Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

A, co sadzicie ogolnie o trybie hardcore? Powiem, tak, ze tutaj trzema miec naprawde nastawienie i sie wkreci by w niego grac. W 4 dawal mi wiecej frajdy, niż ten w mw2. Może dlatego, ze są duże mapy, możesz dostać z każdego kąta mapy, 1000 różnych okienek (rundown) itp, że gra bardziej przypomina Modern Campfare 2 niz hc z poczciwej 4. Dodatkowo, tyle możliwości z brońmi, perkami itp, że dla mnie hardcore, jest dla prawdziwych hardkorowców, którzy czują klimat ;)

Odnośnik do komentarza

Ja na początku grałem w hardcore ale poziom w(pipi)ienia sięgnął zenitu i przerzuciłem się z powrotem na zwykłe tryby, w hardcore gram tylko s&d bo tutaj nie ma tej w(pipi)iającej kampy, i są jasne i klarowne zasady. I wg mnie drugim plusem przemawiającym za zwykłym trybem jest to iż trzeba umieć celować i jak nie trafisz w przeciwnika to on nie zginie i pojedzie ciebie, a nie tak jak w hardcore wyskakuje gościu, sprej w promieniu metra od celu w lewą i prawą stronę, ale i tak giniesz bo zawsze jedna kula trafi i zabije. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

A, co sadzicie ogolnie o trybie hardcore? Powiem, tak, ze tutaj trzema miec naprawde nastawienie i sie wkreci by w niego grac. W 4 dawal mi wiecej frajdy, niż ten w mw2. Może dlatego, ze są duże mapy, możesz dostać z każdego kąta mapy, 1000 różnych okienek (rundown) itp, że gra bardziej przypomina Modern Campfare 2 niz hc z poczciwej 4. Dodatkowo, tyle możliwości z brońmi, perkami itp, że dla mnie hardcore, jest dla prawdziwych hardkorowców, którzy czują klimat ;)

 

Tryb HC:HQ oraz HC:SD jak dla mnie to z4j3b1sty tryb, tu każda kula zabija a nie pół magazynka a gość się śmieje. Samo HC to rzeczywiście Kampa dlatego nie gram w ten tryb.

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Wolę hardcore nawet na trybach innych niż najlepszy IMO search. Na zwykłym trybie jeśli nie chcesz grać ciężkim karabinem, ani ginąć choć zacząłeś strzelać wcześniej, musisz wziąć zwiększone obrażenia, a wtedy byle noob leci cię z Harriera czy heli, bo świecisz się na radarze. Poza tym za bardzo liczy się przewaga liczebna, na hardcorze nawet jak wypadnie ci 3-4 gości łatwo pojechać ich wszystkich, na zwykłym zaraz skończy się ammo. Dalej, w trybie hardcore jest firendly fire, nie można wiec latać we wszystkie strony rzucając granaty czy puszczać nalotów byle gdzie, co jest na normalu przyczyną większego chaosu i losowości.

Dlatego choć od biedy mogę zagrać normal, to hardcore wydaje mi się lepszy. A no i nie ma tam tego śmiesznego celownika ani napisów, co nieco urealnia grę.

Odnośnik do komentarza

No ale widzialem na killcamie ze gostek mnie widzial na sensorze mimo ze mialem ninje, kilku moich znajomych tez narzekalo na to.

Na pewno cię nie widział tylko gość z twojej drużyny nie miał ninjy i był za tobą i on widział jego wyskoczył i przy okazji ty się nawinąłeś ja tak miałem wiele razy.

Tryb HC:HQ oraz HC:SD jak dla mnie to z4j3b1sty tryb, tu każda kula zabija a nie pół magazynka a gość się śmieje. Samo HC to rzeczywiście Kampa dlatego nie gram w ten tryb.

 

Ja nie odczuwam że trzeba wystrzelić pół magazynka jedna seria z famasa i gościa nie ma. Zresztą w dwójce zwykły tryb to tak jak hardcore w jedynce jeśli chodzi o wytrzymałość na pociski.

 

ps. wyszedł już ten pacz obniżający moc akimbo '87 i poprawiający coś tam jeszcze ?

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza

Wolę hardcore nawet na trybach innych niż najlepszy IMO search. Na zwykłym trybie jeśli nie chcesz grać ciężkim karabinem, ani ginąć choć zacząłeś strzelać wcześniej, musisz wziąć zwiększone obrażenia,

Z całym szacunkiem, ale głupoty gadasz. S&D gram tylko z Cold-Blooded i sobie bardzo chwalę, nie mam problemu nikogo zabić.Z pojedynków 1vs1 też da się wyjść obronną ręką i oczywiście naloty masz z głowy ;).I żeby nie było w CoD4 grałem sercha tylko na HC, tutaj mi coś nie podchodzi, lepiej mi się gra Normala.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Z całym szacunkiem, ale głupoty gadasz. S&D gram tylko z Cold-Blooded i sobie bardzo chwalę, nie mam problemu nikogo zabić.Z pojedynków 1vs1 też da się wyjść obronną ręką i oczywiście naloty masz z głowy ;).I żeby nie było w CoD4 grałem sercha tylko na HC, tutaj mi coś nie podchodzi, lepiej mi się gra Normala.

To znaczy zależy czym grasz, jak się upierałem żeby grać UMP z tłumikiem, bo to moja ulubiona broń, to było ciężko. Być może M16 czy M4 lepiej się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza

Czytałem dzisiaj na IGN artykuł o nagrodach dla gier za 2009 rok.W kategorii "Najlepsze wizualia" oczywiście w pełni zasłużenie wygrał MW2,co ponownie przypomniało mi "ósemkę" za grafikę w PE :blink:

Ja rozumiem,że to jest niby kwestia indywidualnego podejścia recenzenta do sprawy itd. itp. ale jak dla mnie(i na pewno nie tylko) ta gra masakruje jeśli chodzi o grafę.

Dla porównania tak samo w tym elemancie został oceniony np. nowy Smackdown...no bez jaj :down:

Odnośnik do komentarza

Wydali tego gejowskiego patcha o akimbo z 1887 mozecie chlopaki zapomniec bo teraz praktycznie trzeba na kogos wpasc najlepiej z tylu zeby go z tego odstrzelic. Dla mnie polityka IW jest zupelnie niezrozumiala komus tam nie pasowalo akimbo to trzeba to zmienic?! ok mi nie pasuje termal scope, sila razenia m16 i nuke ktory konczy mecz to tez zmienia?! dla mnie wydana gra to jedna calosc co innego jest kiedy patchami eliminuje sie gliche czy cheaty ale co innego jezeli slucha sie glosow frustratuw niepotrafiacych grac NO KUZWA MASAKRA POPROSTU!! niech mnie cmokna w zad jak tylko wyjdzie bad company 2 moga mnie cmoknac

Edytowane przez JacekW
Odnośnik do komentarza

^ lol, naprawde nie widziałeś problemu z akimbo modelami 1887?. Przed patchem to miało ogromny zasięg, instant kill i wystarczyło by cel jakoś widoczny na ekranie. Na te shoty nie było żadnego sposobu na pokonanie oprócz strzelanie z dużej odległości, ale tak możesz wszystko pokonać. Duzo więcej osób narzekało na to akimbo niż na to co ty wymieniłeś, więc IW w końcu poszli po rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza

Czytałem dzisiaj na IGN artykuł o nagrodach dla gier za 2009 rok.W kategorii "Najlepsze wizualia" oczywiście w pełni zasłużenie wygrał MW2,co ponownie przypomniało mi "ósemkę" za grafikę w PE :blink:

Ja rozumiem,że to jest niby kwestia indywidualnego podejścia recenzenta do sprawy itd. itp. ale jak dla mnie(i na pewno nie tylko) ta gra masakruje jeśli chodzi o grafę.

Dla porównania tak samo w tym elemancie został oceniony np. nowy Smackdown...no bez jaj :down:

 

Z 3 razy przeczytałem Twojego posta, i żadnej ironii się w nim nie dopatrzyłem. Więc rodzi się pytani, czy Ciebie naprawdę grafika w MW2 masakruje i zasługuje na wszystkie nagrody ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś uważa, ze akimbo 1887 było ok, i źle że w raz z nowym paczem zostało "ograniczone" to sam się oszukuje. Ok, dobrze, niech będą bronie wyważone, czyli niech shotgun sieje postrach w wąskich pomieszczeniach, ale jak mam sytuację że na średnim dystansie (ponad 10m) pojedynek wygrywa koleś z dwoma 1887 podczas gdy ja sieję do niego z FAMASA to coś tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...