Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Niektorzy to chyba sa juz uzaleznieni ze kupuja gre za 230zl... Dobra sam chcialem pograc w jakas nowosc ale zawsze czekalem az stanieje bo nim sie przejdzie, pogra polroku na online to bedzie warta 120. Przyklad z GOW2 mi odswiezyl umysl. Preodery - 200-209zl, premiera -10zl, po tygodniu 150 za nowa, dzisiaj po polroku jest warta jest z lekko 100

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

W kwestii samej rozgrywki,nie zauważyłem,żeby był wolniejszy.Pewnie masz takie wrażenie ze względu na drugowojenne bronie,które IMO są lepsze.

 

btw.Mógłby ktoś dodać "Calll of Duty" do tytułu tematu.Ot tak,dla porządku.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

MW2 będzie osobną marką pomimo iż będzie bezpośrednią kontynuacją fabuły z gry posiadającej w nazwie Call of Duty. Już pierwsza część MW była tak dużą zmianą, że gdyby nie COD w tytule możnaby uznać ją za "new brand on the market". Jedynka przetarła szlaki części drugiej a wywalenie przyciągającego klientów loga COD świadczy o sławie jaką zyskał pierwszy MW.

 

BTW w dzisiejszych czasach oderwanie się od słynnej marki jest ewenementem. Ileż to jest sequelów na rynku w niczym nie przypominających pierwsze części a dzielących z nimi znany tytuł, który przyciąga klientelę.

Odnośnik do komentarza
BTW w dzisiejszych czasach oderwanie się od słynnej marki jest ewenementem. Ileż to jest sequelów na rynku w niczym nie przypominających pierwsze części a dzielących z nimi znany tytuł, który przyciąga klientelę.

 

Bardzo trafna uwaga. Mam tylko nadzieję że nie zapłacą za ten fakt sprzedażą mniejszą o kilka milionów sztuk. Rozpoznawalność marki to w końcu istotny element jeśli chodzi o ludzi mniej rozeznanych.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Moim zdaniem powinni zostać przy nazwie z CoD, bo jednak wprowadza to zamęt wśród klientów, którzy nie śpią z rękoma na klawiaturze ;-) No i fajnie by było, żeby spadła do poziomu i w tak szybkim czasie jak RE5 :-)

Odnośnik do komentarza

A jednak Modern Warfare 2 z Call of Duty w nazwie:

 

"Okładkę Modern Warfare 2, ponownie w wersji z dopiskiem Call of Duty, opublikował Robert Bowling z Infinity Ward, (...) Pracownik firmy, odpowiedzialny między innymi za kontakty ze społecznością graczy, napisał, że właśnie odebrał pierwsze pudełka z nowej produkcji. (to) rozwiewa ... wszelkie wątpliwości."

 

źródło: gry-online - jest tam także zdjęcie przedmiotowego pudełka.

Odnośnik do komentarza
A jednak Modern Warfare 2 z Call of Duty w nazwie:

 

"Okładkę Modern Warfare 2, ponownie w wersji z dopiskiem Call of Duty, opublikował Robert Bowling z Infinity Ward, (...) Pracownik firmy, odpowiedzialny między innymi za kontakty ze społecznością graczy, napisał, że właśnie odebrał pierwsze pudełka z nowej produkcji. (to) rozwiewa ... wszelkie wątpliwości."

 

źródło: gry-online - jest tam także zdjęcie przedmiotowego pudełka.

A to jest dosyć duże zaskoczenie dla mnie. Myślałem, że jednak mamy do czynienia z ewenementem.

Odnośnik do komentarza

Czy ja coś przegapiłem czy raczej ludzie którzy piszą newsy nie wiedzą o czym piszą ??

http://pccentre.pl/news/show/Infinity_Ward...Duty_w/id=19020

 

"W Modern Warfare 2 przyjdzie nam zmierzyć się z Niemcami i Japończykami z czasów Drugiej Wojny Światowej oraz z grupami terrorystycznymi z Bliskiego Wschodu. Do dyspozycji otrzymamy nowe uzbrojenie, w tym takie zabawki, jak Laser Beam Cannon i Acid Grenade".

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...