Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

jest calaczek :D łatwe Trofea tak BTW i nie prawda że jak ktośs wyżej wspominał jedno piórko jest w kapliczce jakiejś Santa Maria. Jedyne trofeum które można zrobić tylko raz w fabule to to z kopnięciem z lotnii.

tak, masz racje. powinienem wczesniej to napisac, bo wprowadzilem w blad. do sekretnych lokacji mozemy wrocic kiedy chcemy przez menu glowne, w sekcji DNA, a w katedrze Santa Maria jest zwykla skrzynka ze zlotem, nie pioro ;)

Odnośnik do komentarza

jest calaczek :D łatwe Trofea tak BTW i nie prawda że jak ktośs wyżej wspominał jedno piórko jest w kapliczce jakiejś Santa Maria. Jedyne trofeum które można zrobić tylko raz w fabule to to z kopnięciem z lotnii.

tak, masz racje. powinienem wczesniej to napisac, bo wprowadzilem w blad. do sekretnych lokacji mozemy wrocic kiedy chcemy przez menu glowne, w sekcji DNA, a w katedrze Santa Maria jest zwykla skrzynka ze zlotem, nie pioro ;)

 

moze panowie bez spoilerowania. Znajdka to nie fabuła, ale zawsze.

Odnośnik do komentarza

Przełamałem się i AC2 pękł. Co go uratowało to fabuła, która mimo że nie jest najwyższych lotów trzymała mnie przy grze. Co do Zakończenia:

 

 

Ubisoft otworzył sobie świetną furtkę do trzeciej części. Zakłądając że gra pojawi się około roku 2011, słynna bajeczka o nieszczęsnej dacie 21 Grudnia 2012 będzie rosła w hype'ie, a że fabuła tejże części na 100% będzie o tym traktować Ubi zarobi kolejne grube miliony ;) - dobrze to przemyśleli.

 

 

Co do reszty gry moja opinia się nie zmieniła. Dalej uważam ją za schematyczną mainstream'ową papkę ;) Co jednak rzuciło mi się mocno w oczy podczas tych ostatnich godzin to wręcz żałosne AI przeciwników/współtowarzyszy, którzy nie przesadzając prezentują poziom Tenchu 1&2. To tyle...Giera leci na półkę.

 

@SłupekPL - masz i nie płacz, bo naprawdę tyle zdradziłem ci z zakończenia AC2, że nie masz po co grać.

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza

Nie śledziłem tematu, może już było, ale ja mam pytanko?

W czym AC II na ps3 ustępuje AC II na X360?

Framerate, grafa, rodziałka? Jeśli tak to zawiodę się bardzo na tym i skutecznie utrudni mi to granie?

nie, nie ustepuje i jest to jedna wielka bzdura. wersja na PS3 w porownaniach jest troche jasniejsza w stosunku do X360, ale tak jest w przypadku kazdej gry. wszystko zalezy od konfiguracji telewizora.

Odnośnik do komentarza

witam!!mam pytanie odnośnie tej gry!!pykałem w jedynke(wersja PL i ang.)i wstępowało tam zjawisko "ząbkowania" obrazu co mnie osobiście bardzo denerwuje w grach!!!Czy A.S.2 cierpi na to samo zjawisko(widziałem filmik że jednak występuje takie zniekształcenie)???????????posiadacze tej gry napiszcie jak to wygląda!!:)

 

P.S.czy wersja PL będzie posiadała tylko polskie napisy czy może będzie całkowicie zlokalizowana w naszym języku???????

dzięki!!jutro chyba się skusze:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś dorwał polską wersję to mam pytanie: czy jest możliwość zmiany jezyka napisów z ojczystego na angielski, bo jak ma być taki poziom tłumaczenia jak w COD:MW2, to ja grzeczne podziękuje.

 

dialogi są po angielsku/włosku/rosyjsku

napisy są polskie albo rosyjskie więc jak uważasz, ja włączyłem dialogi po włosku i polskie napisy (lepsza wczuwka i nie denerwują mnie wtykane włoskie słowa wplecione w angielskie dialogi, prędzej w mafii 2 będzie to lepiej słyszane) tym bardziej że właśnie we Florencji powstał literacki j. włoski. Tylko szkoda że nie jest to dialekt toskański, ma lepszy kliamcik i jest trochę twardszy w wymowie nie wspominając o tym że w tym dialekcie np coca-cola wymawia się ... hoaha-hola, a włosi z innych nie potrafią i nie używają h.

 

Co do ząbkowania, nie wiem nie zauważyłem, ale ja jestem starszy człowiek i nie takie ząbkowanie pamiętam. Na razie tylko jeden zarzut, absolutny brak kotów jeśli w Wenecji jest to samo to na pewno nie można powiedzieć o dobrym oddaniu faktów historycznych. Nie wspominając że Dawid na pewno powstał później i stał w innym miejscu niż w grze. Ale gra się fantastycznie.

 

Strasznie czekałem na ten tytuł, bo od 2001 raz na rok wyjeżdżam to toskanii (najtaniej jest w sumie we wrześniu, jeszcze ciepło a ceny niższe o 30-40% w stosunku do sezonu), czekam jak głupi na San Gimigniano. Było to pierwsze miasto jakie zwiedziłem, najciekawsze jest to że nazywane jest manhattanem średniowiecza, a pierwszy raz byłem tam 11.09.2001 i nie byłem świadomy tego co się stało w NY przez jakieś 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Pytanie nr 1:

Czy ja dobrze zrozumiałem, napisy są polskie i rosyjskie? :)

Hmm... A dialogi są przystosowane animacyjnie do angielskich czy włoskich - chodzi o ruchy ust i ich zgodność mniej więcej?

 

Pytanie nr 2:

Niebawem wyjdą dodatki, czy uważacie, że wersja polska będzie kompatybilna z dodatkami, które podejrzewam, nie będą zlokalizowane na wersję polską kinową.

No chyba, że w ogóle na PSStore PL ich nie dostaniemy...

 

Pytanie nr 3:

Mam jeszcze jedno pytanie, czy polska wersja AC2 ma trofea? Czy też Cenega Poland skopała jak Fallout 3 PL, który nie miał pucharków, a jego angielski odpowiednik miał?

 

Co myślicie?

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Czy wersja kolekcjonerska, która posiada 2 mapki nowe, to te same mapki, które będą dostępne 01.2010 i 02.2010 jako DLC zapowiedziane przez Ubisoft?

Czy zupełnie coś innego?

 

To jak są trofea w wersji PL? Może ktoś to potwierdzić?

 

Z poważaniem

 

Są trofea na 100%. Sony tego wymaga. Z Falloutem to trochę inna historia, bo gra wyszła standardowo bez trofeów (na całym świecie), a dopiero potem dodali pucharki w patchu, gdzie polska wersja nie współpraca z tym patchem, stąd brak trofeów w polskim Fallout 3

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to wina mojego TV czy gra tak ma. Chodzi mi o to że jak patrze na otoczenie to np. cień z drzew jest taki migający to znaczy że jak liście na drzewach się ruszają to cień tak miga i zmienia położenie. To jedno a druga sprawa że w niektórych momentach a najczęściej na otwartych przestrzeniach tło jakoś tak dziwnie jakby się przecina. Nie jest płynne obracanie tylko jakby się cieło.

 

Ma ktoś tak? Tv mam HD ready Samsunga LCD.

 

Pozdrawiam ,

Edytowane przez ListuniO
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to wina mojego TV czy gra tak ma. Chodzi mi o to że jak patrze na otoczenie to np. cień z drzew jest taki migający to znaczy że jak liście na drzewach się ruszają to cień tak miga i zmienia położenie. To jedno a druga sprawa że w niektórych momentach a najczęściej na otwartych przestrzeniach tło jakoś tak dziwnie jakby się przecina. Nie jest płynne obracanie tylko jakby się cieło.

 

Ma ktoś tak? Tv mam HD ready Samsunga LCD.

 

Pozdrawiam ,

 

rany boskie w tej grze są problemy z V-SYNC?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...