Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam. Fajne.

Wczoraj kupilem sobie zapasowa koszulke w lidlu, ciepla. Do tego rekawiczki i czapke po 12.99. Czapka czadowa

Mialem przerwe w bieganiu dluga, kolano a potem przeziebienie. Ciezko mi sie wkrecic na poczatku, ale to chyba przez te temperatury. Jk to oddychac jak jest 3stopnie? Nie umiem przez nos :(

Odnośnik do komentarza

biegam interwalowo ok. 60 min i niestety powoli zaczyna mnie to nuzyc. Musialem wprowadzic jakas nowosc w trening bo inaczej stracilbym motywacje. Jestem takim typem czlowieka ktory musi cos ze soba popoludniami zwlaszcza w okresie jesienn-zimowym gdzie nie ma nic ciekawego w tv a czas spedzany w domu to przewaznie odliczanie do snu. Teraz wprowadzilem te schodki i musze powiedziec ze po tych 50 powtorzeniach czlowiek jest tak wypluty ze nie ma juz sily na wiecej. Jednak jest to trud warty podjecia bo dzieki temu miedzy czlowiek nie zasnie wczesniej niz przed godz 23.Powiedzialbym ze bieganko to idealna forma naturalnej kofeiny:]

Odnośnik do komentarza

Podziwiam typów, którzy są w stanie biegac poniżej 10'C.

Jakbym się nie ubrał to i tak przeziębienie gwarantowane, więc wolę już te pare złotych wydac na bieżnie na siłce.

 

to do dvpy bo 3-4 miesiące biegania odpadają, a nie ma nic lepszego niż bieganie zimą w lesie po świeżym śniegu.

 

 

Też zanim zacząłem biegać to chorowałem bardzo często, katar, gorączka. W momencie jak zacząłem trenować to nic, nawet jak latałem w przy -15 czy mocnym wietrze, padającym śniegu i minusowej temperaturze. Tylko przy takiej pogodzie trzeba się dobrze ubrać, bawełniane ciuchy odpadają.

Odnośnik do komentarza

ja ubieram się dość lekko, albo jeszcze nawet krótkie spodenki i wysokie skarpety, na góre koszulka oddychająca i bluza wysoka pod szyje na zamek. do tego buff na czoło w formie opaski i drugi w formie szalika.

 

a ja dzisiaj przeleciałem 8km w 50 minut, fajna pogoda, słonko, dość ciepło, troche przy ulicy a trochę po lesie.

 

tutaj byłem: LINK ;)

 

córa wykąpana i ułożona do spania, teraz piwo, frytki, spacer z psem i potem gta v ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...