Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

 

Określ sobie jakies cele. brak motywacji = znużenie

myślałem o maratonie 10 km ale nie czuję się wystarczająco na siłach.

 

 

Lubisz czytac książki , przeczytaj ta ode mnie lub krupka tam autorzy ładnie przedstawiają jak biegać żeby nie było ch.ujowo i jak trenowac do "maratonu" 10km ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem o czym mówie :)

skoro mogę wyjść z marszu, po 3 miesięcznym nieróbstwie i walnąć 4 kilosy, to nie mówcie mi, że 10 km to jakiś maraton.

To jest raczej profanacja tego słowa.

Trenowałem piłkę przez 12 lat i 10km to był zwykły trening a nie maraton. Więc nie pyerdolcie mości panowie.

Wasze przytyki co do ilości postów i "anonimowości" jedynie potwierdzają moją tezę. Chuya sie znacie, przeczytaliście 3 książki na krzyż i robicie za specjalistów ;)

Dla kolegi kanabisa (odstaw chłopie zioło):

Maraton to 42 km i 195 m.

Ale dopiero od igrzysk w 1908 roku. wcześniej było to 40 km.

 

ps2. 

Na chłopski rozum - gdyby 10 km nazywać maratonem, to ja mogę nazwać siebie kulturystą, bo potrafię (pipi)nąć 300 brzuszków dziennie.

Edytowane przez Mat_Mac
Odnośnik do komentarza

Kolego Mat_Mac, nie potrzebnie próbujesz przekonać nas na siłę, co do swojej inteligencji, której niestety nie widać. Użytkownik _M_ nazwał maratonem bieg na 10 km kilka postów wcześniej. Ja go poprawiłem, co by nie był w błędzie, a Kanabis podkreślił to ironicznie w swojej wypowiedzi. Nagle pojawiasz się Ty, niczym rozwolnienie u mężczyzny w białych spodniach i wykrzykujesz, ni z dvpy, ni z pietruchy, że jakieś książki to bubel. Więc żałuj za grzechy i nie zgrywa już buraka więcej.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni przerwy od koszykówki, więc za jakieś bieganie się wziąłem, co by nie paść jak kłoda na treningu po świętach. Myślałem, że organizm mi się odzwyczai od takiego jednostajnego biegu. Ostatni raz biegałem we wrześniu, więc myślę sobie, że dziś będzie słabo, a tu nie najgorzej - 5,7 km w 23 minuty ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...