Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

30.08 jest u mnie w mieście bieg na 15km, dość ciekawy bo trasa ma kilka niezłych podbiegów.

 

jest jeszcze trochę czasu, a że nigdy nie biegałem 15km tylko max 10km parę razy postanowiłem dzisiaj spróbować :)

 

nie wiedziałem zupełnie czego się po sobie spodziewać, limit na 7km wg. regulaminu jest 50 minut i na 15km 120 minut by nie zamulać drogi na pół dnia.

 

wyszło nie najgorzej imo ;)

 

Zrzut%20ekranu%202014-06-22%20o%2021.46.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No szacun stary, u mnie półm,araton pewnie by było problem przebiec a maraton to narazie sfera marzeń. No ale w sumie nie wiem czy dałoby sie pogodzić amatorski bodybuilding z trenowaniem do maratonu. 

 

no jasne !!! dla chcącego nic trudnego !!! przed maratonem zdejmujesz mięśnie i chowasz je w bespiecznym miejscu, żeby nie zabierały tlenu 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie ten czujnik Nike+ i dzisiaj było pierwsze bieganie. Z jaką aplikacją mam biegać? Natywną, dostępną w opcjach iPhone jest Nike + iPod i na niej dzisiaj biegałem. Jest spoko. Ściągnąłem teraz Nike + Running i jest o wiele bardziej rozbudowana, z wykresami i ładniejsza. Można też ustalać w niej treningi, ale chyba tylko po GPSie, bo nie widzę nigdzie opcji połączenia z czujnikiem. No chyba, że jest już połączona, bo zebrała informacje z Nike+iPod. Moje wyniki ładnie się tam eksportowały. Więc mam biegać na tej appce Nike+iPod a przeglądać wyniki na Nike+Running, czy Nike + Running też mi z czujnika korzysta, gdy biegam na bieżni? Da się jakoś zrobić by mi z tego czujnika albo aplikacji Nike wysyłało wyniki do Endomondo?

Odnośnik do komentarza

 

No szacun stary, u mnie półm,araton pewnie by było problem przebiec a maraton to narazie sfera marzeń. No ale w sumie nie wiem czy dałoby sie pogodzić amatorski bodybuilding z trenowaniem do maratonu. 

 

no jasne !!! dla chcącego nic trudnego !!! przed maratonem zdejmujesz mięśnie i chowasz je w bespiecznym miejscu, żeby nie zabierały tlenu 

 

 

Ale wiesz panie bespieczny że o to mi chodziło?

Odnośnik do komentarza

W niedzielę podszedłem pobiegać i musiałem uciekać bocznymi drogami przez las bo na mojej trasie odbywał się Rajd Festiwalowy, przez co nadrobiłem dobre 3 km. Wczoraj zwlekałem i zwlekałem z bieganiem, jak w końcu wyszedłem to zaczęło padać, zaraz przejdzie myślę sobie, akurat, zmoczyło mnie tak, że po trzech kilometrach zatrzymałem się na przystanku autobusowym, zadzwoniłem po taksówkę i wróciłem do domu :)

Odnośnik do komentarza

 

 

No szacun stary, u mnie półm,araton pewnie by było problem przebiec a maraton to narazie sfera marzeń. No ale w sumie nie wiem czy dałoby sie pogodzić amatorski bodybuilding z trenowaniem do maratonu. 

 

no jasne !!! dla chcącego nic trudnego !!! przed maratonem zdejmujesz mięśnie i chowasz je w bespiecznym miejscu, żeby nie zabierały tlenu 

 

 

Ale wiesz panie bespieczny że o to mi chodziło?

 

 

o co chodziło ? napisałeś, że "w sumie nie wiesz", więc rozwiałem twoje wątpliwości 

Odnośnik do komentarza

Litwin, weź udział w jakiś zawodach na 10 km :sorcerer:

Przez pracę zapomniałem o nocnym biegu Świętojańskim i mimo iż był 20 czerwca to 10 już się zapisać nie można było,od 2 lat się czaję by się sprawdzić,może jeszcze w tym roku mi się uda.

 

Czyli 10km by poszlo w 56.5min zakladajac, ze biegniesz podobnym tempem jak wczesniejsze 8km.

Wiec dlaczego maja Ci nie wierzyc ? Normalny czas, pewnie sam bym mial podobny.

Dlatego napisałem że biegłem aerobowo,jakbym biegł na wynik to czas pewnie byłby poniżej 50 min(mój rekord to 49 min rok temu,ale trasa z dużymi przewyższeniami i w upale)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...