Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

No szacun stary, u mnie półm,araton pewnie by było problem przebiec a maraton to narazie sfera marzeń. No ale w sumie nie wiem czy dałoby sie pogodzić amatorski bodybuilding z trenowaniem do maratonu. 

 

 

ciezko. wiem, bo kiedys tez chodzilem chwile na silke i robilem nawet 3 cyfrowe ciezary na siady i martwego, ale niestety studia i praca zniweczyly :/ teraz mam czas tylko na bieganie ale moze w wakacje rusze znowu poprzerzucac troche zelastwa bo wygladam slabo.

Odnośnik do komentarza

No szacun stary, u mnie półm,araton pewnie by było problem przebiec a maraton to narazie sfera marzeń. No ale w sumie nie wiem czy dałoby sie pogodzić amatorski bodybuilding z trenowaniem do maratonu. 

 

Zobacz jak triathloniści wyglądają. Niektórzy nie dość, że mają wytrzymałość na nadludzkim poziomie, to jeszcze sporo mięśni.

Odnośnik do komentarza

Hooki, ostatnio stałem na ochronie na meczu i typek mi to samo powiedział :-D

Jednak mam taki organizm, że 5km biegu, nie wiem, czy bez wody bym skończył. Piję jakieś 3-4l dziennie

Kupiłem dziś Oshee 0,75l. Zobaczę nastepnym razem, czy zda egzamin.

Nie mniej jednak dzięki za pomoc ;-)

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

Hooki, ostatnio stałem na ochronie na meczu i typek mi to samo powiedział :-D

Jednak mam taki organizm, że 5km biegu, nie wiem, czy bez wody bym skończył. Piję jakieś 3-4l dziennie

Kupiłem dziś Oshee 0,75l. Zobaczę nastepnym razem, czy zda egzamin.

Nie mniej jednak dzięki za pomoc ;-)

 

ja nie uzupełniam bo nie wygodnie sie biega z taką butlą, ale chyba zaczne bo robi sie coraz cieplej i jest coraz ciężej. 

 

Chyba litwinianka kiedys wrzucał porównanie izotoników i tym bym sie sugerował. 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie biegam z endomondo ale coraz częściej wydaje mi się ze ten program jest niedokładny. Biegam tą samą trasę i często kilometry mówi mi w innych miejscach (róznica 50-100m), do tego często mam wrażenie ze biegnę szybko a czas na kilometrze mam jakiś słaby i na odwrót, myślę ze zamulam i będzie lipny czas a tutaj powyżej oczekiwań i to grubo.

Odnośnik do komentarza

Każdy program będzie naliczał kilometry z mniejszym lub większym błędem. 50 - 100 metrów na cały bieg to nie jest jakaś wielka różnica. Te dane które słyszysz biegnąc potraktuj tylko jako informację, dokładniejsze będziesz miał po biegu na www.endomondo.com choć nigdy nie będą się zgadzały co do metra, takie dane będziesz miał w czasie biegu na atestowanej trasie.

Abonament nie jest potrzebny do używania programiku. Podstawowa wersja daje wszystko co potrzebne do mierzenia naszych biegów. Wersja pro daje kilka pierdółek (trening interwałowy, wykres treningów i uwalnia od reklam) za 20 zł, czasem jest promocja i można kupić ją taniej. Wersja premium to już nie wiem dla kogo jest, za 30 dolarów na rok, dostajesz jeszcze bardziej rozbudowane statystyki, plany treningowe, lepsze monitorowanie pracy serca i informację o pogodzie jaka była w czasie treningu, IMHO nic nie uzasadnia wydawania takiej kasy na abonament, przynajmniej dopóki nie staniesz się jakimś pro biegaczem.

Porównanie wersji: http://www.endomondo.com/features

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobiłem 10km. Czasu raczej nie będę pisał, bo w wyscigu z Rambo, to on dobiegłby do mety, umył się i zjadł obiad, czekając na mnie :-P Gratuluję

Chodzi o ten izotonik. Miałem Oshee, co z perspektywy biegu było błędem. Słodkie to, nie nawadnia dostatecznie i chúj daje. Jeszcze dziś zrobię tego home made z cytryna, miodem i solą.

 

Dobra, 52minuty były

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...