Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

... Pale Low najlepiej zniszczyc gdy jest nad nami wtedy wystarczy 1 rakieta, ostatnio zestrzelilem Harriera po tym jak on szybko przylecial i zatrzymal sie w miejscu by chronic punkt :). Gorzej jest z AC bo trzeba 3 rakiety, sa pewne mapy gdzie latajace czolgi cos moga zrobic a sa tez takie na ktorym nabija 1-2 frag np. Highrise, Skidrow.

 

Jak drużyna jest kumata ,to latadło polata co najwyżej circa 3 sekundy ;)Chociaż zdarzały mi się mecze kiedy to taki Pave Low siał śmierć i zniszczenie,tak że żałość brała.Że o ac130 nie wspomnę.

Mnie ciekawi kiedy wreszcie zresetują tablicę wyników.Z tego co zauważyłem są kolesie,którzy za 100 dolców oferują jakiś myk na 70 level w 5 minut.Jakże trzeba mieć wyprany mózg ,by za to płacić ?Strasznie wnerwiają mnie te osoby,które czerpią przyjemność z psucia zabawy innym.A activsion niech przerwie na chwilę liczenie kasiory i zajmie się tymi oszustami.Przy okazji mogliby zająć się lagami i wyrzucaniemi z meczów tudzież z lobby.może z ratio na poziomie 0,60 nie powiniem się na ten temat wypowiadć ale w Halo3 nie doświadczałem takich szopek.

Odnośnik do komentarza

Jednak niektórych bolą te cyferki, ehh... :/ Znam parę osóbm które dzięki pewnej sztuczce, mają teraz 10 prestiż. Ja mam dopiero 1. i nie obchodzi mnie czy ktoś ma milion punktów czy miliard. Wszystko weryfikuje rozgrywka :)

 

P.S. Pochwalę się, że ostatnio udało mi się zrobić 2 razy pod rząd atomówkę :D Już mam 4, haha ;)

 

Co daje ten prestiż oprócz szacunu na lajwie? Nie kumam tego, dla jakiejś ch.ujowej ikonki tracić wszystkie bronie na które się zbierało parenaście/dziesiąt godzin.

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest prze kozacka. Pierwsze co poruszę to kwestia oprawy graficznej. Mam porównanie bezpośrednie bo mam na półce MW i postęp w MW2 jest OGROMNY. Niby ten sam silnik, ale gra świateł, efekty, tekstury, detale, wszystkiego jest więcej i o wiele lepiej. Jeśli chodzi o gameplay to też jest przeza(pipi)ongo. Jestem w Faveli, gram na Normal i jest na prawdę ciężko. Napieprzają z każdej strony, MOC. Multi też wypasione. Masa challengy, perków, broni, na prawdę dobre mapy. Czysty miód.

Odnośnik do komentarza

Orion ochłoń bo za dużo emocji . Owszem gra dobra , bardziej kolorowo niż w MW ,ale dużo łatwiejsza niż MW.

Weteran jest bardzo łatwy za wyjątkiem 2 miejsc gdzie trzeba trochę" sprytu " ale bez 2 zdań to najłatwiejszy COD z całej serii .

Jedyne co jeszcze przyprawia o napad białej gorączki to piąta paczka Misji Specjalnych .... o zgrozo :P

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, pierwsze wrazenia takie sa. Zbiegem czasu zauwazasz pewne rzeczy na multi czy w singu. Jesli normal dla ciebie jest juz trudny to ciekawe co powiesz o Veteranie w tej czy innej czesci :). Co do grafiki sie zgadzam - jest lepsza od porpzednika, dziala w 60 klatkach w porownaniu do innych shoterow. Silnik nie ma jakis zaawansowanych rzeczy jak destrukcja czy ragdoll to prezentuje sie wysmienice - kolorowo, wybuchy, dobre skrypty. Mi te kolorki nie przeszkadzaly, z reszta dzialalismy glownie w jakis egzotycznych krajach wiec tam pewnie jest kolorowo a nie szaro jak w poprzednim MW.

Tez mialem takie wrazenia po godzinie grania w GTA - gra zasluguje na 10 - po 30h ocena spadla o 3 oczka (a nawet w trakcie gry, misje te same, glupia policja od czasow GTA3, pewnych rzeczy brak)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

nick to jest zhakowane konto, znam kilku takich co nawet zamiast nicka wstawiają sobie baby z przycisków pada :) ale to nic, wczoraj grając widziałem nowy glicz co go gościu robił jego postać byla przykucnięta i biegał tak, a on strzelał ( tak jak kiedyś w girsach robili jak ktoś kojarzy) ale chyba są jakieś problemy z celnością bo on biegal obok mnie i nie mogł trafić, a potym padł

Odnośnik do komentarza

Musisz wybrać Full Metal Jacket (nie wiem ja to w pl wersji, to ten dodatek co powiększa penetrację pocisków) i zabić 40 wrogów przez ściany/szyby itp.

 

Najlepsze mapki żeby to robić:

-favela (cienkie ściany, dużo okien)

-highrise (duuuużo szyb)

-estate (szklarnia za posiadłością = mnóstwo szkła do przebicia)

-derail (kampić można w środkowym budynku, sporo okien z szybami)

 

 

aha! tylko pierwszy strzał przez szybę się zalicza! gdy szyba jest już "pokruszona" ale dalej się trzyma w oknie, wtedy nie zaliczy zabójstwa dla FMJ.

 

 

chyba pomogłem ;]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT!!!

 

 

 

 

 

o kurde!!!

 

UWAGA!

 

DOWÓD NA TO ŻE MOŻNA DOSTAC NUKE POPRZEZ PACZKE

 

TRZEBA TYLKO NIEWARYGODNEGO SZCZĘŚCIA

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
Musisz wybrać Full Metal Jacket (nie wiem ja to w pl wersji, to ten dodatek co powiększa penetrację pocisków) i zabić 40 wrogów przez ściany/szyby itp.

 

Najlepsze mapki żeby to robić:

-favela (cienkie ściany, dużo okien)

-highrise (duuuużo szyb)

-estate (szklarnia za posiadłością = mnóstwo szkła do przebicia)

-derail (kampić można w środkowym budynku, sporo okien z szybami)

 

aha! tylko pierwszy strzał przez szybę się zalicza! gdy szyba jest już "pokruszona" ale dalej się trzyma w oknie, wtedy nie zaliczy zabójstwa dla FMJ.

 

chyba pomogłem ;]

Dzięki. O to chodziło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...