Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

No dzisiaj skończyłem drugiego Assassina. Gra na 9. Gra daje radę - świetny jest system walki, rozległy, dopracowany świat(generalnie inni twórcy mogą się uczyć od Ubi jak się powinno robić sandboxy) itp. itd. Można się jednak do paru rzeczy doczepić. IMO fragmenty, w których gramy Desmondem są fatalne. No i fabuła - to już kwestia gustu. Z jednej strony ta cała historia z logowaniem się do Animusa w sprytny sposób tłumaczy loadingi/ograniczenia terenu itp. z drugiej - końcówka jest na maksa przegięta i osobiście mam mieszane uczucia - jak dla mnie

Krypta pod Watykanem i ta cała Minerwa trochę zepsuła klimat piętnastowiecznych Włoch. Ale sam motyw jabłka, Adama i Ewy(te wszystkie smaczki z łamigłówek Subject 16) z pewnością może się podobać.

Ogólnie - gra na 9. Techniczne minusy trochę psują ogólny obraz AC2 - np. problem z wpadaniem trofeów(z tego, co czytam - częsty) to totalna amatorszczyzna.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Tutaj niestety tak samo.. patch się nie instaluje, mimo że do angielskiej wersji jest dostępny

 

Czy wydawca tej gry nie jest Cenega ?? Bo kupilem Cryostasis na PC i mam dokladnie taki sam problem jak wy z Assasssinem :/

Wydawcą jest Ubisoft Polska.

 

Wniosek z tego taki ze ja podziekuje za polskie wersje chyba ze od Sony :)

Odnośnik do komentarza

Kolejnym "plusem" polskiej wersji jest to, że nie działa uplay i dodawane kody. http://konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=3907

 

Skoro patch również nie działa z polską wersją to nie liczyłbym, że dodatki będą działać.

 

 

Nie działa,a kody nie są potrzebne, ponieważ "sekretne" lokacje są w wersji PL od razu odblokowane.

Odnośnik do komentarza

Grę przeszedłem, platynka zdobyta.

 

W końcu miałem parę zwiech (z czego dwie na jakieś 3 minuty). Wkurza trzymanie broni długiej zabranej przeciwnikowi - po pewnym czasie Ezio sam ją porzuca, wbrew naszej woli. Przez to kilka razy musiałem próbować, zanim zdobyłem trofeum Sweeper.

 

Samo zakończenie jest dla mnie dość dziwne. Nie mówię tutaj o tym, co się wydarzyło w kryjówce, tylko o tym, co było u Ezia itd. Ale krypta w Rzymie bardzo mi się podobała.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Takie pytanie Gran Turismo 5 Prologue na moim tv uruchamia się w 1080p a Assassin's Creed 2 tylko w 720p da się jakoś ustawić żeby gra chodziła w 1080p?

 

 

A widzisz na pudelku AC2 oznaczenie,ze gra chodzi w 1080P?

Oczywiście ze jest oznaczenie na pudelku ze gra chodzi w 1080P

Odnośnik do komentarza

Estel -

jakoś ciężko mi byłoby uwierzyć że jesteśmy w "innym świecie" skoro akcja dzieje się we Florencji czy Wenecji ...

 

Ale imo czepianie się na siłę, spoiler w sumie niewielki i nic nie mówiący :P

Jaką trzeba być gapą żeby nie ułożyć takiej fajnej układanki - -'

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Zrób jak uważasz, bo po przejściu wątku kontynuujesz dalej rozgrywkę i tak :).

 

dokladnie mam taki plan, znajdki i side'y zrobic po skonczeniu glownego wątku, chciaz czasami cos tam skubnę przy okazji :whistling: trzeba miec tez na uwadze ze w miare rozwoju story zdobywamy skille i wyposażenie ktore jest na początku niedostępne.

 

a teraz taka sprawa: da sie Bruta [najwieksze luje z przeciwników, z toporami] zalatwić normalną kontrą, czy tylko wykonując przejęcie broni? lub ewentualnie próbować go zarżnąć w bezpośrednim natarciu?

 

a jeszcze cos..

 

przed tym jak trafiamy do Wenecji wcielamy sie w skórę Altaira, czy mi sie wydaje czy ten fragment zafundowano nam żywcem wycięty z 1ynki? w sensie bez żadnego liftingu graficznego? W 1 gralem na pc wiec nie moge tego sam stwierdzic na 100%

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...