Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

ja od ok.3 tygodni mam ból w łydce, przy kości piszczelowej. nie przechodzi, a biegać trzeba :confused: smaruję to żelami do tego typu spraw, ale nic nie daje

Jeżeli to nie rosną mięśnie (niektórzy to nazywają bólem, hej banny ;)), to daj sobie spokój na kilka dni. Nie ma co się forsować i powiększać kontuzji

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam rambo nawalał sporo km i maratony też tłukł, więc w kombinacji, dajmy na to, jakieś 25km co dwa dni uda mu się

 

dementuje - nigdy nie przebieglem maratonu  :sweat: lubie gry wideo i konsolowojny.

 

wyniki eksperymentu za tydzien.

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

wybralem sie dzis pierwszy raz na 20km, w sumie to w trakcie biegu postanowilem, ze sprobuje. Czas 1:47:21  tempo 5:22min/km absolutnie nie skupialem sie na dobrym czasie chcialem tylko doczlapac sie do domu. Ostatnie 5 km to byla walka z nogami, buty z lidla i taki dystans to chyba sredni pomysl, chociaz w drozszych byloby raczej podobnie. Biegnac koncowe marzylem o zimnej wodzie ktora mrozila sie w lodowce i o czyms slodkim... wchodzac do domu odrazu zlapalem sie za wode, cukierki, ciastka i jablko organizm tak mi sie tego domagal, ze nie potrafilem sie oprzec, jedzac to wszystko czulem sie jakbym wygral  w totka  :) 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

No ja też wracam do biegania i odkryłem, że bieżnia, która kupiłem do biegania jest do du.py nie podobna. Po przebudzeniu chciałem pobiegać wolnym tempem 30 minut, więc 1km na 8km/h, potem 1km 9km/h, znowu 1km na ósemce i następny na dziewiątce... przebiegłem 4km w 32 minuty, a 5 kilometrów w 40 minut. To co to za tempo, ku.rwa z takim pace, którym biegłem w takim razie na tej oszukańczej piźd.zie? 7km//h?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje jakiegoś "czegoś" co będzie mi mierzyć dystans który przebiegłem itp. Coś prostego i nie kosztującego milion. Aplikacje na tel odpadają bo mam stary telefon bo jestem staroświecki. Te coś co sie do buta albo w skarpete (fak jeee) wkłada byłoby dobre ale nie wiem jak to działa, wytłumaczy ktoś

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...