Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam widze ze graja non stop jedni sie klada spac inni wchodza nawet o 4 rano a o 23 to jest masakra polecam szczególnie polskich hostów !!!

 

otóż to - ja widzę prawie cały czas kogoś online, ale w sumie był to główny powód założenia klanu :D aha - chciałem publiczne odszczekać, że nie potrzebna jest chwila między jedną misją a drugą. Wczorajsze S&D - nawet nie zdążyliśmy dobiec do punktu obrony...

Odnośnik do komentarza
wczoraj znów postawiłem serwer POLAND VS WORLD i znów dziękuję wszystkim za dobrą wspólną grę. Jednak mam niedosyt. Z jednej strony dobrze jest wrzucić 32 graczy, bo jednak siatka znajomych jest już spora (wysyłam info na PSN i znajomy znajomego przez znajomego też się dołącza). W 32 Polaków gra się jakoś całkiem nieźle - nie ma totalnego bydła, nawet jest trochę myślącej gry.

 

Z drugiej strony chwilę później wpadło zagraniczne bydło i zrobiła się total młócka - deszcz granatów w stylu "na debila" Assasination to jakieś total jajo - drę się do kolesia żeby spitalał, a kolo luzacko przypuszcza atak "na jana" na 4563636363 przeciwników i potem mu smutno że zginał <_<

 

sam nie wiem jak to jest - czy to my Polacy gramy z głową a inni jak debile? Bo jak to wytłumaczyć, że z Wami mogę grać nawet w 32 osoby i jakoś to ma ręce i nogi, a jak wpadam na grać z innymi (albo nasi są w mniejszości) to jakoś to kaszaniasto wygląda?

 

zrobimy małe zmiany w POLAND VS WORLD - ograniczymy graczy do 24 i cały czas się waham co z tym autobalansem (bo z drugiej strony podziały też są fajne)

 

BA ! Można zrobić dwa lub nawet więcej serwerów POLAND VS WORLD ( POLAND VS WORLD 1;  POLAND VS WORLD 2 itd.). Kto się nie załapie do jednego wlezie do drugiego i luz. Wówczas bez problemu mozna by porobić serwerki na 24 czy nawet 16 osób, uniekniemy młóćki i pobawimy się bardziej taktycznie. Po dobraniu się klanikami to nawet jako sparringi mozna by to traktować hehe

Odnośnik do komentarza

no wczoraj zaraz na początku - na Pyrrusie bodajże - było trochę sparingowo: chyba z 10 osób z K_oP + kilka innych osób. A później to i nawet .e3 dołączyło - dobrze że się siatka znajomych klanów poszerza, bo dzięki temu znika problem że nie mam z kim grać (a z obcymi to mi się nie chce).

 

Wczoraj ktoś rzucił dobrym tekstem w czasie gry: dostał serię w plecy i nie widząc co odpowiedzieć rzucił od niechcenia: "no ale do Polaka strzelać..." :D

Odnośnik do komentarza
ja tam widze ze graja non stop jedni sie klada spac inni wchodza nawet o 4 rano a o 23 to jest masakra polecam szczególnie polskich hostów !!!

 

otóż to - ja widzę prawie cały czas kogoś online, ale w sumie był to główny powód założenia klanu :D aha - chciałem publiczne odszczekać, że nie potrzebna jest chwila między jedną misją a drugą. Wczorajsze S&D - nawet nie zdążyliśmy dobiec do punktu obrony...

 

Bylem w przeciwnej ekipie. Podkladali. Faktycznie, wyskoczylo info ze mamy podlozyc w 2-ch punktach, nie minelo 10 sekund, a punkciki na zielono sie juz palily. Zdarzylem dobiec zeby w razie czego bronic i boom.

 

Co do respawnu na poczatek przed rozpoczeciem kazdego trybu, to raczej neitrafiony pomysl :)

Odnośnik do komentarza

Jak juz pisalem wczesniej wystarczylo by pol minuty od uruchomienia misji bez mozliwosci dzialania(czyli pol minuty wiemy ze bedzie trzeba przejmowac teren,podlozyc ladunki,nosic tube ale nie nalicza jeszcze przejecia terenu,nie mozna podlozyc ladunku,tuba sie nie pojawia).

Ciesze sie ze jest patch...wczesniej na 10 zgonow 8 mialem headshot,teraz najwyzej 2.

Mam nadzieje ze kiedy beda tworzyc nowe mapy beda sie starali rownac szanse,skoro juz nie jest symetrycznie.

Odnośnik do komentarza
Jak juz pisalem wczesniej wystarczylo by pol minuty od uruchomienia misji bez mozliwosci dzialania(czyli pol minuty wiemy ze bedzie trzeba przejmowac teren,podlozyc ladunki,nosic tube ale nie nalicza jeszcze przejecia terenu,nie mozna podlozyc ladunku,tuba sie nie pojawia).

Ciesze sie ze jest patch...wczesniej na 10 zgonow 8 mialem headshot,teraz najwyzej 2.

Mam nadzieje ze kiedy beda tworzyc nowe mapy beda sie starali rownac szanse,skoro juz nie jest symetrycznie.

 

 

I kamperstwo by sie szerzylo :)

Odnośnik do komentarza
e tam, ja do szturmowca nic nie mam. Bazooka jak i granatnik to są słabe bronie, żeby zabić kogoś z granatnika to na prawdę trzeba mieć farta.

Co innego jak szturmowiec zmieni broń na "pompkę" + załączy speed'a, wtedy sytuacja staje się ciężka.

Próbowałem zdobyć colta, ale się zniechęciłem gdyż połowa ludzi lata właśnie szturmowcami z coltami i zabija co się rusza. Nie wiem po co, przecież i tak colta mają. Nawet głupiego ribbona nie zdobyłem bo moje kill-e pochodziły głównie z granatów

Odnośnik do komentarza

wczoraj - jak prawie każdego wieczoru - postawiliśmy serwer POLAND vs WORLD. Tym razem na 22 osoby i moje wrażenia są jedna dużo lepsze. Grał całkiem fajny skład wczoraj - ALU z .e3, Szamil z [^T^], POL_Soul z [Z3ERO] oraz gruby skład klanów KRÓLOWIE POPu oraz HELLBOYZ. I muszę powiedzieć, że grało się całkiem całkiem:

 

18886292.th.jpg

 

80044114.th.jpg

 

W pewnym momencie zrobił się mecz a'la HELLBOYZ vs Królowie Popu + wspólnicy :).

 

Jedna tylko uwaga do HELLBOYZ: Panowie, ja rozumiem, że jesteście zapatrzeni w siebie, rozumiem również, że jakoś się motywujecie do walki, ale teksty w stylu: "Leżeć leszczu" są co najmniej prymitywne. Szkoda, bo przyjąć krytykę umiecie (vide porady POLu), ale z takimi ograniczonymi tekstami nie zdziwcie się jak nikt nie będzie chciał z Wami grać klanówki - bo i po co? Miałem wrażenie, że nie mówicie kto gdzie jest, nie komentujecie gry, tylko rzucacie głupimi tekstami, wydając de facto cenzurkę sobie, a nie innym. Proponuję hixx abyś zwrócił uwagę chłopakom, bo to kiepsko wygląda. No chyba że to tylko ja jakiś przewrażliwiony jestem a reszta społeczności forum stwierdzi, że przesadzam...

 

By the way - szukamy klanu na sprarring powyżej 10 osób. Ostatnio (wczroaj) mieliśmy zagrać z grubszą ekipą z HFP, niestety było ich tylko 7-u i trzeba było zmienić skład:

 

zestawj.th.jpg

 

jakby ktoś z Wam miał taka ekipę to proszę o info, bo nas jest trochę i chciałbym abyśmy kiedyś mogli grać full składem.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Panowie, ja rozumiem, że jesteście zapatrzeni w siebie, rozumiem również, że jakoś się motywujecie do walki, ale teksty w stylu: "Leżeć leszczu" są co najmniej prymitywne. Szkoda, bo przyjąć krytykę umiecie (vide porady POLu), ale z takimi ograniczonymi tekstami nie zdziwcie się jak nikt nie będzie chciał z Wami grać klanówki - bo i po co? Miałem wrażenie, że nie mówicie kto gdzie jest, nie komentujecie gry, tylko rzucacie głupimi tekstami, wydając de facto cenzurkę sobie, a nie innym. Proponuję hixx abyś zwrócił uwagę chłopakom, bo to kiepsko wygląda. No chyba że to tylko ja jakiś przewrażliwiony jestem a reszta społeczności forum stwierdzi, że przesadzam...

 

HELLBOYZ tak mają i nic nie poradzisz robią i mówią tak jak mówi ich motto

"GRASZ CODZIENNIE/MASZ SKILLA/GRASZ BY WYGRAC/GARDZISZ PATAŁACHAMI/SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE/"

 

Ja już nie reaguję na te lekko prymitywne teksty, lewym uchem przyjmuje a prawym wypuszczam biorąc ich na ręcznym. ;)

 

By the way - szukamy klanu na sprarring powyżej 10 osób. Ostatnio (wczroaj) mieliśmy zagrać z grubszą ekipą z HFP, niestety było ich tylko 7-u i trzeba było zmienić skład:

 

zestawj.th.jpg

 

jakby ktoś z Wam miał taka ekipę to proszę o info, bo nas jest trochę i chciałbym abyśmy kiedyś mogli grać full składem.

 

tak licznej ekipy nie posiadamy ale 5, 6 osób bym uzbierał więc możemy sie połączyć z jakimś innym teamem i zagrać na K_oP 16vs16 :D robiąc max zadymę na mapie.

 

Odnośnik do komentarza
Jedna tylko uwaga do HELLBOYZ: Panowie, ja rozumiem, że jesteście zapatrzeni w siebie, rozumiem również, że jakoś się motywujecie do walki, ale teksty w stylu: "Leżeć leszczu" są co najmniej prymitywne. Szkoda, bo przyjąć krytykę umiecie (vide porady POLu), ale z takimi ograniczonymi tekstami nie zdziwcie się jak nikt nie będzie chciał z Wami grać klanówki - bo i po co? Miałem wrażenie, że nie mówicie kto gdzie jest, nie komentujecie gry, tylko rzucacie głupimi tekstami, wydając de facto cenzurkę sobie, a nie innym. Proponuję hixx abyś zwrócił uwagę chłopakom, bo to kiepsko wygląda. No chyba że to tylko ja jakiś przewrażliwiony jestem a reszta społeczności forum stwierdzi, że przesadzam...

 

sorry jeśli się zniesmaczyłeś podczas gry, czasem może kogoś trochę poniesie ;) poza nami na serwerze były też inne osoby więc nie zakładaj z default-u że to zawsze są HELLBOYZ, z kolei ja otrzymywałem info od moich kto gdzie jest i co robimy prawie cały czas i nie słyszałem żeby ktoś pzrynajmniej z grupy w której byłem walił takie teksty( nie byłem to ja, nie był to Hixx, Burgund ma zepsutego HS już od tygodnia, Dorian też nie , może ktoś z nowych kolegów w Klanie ) więc to nie jest tak że albo milczymy albo rzucamy tylko mięchem...

 

HELLBOYZ tak mają i nic nie poradzisz robią i mówią tak jak mówi ich motto

"GRASZ CODZIENNIE/MASZ SKILLA/GRASZ BY WYGRAC/GARDZISZ PATAŁACHAMI/SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE/"

 

Ja już nie reaguję na te lekko prymitywne teksty, lewym uchem przyjmuje a prawym wypuszczam biorąc ich na ręcznym. ;)

 

chyba coś ci się przyśniło, raczej pamiętam osoby z którymi są problemy a Ciebie nie kojarzę więc lepiej już się obudź bo się zmoczysz z tych ekscytacji,

 

PS. Nie sądzę żeby kogoś na tym forum interesowało co Ty tam robisz na ręcznym. może się pochwal tym gdzieś indziej a że w dodatku działa tak na Ciebie KZ to pogratulować :blink:

Edytowane przez RAFF_PL
Odnośnik do komentarza
sorry jeśli się zniesmaczyłeś podczas gry, czasem może kogoś trochę poniesie ;) poza nami na serwerze były też inne osoby więc nie zakładaj z default-u że to zawsze są HELLBOYZ, z kolei ja otrzymywałem info od moich kto gdzie jest i co robimy prawie cały czas i nie słyszałem żeby ktoś pzrynajmniej z grupy w której byłem walił takie teksty( nie byłem to ja, nie był to Hixx, Burgund ma zepsutego HS już od tygodnia, Dorian też nie , może ktoś z nowych kolegów w Klanie ) więc to nie jest tak że albo milczymy albo rzucamy tylko mięchem...

 

 

@RAFF - wiesz przecież, że nie mam na celu wywołania awantury, tylko zwrócenie Wam uwagi. Gdybym nie był pewien, wierz mi, napewno bym tego nie napisał. Ja również delikatny nie jestem, lecą cały czas k**y i w zasadzie wszystkie możliwe teksty jaki mi wpadną do głowy, ale nigdy nie pogardliwie w stosunku do innych graczy, nawet jak dostają w tyłkosa. Nie odmawiam Wam umiejętności ani nie pisze tego ponieważ kilka razy dobrze od Was dostałem w dupsko, tylko dlatego, że średnio przyjemnie się gra w ten sposób. Taka tylko moja uwaga - pewnie zrobicie z nią co chcecie

 

tak licznej ekipy nie posiadamy ale 5, 6 osób bym uzbierał więc możemy sie połączyć z jakimś innym teamem i zagrać na K_oP 16vs16 biggrin.gif robiąc max zadymę na mapie.

 

to może zróbmy w ogóle tak: u nas pewnie będzie z 10/11 osób w weekend - zagrajmy z Wami (od Was będzie ze 6) tak 17vs15 na [POL]. byłoby

 

[K_oP]&[uLPL] vs [POL] 8)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Lubie tych twardzieli co narzekaja na klasy.Na poczatku rakiety byly be,bo to bylo jedyne co potrafilo wyprzedzic wspaniale i niepowtarzalne headshoty.Ale headshoty sie skonczyly(przynajmniej na taka skale) to juz teraz be jest caly szturmowiec,nie wazne czy z pistoletem,czy z karabinem.Po prostu jest be,bo mistrzowie dostaja od niego lupnia nie mogac wykazac swoich megazdolnosci super taktyczno-skillowymi postaciami.Jak dla mnie niegodni miana graczy Killzone 2 uzywajacy takich zawodow :

 

1.Sabotazysta.Bo sie przebiera i myli i nigdy nie wiem do kogo strzelac,a jak juz wiem to mam czarny ekran.I podklada ladunki wybuchowe ktore wybuchaja i mnie zabijaja.Gdzie tutaj skill??

2.Saper.Bo stawia wiezyczki.Im wiecej ginie tym wiecej stawia.I jak nie ma szturmowca,bo megaskillowcy sie brzydza tego pana,to ciezko takie w kupie ustawione wiezyczki sciagnac.A potem te wiezyczki strzelaja i mnie zabijaja,pomimo ze sapera nie ma w poblizu.Gdzie tutaj skill??

3.Taktyk.Bo przywoluje wsparcie lotnicze,ktore przylatuje i (o dziwo) tez mnie zabija.Pomimo ze taktyka nie ma w poblizu.Gdzie tutaj skill?

4.Zwiadowca(saper).Bo go nie widac,strzela z daleka,zabija jednym strzalem jak ktos sie na chwile zatrzyma i ucieka.I moze strzelac bez ryzyka z wlasnej bazy na wielu mapach.Gdzie tutaj skill?

5.Sanitariusz.Bo strzela we mnie tyle samo co ja w niego a po chwili chowa sie za winklem i wychodzi z pelna energia i mnie zabija.To nieuczciwe.I gdzie tutaj skill ja sie pytam?

 

Niewinny jest tylko zwykly zolnierz.Dla prawdziwych skillotwardzieli zgrywajacych celownik ze szczerbinka.

 

p.s.: dziwie sie ze nikt jeszcze na granaty nie narzeka..to jest dopiero losowanie.Odbezpiecz,rzuc,ukryj sie i licz ze ktos oberwie.I nie mowcie mistrzowie ze tak nie gracie,bo nie powinno sie klamac.

Edytowane przez aureliusz
Odnośnik do komentarza

@aureliusz dobre zestawienie :P jak czasami czytam ustalania regulaminu ligii na ps3liga.pl to rozmowy wyglądają podobnie. choć wiesz, że ja osobiście się z Tobą nie zgodzę i tylkę klasę Assault uważam za przegięcie oraz samą jedną broń - C4. Ale takich gówien w żadnej grze nie trawię (łącznie z COD)

Odnośnik do komentarza
Lubie tych twardzieli co narzekaja na klasy.Na poczatku rakiety byly be,bo to bylo jedyne co potrafilo wyprzedzic wspaniale i niepowtarzalne headshoty.Ale headshoty sie skonczyly(przynajmniej na taka skale) to juz teraz be jest caly szturmowiec,nie wazne czy z pistoletem,czy z karabinem.Po prostu jest be,bo mistrzowie dostaja od niego lupnia nie mogac wykazac swoich megazdolnosci super taktyczno-skillowymi postaciami.Jak dla mnie niegodni miana graczy Killzone 2 uzywajacy takich zawodow :

 

1.Sabotazysta.Bo sie przebiera i myli i nigdy nie wiem do kogo strzelac,a jak juz wiem to mam czarny ekran.I podklada ladunki wybuchowe ktore wybuchaja i mnie zabijaja.Gdzie tutaj skill??

2.Saper.Bo stawia wiezyczki.Im wiecej ginie tym wiecej stawia.I jak nie ma szturmowca,bo megaskillowcy sie brzydza tego pana,to ciezko takie w kupie ustawione wiezyczki sciagnac.A potem te wiezyczki strzelaja i mnie zabijaja,pomimo ze sapera nie ma w poblizu.Gdzie tutaj skill??

3.Taktyk.Bo przywoluje wsparcie lotnicze,ktore przylatuje i (o dziwo) tez mnie zabija.Pomimo ze taktyka nie ma w poblizu.Gdzie tutaj skill?

4.Zwiadowca(saper).Bo go nie widac,strzela z daleka,zabija jednym strzalem jak ktos sie na chwile zatrzyma i ucieka.I moze strzelac bez ryzyka z wlasnej bazy na wielu mapach.Gdzie tutaj skill?

5.Sanitariusz.Bo strzela we mnie tyle samo co ja w niego a po chwili chowa sie za winklem i wychodzi z pelna energia i mnie zabija.To nieuczciwe.I gdzie tutaj skill ja sie pytam?

 

Niewinny jest tylko zwykly zolnierz.Dla prawdziwych skillotwardzieli zgrywajacych celownik ze szczerbinka.

 

p.s.: dziwie sie ze nikt jeszcze na granaty nie narzeka..to jest dopiero losowanie.Odbezpiecz,rzuc,ukryj sie i licz ze ktos oberwie.I nie mowcie mistrzowie ze tak nie gracie,bo nie powinno sie klamac.

 

Śmieszą mnie ci którzy uważają (też się do nich zaliczałem), że granie takim...

1. Sabotażystą - co w tym skilowego, że się przebiorę i rozwalę nieświadomego przeciwnika z zaskozenia? Po drugie niewidzialne miny - skill jak diabli hehe. Czynność podkładnia też jest ,,skillowa".

2. Sapererem - podstawienie wieżyczki - ohhhh jaki skill do tego jest potrzeby. Trzeba, aż kółko wcisnąć. A jeszcze jak wierzyczki mają więcej HS niż ten co je podkłada to śmiech na sali.

3. Snajperem - strzelająć snajperką jest banalne jak drut - jeszcze te wspomagacze w postaci markowania na mapie (żeby nas nikt nie podszedł i nie poklepał po plecach) i niewidzialnośći. Tu też trzeba się skillem wykazać hehe. No i nie ważne gdzie strzelam bo i tak one shoot one dawn. Wszystkim którzy twierdzą, żę granie snajperem w kz2 wymaga skilla polecam res1.

4. Heavy armor- bieganie z rakietnicą z podwójnym paskiem życia i strzelanie sobie pod nogi wymaga naprawdę niesamowitego skilla.

 

... jest skillowe.

Sorry za to co powiem: killzone jest grą zespołową, ale manualnego skilla w niej jest tyle co kot napłakał.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...