Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie u mnie też chyba 2 km tylko dziś było, a rok temu startowałem na 5 + bieg rekreacyjny bez rywalizacji, wszyscy równym tempem na 2 km. Nie biegłem, bo zabawiłem trochę wczoraj, ale wiosna coraz bliżej, zdrowie coraz lepsze (potas w tabletkach pomaga i już w sumie zero napadów przyspieszonego bicia serca, w dodatku mam puls 65, tego drugiego leku przepisanego przez lekarza wcale nie brałem), więc się fajny sezon zapowiada. 

Odnośnik do komentarza

kanabis oszukuje i skraca dystans  :wujaszek:  wielki jesteś jak stodoła :D

 

 

u mnie 10 km, a że był to bieg organizowany w wielu miejscach jednocześnie to nie było przyjezdnych wyjadaczy i udało mi się zdobyć 3 miejsce. Z czasu zadowolony nie jestem, miało być poniżej 40, a nie było. Czas podobny jak ostatnio 40:18, ale patrząc na trasę gdzie wtedy biegłem czystym asfaltem, a teraz 6km ścieżki leśnej obłożonej śniegiem i miejscami błotem to widać, że wszystko idzie do przodu mimo braku życiówki :)

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

No wlasnie dlatego bieglem z boku bo wpadali pod nogi a nie chcialem kogos niechcacy zabic :reggie:

Damian nie ja skracalem a oni wydluzali mi na endo wyszlo rowne 2km hehe

 

Krupek no taki dystans tylko raz w roku, bo to upamietnia jakis tam rok zwiazany z tymi wykleciorami. Za 3 tygodnie juz prawilnie na 5km bieg lesnika , najwazniejszy start dla mnie to i tak runmageddon w tym roku a i na jesieni mysle nawet jakis polmaraton pierwszy raz w zyciu walnac.

U nas organizowany byl tylko 2km i 5km. Nie trenowalem ostatnio to wolalem ten mniejszy machnac.

I na 90% widzimy sie na polmaratonie kurpiowskim, bo organizuja tez dyche wiec pewnie wezme udzial

Odnośnik do komentarza

Jakim koksie? Przecież to olimpijczyk, sprawdzany jest.

 

U mniebw mieście co roku jest Bieg Papiernika, ma atest PZLA, no na bogato bieg, 4k startujących, pierwsze 10 miejsc dla każdej kategorii to nagrody pieniężne. 2 lata temu biegł murzyn i w połowie odpuścił, bo zobaczył, że i tak nie wygra xd. A wygrywa zazwyczaj ktoś z okolicy.

Odnośnik do komentarza

Tak jak był sprawdzany Armstrong i wielu innych,  czy chociażby Rosjanie ostatnio. Nikomu się nie opłaca ujawniać afer bo wszyscy kasę traca a Mo Farah biega u Salazara a że on szprycuje swoich podopiecznych to już od dawna pojawiają się zarzuty. Co oczywiście nie zmienia faktu że żeby zapieprzać poniżej 27min na 10k to trzeba być niezłym koniem i w uj ciężko pracować z dopingiem czy bez. 

Po polsce, przynajmniej tej południowej biega taka ekipa której "właścicielem" jest taki Węgier a biega 4-6 czarnych i golą większość zawodów, no chyba że jakiś zawodowiec z PL biegnie to czasem wygra ale z czarnym i zawodowcem to biały amator ma marne szanse.

 

U mnie dzisiaj dyszka tempem 4:51, wolno ciągle ale czuje się coraz lepiej więc mam nadzieje że jak tylko żadnych problemów z odbudową mięśni czy kolanem nie będzie to pod koniec lata może zbliżę się do formy sprzed roku.

Odnośnik do komentarza

Tak gadaliśmy ostatnio o tych murzyńskich tempach biegowych, dziś przebiegłem 500m w tempie 3:30. Nie wiedziałem, czy się zaraz porzygam, czy posram, nie mogłem oddechu złapać, choć nogi dobrze się trzymały, ewidentnie płuca nie dawały rady.

 

Jakie to musi być zaje,biste uczucie móc tak w takim tempie robić 10 km. Kilometry lecą jak w aucie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sqj79wC.jpg

 

Dobra pany biore sie za profesjonal trening od jutra. Znalazl3m taki plan w ksiazce staruszka mojego z ktorej sie orzygotowywal tez do maratonu.

 

Co sadzicie o tym planie?

Przez pierwsze tygodnie pojade troche lzejszym planem ktory ma zakladany czas 50 minut, poki nie zejde z 86kg do jakis 82, a potem jade ambitnie i ostro tym co wrzucilem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...