Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było podobnie, ale tylko przez kilka pierwszych godzin zabawy. Szczególnie ciężko było mi przywyknać do nowej "oprawy" MW2 - jest kolorowo i dość radośnie.

 

 

Ok, powiem tyle Sp dalej za bardzo nie ruszony, co do MP mam 35 lvl, z godziny na godzinę grą się co raz lepiej, feeling jest niesamowity :D , każda broń jest w stanie coś zrobić. Mapki na początku wydają się przekombinowane, ale im dalej tym lepiej, teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy i ustawić sobie TV specjalnie pod tą grę, czasami jest za ciemno. Bronie świetnie się sprawdzają, M4 ma kapitalny odgłos, czuć power tej broni, perk "Bling" to mistrzostwo świata, dzięki niemu może mieć dwie dopałki do broni ( n/p redot i hearbeat sensor). Perki są kapitalnie przemyślane, ich up'owani również, cieszy mnie fakt że zrobili perk który mocno ulepsza melee, a raczej jego zasięg "Comando" bo to o nim mowa potrafi przyciągnąć nasz nóż do typa nawet z 3 metrów:D Co daje nam ogromna przewagę w starciu wręcz, "heartbeat sensor" to kapitalny wynalazek, dzięki niemu jesteśmy wstanie przewidzieć że ktoś zaraz na nas wybiegnie, wczoraj tak łapałem ludzi non stop, czekałem na nich za rogiem, biegli w prost na mój naszykowany celownik, zero szans. Martydom, jugernout laststand( teraz inaczej się nazywa i inaczej działa) trafiły do deathperków, gdy zginiemy 4 raz pod rząd, jeden z tych perków będzie nam dodatkowo towarzyszył. Mapki trzymają poziom, są przekombinowane ale idzie z tym żyć, kwestia ogrania, już wczoraj nieźle mi się grało, zaczynam pomału czaić skąd i dlaczego, doskonałym dowodem jest to, że miałem non stop dodani ratio na poziomie 18/10, 28/10 itp oczywiście grałem z małą grupką znajomych. No i przeciwnik na to pozwalał nie zawsze jest kolorowo, co nie zmienia faktu że grało mi się kapitalnie. Jeszcze wspomną o tych "przegiętych airstreakach" gdy się ma stinger'a w kieszeni, można się ich pozbyć jednym celnym strzałem :D mam tu na myśli helikopter i myśliwiec, nie wiem jak to się ma do AC130 :/

 

Podsumowując MW2 to godny następca MW1, to maksymalne rozwinięcie wszystkiego co było dobre tam, ba a nawet więcej, masa nowości, mana nowych broni, perki są kapitalnie przemyślane, sama rozgrywka na początku wydaję się nieco przekombinowana, ale to tylko kwestia ogrania. Gra płynna do bólu, szybka jak diabli, warto było czekać na tą grę 2 lata. IW dopięli swego, King is Back !

Odnośnik do komentarza

A jest ciche bieganie i niewidzialność dla radarów?

Jest ^_^ Ninja Pro perk z 3 grupy to właśnie ciche bieganie a niewidzialność dla "heartbeat sensor" to zwykła Ninja i jest jeszcze perk w 2 grupie, niewidzialność dla UAV, Air Support, Sentrys, and Thermal. Wróciłem właśnie z MM w Bielsku-Białej, jeszcze gry nie mają :(

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Jednak nie wytrzymalem do premiery i dzis nabylem swoja kopie...wybralem wersje angielska na Xa.

 

Pogralem troche w kampanie i w multi dwie mapki. Co moge napisac...jezeli chodzi o grafike to nie widze totalnie zadnej roznicy w stosunku do COD:MW - jedyna zmiana to t,o ze jest wiecej interaktywanych elementow i oprawa jest bardziej kolorowa (to akurat uwazam za spory minus :/ ). Gameplay w zalozeniach nie rozni sie jak narazie niczym od tego z poprzedniej czesci - no moze misje sa troche bardziej filmowo poprowadzone...ale tez bardzo krotkie (doszedlem do Rio - nie wiem moze potem sie cos zmienia) i zanim czlowiek zdazy sie wczuc w klimat to juz jest po sprawie...do tego oczywiscie tak samo jak poprzednio jest wrecz do bolu liniowo - nie mamy prawie zadnej swobody :/ nie ukrywam ze srednio mi sie to podoba... Za to udzwiekowienie napewno poszlo o krok do przodu - muzyka jest rewelacyjna, efekty dzwiekowe to poezja :).

 

O multi moge narazie powiedziec bardzo malo - ale mam w sumie te same spostrzezenia co inni - mnustwo opcji kustomizacji, i ginie sie bardzo szybko - tak jak w MW na HardCore...

 

To tyle wrazen na goraco - troche pomarudzilem ;) ale nie zmienia to faktu ze gra jest bardzo dobra...ale napewno nie wybitna...szkoda ze SP nie zmienil sie prawie wogole od poprzedniej czesci - chodzi mi glownie o konwencje... :(

Odnośnik do komentarza

Odebrałem dziś swoją limitkę, co ciekawe chyba od soboty już wydawali, dziwnie nieco. Czy warta tej dopłaty 20 euro? Raczej tak, jeśli zamierzało się zagrać w CoD Classic z Arcade, które kosztować pewnie będzie 1200 punktów. Wtedy okazuje się, że metalowe pudełko (rzeczywiście ładne, przypomina to z limitki BF: BC) i artbook (fajna twarda okładka, zawartość w normie: kilka zbliżeń postaci z wyszczególnionym ekwipunkiem, reszta to rysunki i screeny z jakiejś wczesnej wersji gry, 33 strony) kosztują raptem kilka euro, co dla fana nie jest szczególnym wydatkiem.

Samą grę odpalam jutro, dziś jeszcze mam coś do zrobienia, zresztą wole pograć ze świadomością, że następnego dnia mam wolne i mogę wstać rano, by zabrać się do reszty kampanii. Zakładam, że nie zawiedzie oczekiwań.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Nie chcę niektórych wkurzać, ale właśnie odebrałem 8)

 

86713446.th.jpg

Co do "nokto" - zabawka fajna, posiada 4 rodzaje "świecenia":

78492404.th.jpg

77114776.th.jpg

- Biało-czarny "low"

- Biało-czarny "high"

- Zielony "low"

- Zielony "high"

 

Różnica między low a high jest dość duża - przy low widzimy do 3 metrów przed siebie (wszystko mierzone) plus widać poświatę dalszego planu. Przy włączeniu mocniejszego podświetlenia spokojnie widać na dystansie 10m (najdłuższy odcinek w mieszkaniu). Przy uruchomionym trybie "czerń-biel" widać gołym okiem świecące diody IR - przy zieleni jesteśmy niewidzialni ;)

 

33499841.th.jpg

78235350.th.jpg

 

 

Oto widok z "oczu". Po jednym zdjęciu na każdy "tryb".

95563890.th.jpg

88898239.th.jpg

68656203.th.jpg

86805513.th.jpg

 

 

 

Mogę spokojnie odpalać grę? Nikt mnie nie będzie ścigał, że gram przed "premierą"?

Edytowane przez ksips1
Odnośnik do komentarza

Jestem tuż po misji na lotnisku

 

 

Misja jak misja - miała budzić wiele emocji, mnie jakoś nie ruszyła specjalnie. Jedno twórcy oddali dobrze na pewno - chaos w działaniach FSB :teehee: Z ciekawszych motywów - zarobiona kulka i piękny status KIA.

 

 

 

edit:

 

Misja w Brazylii to czysty hardcore :o Na 5 sekund nie można zostać w jednym miejscu bo zbiega się grupa :o

 

Edytowane przez ksips1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...