Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze informacje: http://www.kikoo.pl/news/2092-1/Pierwsze-i...assins-Creed-2/

 

* Mnóstwo nowych broni: topory, młoty, włócznie, kilka rodzajów mieczy i sztyletów,

* Będzie można pływać,

* Odwiedzimy warsztat Leonarda da Vinci,

* Lokacje, które odwiedzimy to: Bazylika Świętego Marka, Wielki Kanał, Mały Kanał, most Rialto (wszystkie obiekty znajdują się w Wenecji, również współcześnie),

* Gra rozpoczyna się w 1476 roku (Altair pochodzi z 1191 r.), więc przyjdzie Ci grać przodkiem Altaira/Desmonda,

* Odwiedzisz tereny Toskanii,

* Główny bohater nazywa się Ezio Auditore de Firenze, jeszcze szlachcicem z Florencji,

* W grze pojawią się postacie historyczne: Machiavelli, Katarzyna Sforza oraz Wawrzyniec Medyceusz

* Możesz rozbroić przeciwnika i użyć jego broni przeciw niemu,

* Każda broń posiada atak specjalny,

* 16 rodzajów misji,

* Nie będzie misji w stylu kieszonkowca,

* Kiedy stacisz dużo energii, miejscowy lekarz przywróci Cię do pełni sił

* Znajdźki (np. flagi z części pierwszej) ciężej będzie odszukać, ale ich znalezienie przyniesie bonusy w grze, co uczyni, że ich odnajdywanie nie będzie stratą czasu,

* Sporo nowych przeciwników z unikalnymi zdolnościami i słabościami; wspomniano łuczników, ciężkozbrojnych żołnierzy z dwoma broniami (topór i miecz)

* Ukrywając się w stogu siana będzie można dokonać cichego zabójstwa, ale istnieje szansa, że zostaniesz dostrzeżony

* Cały czas można wspinać się i dosiadać konia

* Wprowadzono pełny cykl dobowy (dzień i noc)

* Nad grą pracuje 240 osób.

Odnośnik do komentarza

No i zapomniales dodac, ze w grze bedzie mozna... latac! Tak jest, a to dzieki prototypowej machinie Leonarda DaVinci'ego!

 

Z niecierpliwoscia czekam na pierwsze screeny!

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6489...ny_bohater.html

 

A o to i wyglad glownego bohatera. Widac, Ubi nie bardzo chce odcinac sie od doskonalego projektu Altaira, bowiem bohater AC2 wyglada bardzo, bardzo podobnie. I fajno, zakapturzonym kozakiem wspaniale bedzie sie przemierzalo ulice Wenecji ^_^

Odnośnik do komentarza

1. Jak już to główny bohater będzie protoplastą Desmonda, albo potomkiem Altaira ;) Nie można być protoplastą kogoś, kto żyl 365 lat przed nami. To do postu lothronika.

 

2. Czekam na AC 2 i mam nadzieję, że okaże się lepsze od poprzednika oraz, że nie będzie wiało schematycznością ;) Chciałbym też, żeby dało się wreszcie filmy pomijać, a jak nie będzie się dało, to chociaż polskie napisy xP

Odnośnik do komentarza

Szczerze ?, mnie 1 Assasin nie zanudził !

Co innego gdyby była rzeczywiście liniowa i każde zadania (nawet poboczne) nakazała robić w określonej kolejności, ale ja dostałem 3 wielkie miasta + wioska + otwarty ("otwarty") teren na którym pobrykamy naszym wozem, słowem robię co chcę, a parkour po Acre czy Damascus sprawiał mi wtedy multum frajdy, ignorowałem fakt że zadania nie były zbyt oryginalne na dłuższą metę ;).

Na dwójkę czekam ze spokojem, na pewno trafi do mnie w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

...w jedynce nie podobal mi sie tylko sposob, w jaki rozwiazano dotarcie do kolesia, na ktorego mielismy papier. Nie czulo sie napiecia, system, ktory sprawdzal sie podczas biegania po miescie, byl zbyt prosty podczas podkradania sie do celu. Gdyby ludzie z Ubisoft zrobili cos na ksztalt skradanek w stylu chocby Tenchu, byloby ok (ale tylko w tych momentach, reszta moze zostac freeroamingowa).

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że druga część nie będzie powiązana fabularnie z częścią pierwszą. Ubisoft chyba ma świadomość, że wiele osób nie ukończyło ich wcześniejszej gry. Faktem jest to, że Assasin Creed był grą schematyczną i nudną. Z początku oszałamia wykonaniem lokacji i klimatem. W połowie gry pojawia się jednak schemat burzący to co widzieliśmy wcześniej.

System walki jak i animacje ciosów stają się niczym gdy odkryjemy, że jednym przyciskiem można pokonać praktycznie każdego przeciwnika. Znalezienie i zabicie w identyczny sposób 9 celów w 3 gigantycznych miastach musi być i jest nudne. Zadania poboczne były nieciekawe i banalne. Assassin Creed jest grą genialną dla osób interesujących się historią, kulturą i architekturą. Osoby, które spały na lekcjach historii sporo tracą z gry.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje, że druga część nie będzie powiązana fabularnie z częścią pierwszą. Ubisoft chyba ma świadomość, że wiele osób nie ukończyło ich wcześniejszej gry.

Czyli Halo 2 powinno być niepowiązane z Halo 1? GoW2 z GoW? MGS4 z MGS, 2 i 3?

 

A AC2 na pewno będzie powiązane z poprzednią częścią. Pewnie znowu wszystko będzie się rozgrywało w animusie itd.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Największy minus gry to fakt że gramy w jakimś komputerze czy jak to się nazywa wolał bym gdyby ta gra działa się w średniowieczu nie w przyszłości a no i oczywiście na starcie wersja PL

PS.Chciałbym aby wkońcu w grze dostępny był łuk

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

...mi wlasnie to pasowalo, czasem czekalem nawet na zakonczenie misji, zeby dowiedziec sie co zaszlo w laboratorium. Gdyby pod koniec jedynki glowny bohater doznal jakiegos olsnienia i wrocilyby mu umiejetnosci assassina, ktorych moglby uzyc w terazniejszosci, byloby jeszcze przyjemniej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...