Auditore Family Crypt by visiting the villa from Sequence 5 onward.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Yhmmmmmmm, czyli rozumiem ze za wykonanie tych zadań w grze odblokowuje sobie bonus, 4 free? Niceee.

 

Tak, zdobywasz poprzez wykonanie tych misji, chociaż jeżeli masz inne tytuły od Ubisoft, które wspierają UPlay, to w nich możesz zdobyć punkty, które potem wykorzystujesz i zamieniasz na nagrody np. w AC2.

Musisz mieć konto na UPlay, ja dostałem na start 10 UP, potem włączasz usługę synchronizujesz z poziomu gry np.: AC2, jak masz wystarczającą ilość punktów, to zamieniasz na nagrody.

Coś podobnego jak w serii gier EA np.: FIFA, tam też zbierasz punkty i możesz w sklepiku sobie coś dokupić ;)

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

Siemanizacja ludzie

 

powiedzcie mi i co z tym AsisSynem 2 PL? dlaej się nie paczuje? coś wiadomo czy będzie nasza rodzima wersja kompatybilna z tą łatką? , a tak w ogóle ten patch coś daje, tak naprawdę. Czuć mocną poprawę?

 

No i pytanie dla ludzi grających w wersję PL ta się w nią przyjemnie grać czy błędy techniczne są tak upierdliwe, żen ie pozwalają cieszyć się grą?

 

 

pozdro i z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to wersja PL dalej nie wykrywa patcha i nie wygląda na to, aby miało się to w najbliższej przyszłości zmienić.

 

Co do patcha - ja mam angielską wersję i powiem, że wcześniej po założeniu zbroi Altaira gra często się wieszała (kilka razy na godzinę, szczególnie przy podwójnych zabójstwach ukrytym ostrzem). Po ściągnięciu łatki śmigam w tej zbroi już dobre kilka godzin i żadnej zawiechy nie było.

Edytowane przez Solmath.
Odnośnik do komentarza

aha , dzięki za odpowiedź, a ten problem z V-synciem o którym tu wspominaliście?,

 

to może teraz wypowie się ktoś na drugą część pytania,

 

 

Siemanizacja ludzie

 

No i pytanie dla ludzi grających w wersję PL ta się w nią przyjemnie grać czy błędy techniczne są tak upierdliwe, że nie pozwalają cieszyć się grą?

 

 

Odnośnik do komentarza

No i pytanie dla ludzi grających w wersję PL ta się w nią przyjemnie grać czy błędy techniczne są tak upierdliwe, żen ie pozwalają cieszyć się grą?

 

Mam polską wersję, którą wczoraj skończyłem (91% trophies) - nie miałem żadnej zawiechy. Jedyne problemy to spadki animacji i v-sync, których część osób nawet nie zauważa, więc nie przeszkadza to bardzo w grze, a których patch chyba nie poprawia (w liście zmian, które patch wnosi tego nie było o tym mowy - poprawcie mnie jeśli się mylę). Odpowiadając na Twoje pytanie - błędy są upierdliwe, ale nie przeszkadzają w cieszeniu się grą (dla mnie jedna z lepszych tego roku)

Odnośnik do komentarza

No i pytanie dla ludzi grających w wersję PL ta się w nią przyjemnie grać czy błędy techniczne są tak upierdliwe, żen ie pozwalają cieszyć się grą?

 

Mam polską wersję, którą wczoraj skończyłem (91% trophies) - nie miałem żadnej zawiechy. Jedyne problemy to spadki animacji i v-sync, których część osób nawet nie zauważa, więc nie przeszkadza to bardzo w grze, a których patch chyba nie poprawia (w liście zmian, które patch wnosi tego nie było o tym mowy - poprawcie mnie jeśli się mylę). Odpowiadając na Twoje pytanie - błędy są upierdliwe, ale nie przeszkadzają w cieszeniu się grą (dla mnie jedna z lepszych tego roku)

 

Dokładnie. Błędy minimalne, ale rzadko. Raz mi Ezio szedł po szczebelce do półki stojąc w miejscu. Po 5 minutach mógł stanąć na półce.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie angielską wersję tej gry ostrzeżony totalnym dnem technicznym polskiej wersji. Przed zagraniem nakręciłem się jeszcze filmikiem z tvgry.pl z wersji X360 który przeczył tezom o braku płynności.

Pierwszy etap gry w którym to Ezio biega sobie "po cywilu" można by wykładać w temacie "jak nie robić płynnych gier". Ja pi...pi...pi... gra jest rwana jak stary obrus. Więc spokojnie, angielska ma to samo co polska wersja podobnież.

Obawiam się, że na PS3 to w Ubi kodować nie potrafią. dziś zobaczę czy im dalej tym lepiej, czy wręcz przeciwnie.

A ten Uplay to żadne cudo. Taka popierdółka

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Hehe dokładnie jestem po godzinie gry. I dokładnie taka sama myśl jak da$io gra rwie okrutnie. Do tego problemy z vsync, aż ciężko mi w to uwierzyć, przecież gra technicznie to jak na razie padaka. Nie wiem ale w pierwszym AC na xbox-a płynniej to wszystko chodziło.

 

A udało Ci się ściągnąć premium themes z Uplay? Bo mi wyskakuje cały czas jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza

A wiecie co w tym najlepsze? W żadnej recenzji nie widziałem o tym wzmianki, podobnie było z NFS Shift. Skorumpowana ta branża ;) Mało tego - do ukazania się wersji PL posiadacze wersji angielskiej też nic nie pisali na ten temat, dopiero po naszej premierze temat się pojawił. Masakra, jak sam się nie przekonasz to nigdzie się nie doczytasz :dry:

Odnośnik do komentarza

a;e faktycznie, jest to lekka kpina, jeżeli tak tnie i jest tkai problem z V-sync, a w żadnej recenzji (w tym w psx extream), ani słowa o tym. Tak samo dziwne jest to, że w wersje prezentowanej na E3 na PS3 nie była takich problemów jak opisujecie. Fakt, tam była misja w nocy, która może jest lepiej zoptymalizowana.

Odnośnik do komentarza

Gadacie o tych recenzjach - ludzie, ale tak zawsze będzie. Recenzenci muszą trochę dodać plusów i zignorować niektóre minusy gry. W Killzone 2 nigdzie nie słyszałem, że spolszczenie kiepskie, a z multi często wywala. W przypadku Uncharteda 2 w żadnej recenzji nie było mowy o błędach typu skaczesz do przodu, a ten ci skoczy w lewo, czy chcesz się ukryć za półką, a ten ci zleci w przepaść. Podobnie w AC 2.

 

Mimo tego uważam, że AC 2 to gra roku dla mnie na równi albo minimalnie lepsze od Uncharteda 2.

 

Na X360 gra chrupnie raz na ruski rok, AC1 chrupało na PS3 jak szalone i widzę że AC2 też ma ten problem.

 

Hahaha, lepszej kpiny nie czytałem :D AC1 mi chodziło wręcz idealnie, zero problemów, a nie pobierałem żadnych patchy, bo nie miałem wtedy neta w konsoli. A w AC2 mi gra się lekko ścina czasami przy synchronizacji z punktów widokowych, ale rzadko. A tak,to zacinke miałem tę jedną, co opisywałem wyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...