Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja rozumiem, że jesteście zapatrzeni w siebie, rozumiem również, że jakoś się motywujecie do walki, ale teksty w stylu: "Leżeć leszczu" są co najmniej prymitywne. Szkoda, bo przyjąć krytykę umiecie (vide porady POLu), ale z takimi ograniczonymi tekstami nie zdziwcie się jak nikt nie będzie chciał z Wami grać klanówki - bo i po co? Miałem wrażenie, że nie mówicie kto gdzie jest, nie komentujecie gry, tylko rzucacie głupimi tekstami, wydając de facto cenzurkę sobie, a nie innym. Proponuję hixx abyś zwrócił uwagę chłopakom, bo to kiepsko wygląda. No chyba że to tylko ja jakiś przewrażliwiony jestem a reszta społeczności forum stwierdzi, że przesadzam...

 

HELLBOYZ tak mają i nic nie poradzisz robią i mówią tak jak mówi ich motto

"GRASZ CODZIENNIE/MASZ SKILLA/GRASZ BY WYGRAC/GARDZISZ PATAŁACHAMI/SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE/"

 

Ja już nie reaguję na te lekko prymitywne teksty, lewym uchem przyjmuje a prawym wypuszczam biorąc ich na ręcznym. ;)

 

By the way - szukamy klanu na sprarring powyżej 10 osób. Ostatnio (wczroaj) mieliśmy zagrać z grubszą ekipą z HFP, niestety było ich tylko 7-u i trzeba było zmienić skład:

 

zestawj.th.jpg

 

 

jakby ktoś z Wam miał taka ekipę to proszę o info, bo nas jest trochę i chciałbym abyśmy kiedyś mogli grać full składem.

 

tak licznej ekipy nie posiadamy ale 5, 6 osób bym uzbierał więc możemy sie połączyć z jakimś innym teamem i zagrać na K_oP 16vs16 :D robiąc max zadymę na mapie.

 

 

Lato za pasem za zdrowe dupy sie zabieraj a nie na ręcznym jedziesz az piszczy w domu haahaha

tak wszyscy pisza ze niby tak lajtowo graja bez emocji i wogóle ja tam widze co innego pocicie sie jak tylko ktos dostaje a podczas gry nie bede nikomu nakazywal co ma mówic jego sprawa <sami wiecie jakie slowa lecą jak emocje przejmą kontrole nad umysłem> zresztą takiej kulturki jak w HELL-u to w zadnym klanie nie widziałem np w ZERO nawet poprawnie po polsku nie mówia ???chyba jakis Śląski klan lub z pod karpacia inni wogóle nic nie mówią jak sie w pokoju czeka na klanówke<niedoroby!!!> najfajniejsze klany z jakimi gralismy spox ,rozmowne bez zbednych przezyć to pol i prl !!Jak sie komus nie podoba to niech hs wyłączy albo grajcie we własnym gronie bedziecie mistrzami podwórka

Odnośnik do komentarza
dlatego w zasadach napisalem

 

zostawcie wszystko standard tylko ban Assualt , granatnik i bazooki. I jazda

 

 

ZGADZAM się przeciez to gra zespołowa!!!w realu nie ma min??żolnierze w iraku nie maja wyjscia ! co do wierzyczek to sa po to zeby obrona miala jakąkolwiek strategie w sumie granatnik i wyrzutnia przy f-fire tez by duzo nie dała więc nie ma co narzekać panowie , tak samo taktyk przeciez na niektórych mapach bez taktyka to tylko body-c jest realny

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam na zaden zawod.Skoro tworcy stworzyli szturmowca,niech bedzie szturmowiec.Skupiac sie trzeba nad tym jak sobie z nim radzic,a nie eliminowac bo tak wygodniej.Idac takim tropem z Warhawka trzeba by bylo wyeliminowac Warhawki,bo tez przegiete w stosunku do innych broni,pojazdow itd.

Killzone jest gra zespolowa,szybkie,przemyslane zmiany zawodow,dobre rozstawienia i wspolpraca.Inaczej to tylko siekanka i zaden skillmen nie bedzie tutaj jak rambo,bo przy przewadze liczebnej w danym miejscu nic poradzic sie nie da.

Jeszcze jedno bym zmienil..sposob punktacji.Ta ktora jest jest nie dosc motywujaca...kazdy woli w przegranej druzynie miec 100 pkt grajac dla siebie,niz w wygranej 50 ginac i poswiecajac sie dla misji.Dodatkowe punkty za wygrana powinny lepiej motywowac.No i kwestia wyniku w multimisyjnych(takie sobie slowo wymyslilem) rozgrywkach.Za 7:0 chce wiekszej nagrody niz za 4:3.Raz ze emocje bylyby do konca,dwa ze do konca kazdy by sie staral utargac choc jeden punkt..a nie 4:0 i olewansko.

Odnośnik do komentarza
Jak sie komus nie podoba to niech hs wyłączy albo grajcie we własnym gronie bedziecie mistrzami podwórka

 

to ja już komentować nie będę takich tekstów... tylko RAFF_PL zareagował jak trzeba, a reszta widzę to poziom a'la dres z w/w podwórka...

 

Marudzisz. Takie teksty latają na porządku dziennym w KZ. Gdybym się obrażał na każdy klan od którego ktoś mnie wyzwał w ferworze walki od "skur.wysynów", '"je,banych farciarzy" i innych podobnych to nie byłoby na scenie polskiego klanu z którym można by pograć ;) Czasami ludzi ponosi i nie każdy wtedy zdąża wymutować HS'a ;P

Odnośnik do komentarza
Marudzisz. Takie teksty latają na porządku dziennym w KZ. Gdybym się obrażał na każdy klan od którego ktoś mnie wyzwał w ferworze walki od "skur.wysynów", '"je,banych farciarzy" i innych podobnych to nie byłoby na scenie polskiego klanu z którym można by pograć ;) Czasami ludzi ponosi i nie każdy wtedy zdąża wymutować HS'a ;P

 

Siarex, czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy między tekstem "je,bane farciarze" a "leżeć leszczu" ? ja rzucam mięchem gdzie popadnie, ku**y latają nisko i soczyście, ale ... no nie wiem, może przeginam - chyba za stary jestem i dziecko mnie miękczy :D

 

pozdr

Adam

Odnośnik do komentarza
Marudzisz. Takie teksty latają na porządku dziennym w KZ. Gdybym się obrażał na każdy klan od którego ktoś mnie wyzwał w ferworze walki od "skur.wysynów", '"je,banych farciarzy" i innych podobnych to nie byłoby na scenie polskiego klanu z którym można by pograć ;) Czasami ludzi ponosi i nie każdy wtedy zdąża wymutować HS'a ;P

 

Siarex, czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy między tekstem "je,bane farciarze" a "leżeć leszczu" ? ja rzucam mięchem gdzie popadnie, ku**y latają nisko i soczyście, ale ... no nie wiem, może przeginam - chyba za stary jestem i dziecko mnie miękczy :D

 

pozdr

Adam

 

 

Adam czy tekst w stylu ''leżeć leszczu'' poważnie robi na Tobie jakieś wrażenie? mamy chyba już swoje latka i nie jesteśmy pryszczatymi nastolatkami które biorą wszystko na serio, KZ to taka gra że rzucanie mięchem jest na porządku dziennym a że czasem dochodzą do tego jakieś ''wycieczki osobiste'' cóż czasem ciężko się powstrzymać a czasem dodaje to dodatkowej "barwy" całości odbioru. Nie dajmy się zwariować bo dojdzie do tego że będziemy przepraszać jeden drugiego za to że do siebie strzelamy ;) jest jak jest i niektórzy z HELLBOYZ nie przebierają w słowach i nic nikomu nie będziemy narzucać, taki nasz urok :diablo: więc może skończmy ten temat i po prostu grajmy.....

Odnośnik do komentarza
Ja tam nie narzekam na zaden zawod.Skoro tworcy stworzyli szturmowca,niech bedzie szturmowiec.Skupiac sie trzeba nad tym jak sobie z nim radzic,a nie eliminowac bo tak wygodniej.Idac takim tropem z Warhawka trzeba by bylo wyeliminowac Warhawki,bo tez przegiete w stosunku do innych broni,pojazdow itd.

Killzone jest gra zespolowa,szybkie,przemyslane zmiany zawodow,dobre rozstawienia i wspolpraca.Inaczej to tylko siekanka i zaden skillmen nie bedzie tutaj jak rambo,bo przy przewadze liczebnej w danym miejscu nic poradzic sie nie da.

Jeszcze jedno bym zmienil..sposob punktacji.Ta ktora jest jest nie dosc motywujaca...kazdy woli w przegranej druzynie miec 100 pkt grajac dla siebie,niz w wygranej 50 ginac i poswiecajac sie dla misji.Dodatkowe punkty za wygrana powinny lepiej motywowac.No i kwestia wyniku w multimisyjnych(takie sobie slowo wymyslilem) rozgrywkach.Za 7:0 chce wiekszej nagrody niz za 4:3.Raz ze emocje bylyby do konca,dwa ze do konca kazdy by sie staral utargac choc jeden punkt..a nie 4:0 i olewansko.

 

 

Ze szturmowcem nie byloby problemu gdyby 1 max 2 osoby z druzyny mogly wybrac ta klase. Niestety zazwyczaj wyglada to tak ze jedna osoba bierze szturmowca, zabija kogos. Ten ktos sfrustrowany, ze w pojedynku 1v1 nie ma praktycznie szans tez zmienia klase i po 5 minutach mamy jeden wielki chaos gdzie gra sprowadza sie do akcji w stylu kamikadze. Przeciez to jest smieszne, GG postawilo na uczciwosc graczy i ich poswiecenie dla druzyny -> BUaahaha. To przeciez tak jakbys w Halo 3 wprowadzil mozliwosc wybrania Bazooki i Over-Shielda na starcie. Juz widze te rzesze graczy grajaca Battle Rifle'em;)

 

Do reszty klas doczepic sie nie mozna bo sa w miare wyrownane. Wymagaja roznych technik gry, ale suma sumarum zadna nie jest przegieta i na kazda jest metoda.

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza
(...) np w ZERO nawet poprawnie po polsku nie mówia ???chyba jakis Śląski klan lub z pod karpacia inni wogóle nic nie mówią jak sie w pokoju czeka na klanówke<niedoroby!!!> najfajniejsze klany z jakimi gralismy spox ,rozmowne bez zbednych przezyć to pol i prl !!Jak sie komus nie podoba to niech hs wyłączy albo grajcie we własnym gronie bedziecie mistrzami podwórka

 

Chłopcze kolorowy z Krakowa, czy SPOD innej Warszawki władający 'poprawną polszczyzną', może zamiast skupiać sie nad tym co my gadamy/nie gadamy w lobby skupiłbyś się na tym co ważne, czyli na grze, a umniejszanie innym hasłami z cyklu "niedoroby" tylko dlatego, że ktoś nie wypieprza z siebie potoku zdań zachowaj dla siebie bo w tym momencie pokazałeś jakie macie podejście do innych spoza swojego klanu. Skaczesz chłopczyku wyżej niż ch*ja masz i w końcu się na tym przejedziesz w życiu bo cFaniaków "gardzących patałachami" nikt nie szanuje.

Reflektuj na przyszłość jak dobierasz słowa chociaż na forum bo to co cedzisz do headseta podczas gry Z3R0 mnie obchodzi :P

 

Best Regards:

POL_SouL

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza
(...) np w ZERO nawet poprawnie po polsku nie mówia ???chyba jakis Śląski klan lub z pod karpacia inni wogóle nic nie mówią jak sie w pokoju czeka na klanówke<niedoroby!!!> najfajniejsze klany z jakimi gralismy spox ,rozmowne bez zbednych przezyć to pol i prl !!Jak sie komus nie podoba to niech hs wyłączy albo grajcie we własnym gronie bedziecie mistrzami podwórka

 

Chłopcze kolorowy z Krakowa, czy SPOD innej Warszawki władający 'poprawną polszczyzną', może zamiast skupiać sie nad tym co my gadamy/nie gadamy w lobby skupiłbyś się na tym co ważne, czyli na grze, a umniejszanie innym hasłami z cyklu "niedoroby" tylko dlatego, że ktoś nie wypieprza z siebie potoku zdań zachowaj dla siebie bo w tym momencie pokazałeś jakie macie podejście do innych spoza swojego klanu. Skaczesz chłopczyku wyżej niż ch*ja masz i w końcu się na tym przejedziesz w życiu bo cFaniaków "gardzących patałachami" nikt nie szanuje.

Reflektuj na przyszłość jak dobierasz słowa chociaż na forum bo to co cedzisz do headseta podczas gry Z3R0 mnie obchodzi :P

 

Best Regards:

POL_SouL

 

 

Nie spinaj sie tak bolek :D and smdvq ponad to do zobaczenia online i no comment!!Proponuje więcej grać mniej gadac bo cieniutki jestes

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
dajmy już może na wstrzymanie z jeżdżeniem po sobie na wzajem bo syf się tu robi a ten wątek jest raczej nie o tym.....

 

 

Dokladnie to moze klanówka z ZERO??na waszych zasadach zapraszam..i przepraszam wszystkich urazonych

Mi osobiście przeszła już ochota na jakiekolwiek klanówki z Wami, nie wiem co na to 'góra', ale mi się nie chce z Wami ani grać ni gadać...

Sorry no bonus. :P

Odnośnik do komentarza
dajmy już może na wstrzymanie z jeżdżeniem po sobie na wzajem bo syf się tu robi a ten wątek jest raczej nie o tym.....

 

 

Dokladnie to moze klanówka z ZERO??na waszych zasadach zapraszam..i przepraszam wszystkich urazonych

Mi osobiście przeszła już ochota na jakiekolwiek klanówki z Wami, nie wiem co na to 'góra', ale mi się nie chce z Wami ani grać ni gadać...

Sorry no bonus. :P

 

to wielka szkoda :o ale w lidze chyba zagracie?

Odnośnik do komentarza

Już miałem nic nie pisać, ale jak czytam te wypociny kolesia o nicku hixx360 to mnie krew zalewa. Aż strach pomyśleć że facet który ma 29 lat pisze takie teksty i zachowuje się jak szczeniak, myślisz że w ten sposób wywyższysz swój klan? Ja myślę że takim zachowaniem zniechęcasz ludzi do siebie jak i do swojego klanu. Jeszcze jak byś posiadał jakiegokolwiek skilla w tą grę to byłbym w stanie to zrozumieć ale w tym wypadku? :o

Moja rada: ogarnij się i zachowaj trochę dystansu bo na tym forum jest grupa ludzi która by Ci na zawołanie skopała dupę :|

 

Wpadnij czasami na serwer Poland vs World a sprowadzę Cię na ziemię.

Nie pozdrawiam.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
dajmy już może na wstrzymanie z jeżdżeniem po sobie na wzajem bo syf się tu robi a ten wątek jest raczej nie o tym.....

 

 

Dokladnie to moze klanówka z ZERO??na waszych zasadach zapraszam..i przepraszam wszystkich urazonych

Mi osobiście przeszła już ochota na jakiekolwiek klanówki z Wami, nie wiem co na to 'góra', ale mi się nie chce z Wami ani grać ni gadać...

Sorry no bonus. :P

 

Już miałem nic nie pisać, ale jak czytam te wypociny kolesia o nicku hixx360 to mnie krew zalewa. Aż strach pomyśleć że facet który ma 29 lat pisze takie teksty i zachowuje się jak szczeniak, myślisz że w ten sposób wywyższysz swój klan? Ja myślę że takim zachowaniem zniechęcasz ludzi do siebie jak i do swojego klanu. Jeszcze jak byś posiadał jakiegokolwiek skilla w tą grę to byłbym w stanie to zrozumieć ale w tym wypadku? :o

Moja rada: ogarnij się i zachowaj trochę dystansu bo na tym forum jest grupa ludzi która by Ci na zawołanie skopała dupę :|

 

Wpadnij czasami na serwer Poland vs World a sprowadzę Cię na ziemię.

Nie pozdrawiam.

 

 

widze że jednak nie odejdziemy tak łatwo od tego tematu, więc jak ktoś ma ochotę się jeszcze na Nas wyżyć to proszę bardzo, tak czy siak w imieniu moim i HELLBOYZ przepraszam za zaistniałą tu sytuację i liczę że jednak pogramy jeszcze razem....

 

 

Odnośnik do komentarza

A hix mi pisał ze nie podchodzi emocjonalnie,a teraz sie dowiaduje że emocje nad nimi przejmują kontrole,coś krzywoprzysięstwo widze :P Co do podziału regionalnego to Punisher jest pewnie ze Śląska,ja mieszkam nad morzem,ale czy to ma jakieś znaczenie?A pisanie że to nie poprawna polszczyzna jest głupie.

Odnośnik do komentarza
widze że jednak nie odejdziemy tak łatwo od tego tematu, więc jak ktoś ma ochotę się jeszcze na Nas wyżyć to proszę bardzo, tak czy siak w imieniu moim i HELLBOYZ przepraszam za zaistniałą tu sytuację i liczę że jednak pogramy jeszcze razem....

 

miło. ja tam nic więcej nie potrzebowałem - tak jak pisałem wcześniej, Ty jakoś od ręki zachowałeś się jak trzeba. Może zmienicie lidera? pozdro kozbinio

 

Odnośnik do komentarza
niektórzy tutaj się zbijają że c4 nie jest skillowe :D

a gdzie jest wasz skill że lecicie przed siebie najczęściej oklepanymi ścieżkami w dodatku nie patrząc pod nogi? -_-

 

rydzu - a jak są to JEDYNE drogi? a jak niby mam wyjść z respa na Tharsis (całe dwa wyjścia) ? tutaj taktyka jest jak w przypadku assaulta - biegnę, rzucam C4 ile wlezie i tadam! A np. przejmowanie stref na rynku - strefa na moście - nawalone tam jest zawsze c4 przez obie strony - nawet tam nie biegam bo szkoda czasu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...