Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Mieli dawać jakieś gratisy za pkt.zebrane w grze,przydałoby się by to zrobili.

 

Dobry byłby patent kiedy za gadgety, czy co tam by dawali, trzeba byłoby płacić punktami, które znikały by z konta. Jakaś motywacja do ich kolejnego zdobywania by była.

 

 

Mogliby rzucić... pomyślmy... np. fajne kolorowe szaliczki dla helgastów albo zbroje dla konia tfu... wojaka. Widzę na przykład sabotażystę w lateksowym wdzianku z elementami skórzanymi i ćwiekami... hehehe 

 

 

Odnośnik do komentarza
hej,

 

to ja tylko małe 3 grosze - wieżyczki oraz wsparcie lotnicze widać - umiem je namierzyć, umiem się nim zmierzyć i może się okazać, że to mi braknie skilla żeby przed nimi ucieć. Natomiast C4 - wpadam na niego nieświadomie, nie wiedząc że tam jest - dostaję +1 do deaths nie dlatego, że nie uciekłem, nie schowałem się czy nie umiem strzelać, tylko tak ot - bez sensu.

 

Choć wczoraj wpadliśmy z Dorianem z HELLBOYZ na jakiś tam serwer gdzie niestety były rakiety włączone i mimo potwornych lagów okazało się że do bazooki też jest potrzebne trochę pomyślunku :)

 

walduś, walduś... nie tak szybko :wink1: trochę uogólniasz... fakt, w grach nie planowanych gdzie większość gra dla fragów to na C4 można wpaść często nieświadomie [wiadomo: chaos totalny, każdy robi co chce], ale sprawa wygląda zupełnie inaczej podczas klanówek. Tutaj wszelkie kroki są rozplanowane i jest się bardziej świadomym pewnych zagrożeń np. grając jako atakujący w S&D trzeba brać pod uwagę, że broniący mogą zaminować niektóre przejścia - wystarczy być tylko na to wyczulonym i można z łatwością uniknąć wdepnięcia na minę, a nawet jeszcze lepiej - można wykorzystać to przeciw niemu - np. detonujesz miny strzałem i lecisz do wejścia obok - ostatnio grając z HELLBOYZami miałem taką sytuację na Radecu: wszedłem na plecy 2 HELLsów, których uwagę przyciągnęła planowana detonacja ich C4 ^_^

 

po za tym tych C4 znowu nie leży na mapach tak dużo żeby były aż takim problemem... ok 2-4 zgony przez C4 na ok. 30 wszystkich jakich doświadczy player podczas 1 gry to chyba nie taki duży odsetek?

Odnośnik do komentarza

No tak ale niektorzy ginal 3-4razy w meczu przez C4 a wszystkich smierci maja 10 ;) Wtedy juz to wkurza i to bardzo.

 

Nie jest to jednak duzy problem, ot element gry moze malo "skillowy" ale to jednak element.

I owszem zgadzam sie, Na klanowkach jest ok ale czasami jak na normalnej grze klada miny wszedzie to dopiero jest kiepa, a najgorsze ,ze wydaje mi sie ale nie ma limitu C4 na planszy, Tak jak np samolotow :/ (jesli sie mysle to poprawcie bo ja nigdy nie uzywalem c4 :D )

Odnośnik do komentarza

cóż taki to już POL - jak chcecie to polecam Wam klan HFP - chłopaki mają tak z 10 razy więcej punktów niż Wy więc może pójdą na taki deal.

 

a przy okazji - dla wszystkich nie wierzących, że w teamie siła, screen z wtorku, serwer publiczny, przypadkowy:

 

k2wspolpraca.jpg

 

 

i właśnie dlatego uważam KZ2 za grę naprawdę dobrą - działania w teamie są promowane. Mapki są wręcz pod to zaprojektowane (wystarczy przeczytać poradnik-tomisko).

Pozdrówki dla wszystkich klanów

 

kozbinio

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
cóż taki to już POL - jak chcecie to polecam Wam klan HFP - chłopaki mają tak z 10 razy więcej punktów niż Wy więc może pójdą na taki deal.

 

a przy okazji - dla wszystkich nie wierzących, że w teamie siła, screen z wtorku, serwer publiczny, przypadkowy:

 

k2wspolpraca.jpg

 

 

i właśnie dlatego uważam KZ2 za grę naprawdę dobrą - działania w teamie są promowane. Mapki są wręcz pod to zaprojektowane (wystarczy przeczytać poradnik-tomisko).

Pozdrówki dla wszystkich klanów

 

kozbinio

 

 

HFP juz nie istnieje!! wełna polecam ci polish figters

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...