Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

popłakałem się wczoraj ze śmiechu. Dobra ekipa była - 5 osób z KoP, HIXX z HELL i Tomci z Z3RO. Co prawda dzisiaj jestem dętka straszna - poszedłem spać o 03.00 a dziś jednak normalny dzień pracy - może się nikt nie kapnie ^_^

 

morał z wczorajszej gry - MADNESS? MADNESS ?!? THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! (obrona S&D na Tharsis), a Ty Tomci pamiętaj - na Helghan Ind. jest takie przejście tyłem, ale wiesz - nikomu ani mru mru :D A jakby ktoś szukał kolegi, który rzucając granat w grupę przeciwników, trafi zawsze swojego to się polecam

 

 

by the way - wkuwa złapałem wczoraj trochę. Graliśmy spar z PBC (notabene pozdro chłopaki, ale musimy to powtórzyć w pełnej wymiarówce) 5vs5. Nawet jako K_oP zastosowaliśmy pewną taktykę. I przy wyniku 3:3 na Tharsis, decydująca runda i...dostaję errora. Nosz kmać - grałem jako taktyk i nagle mój team zostaje bez respów. Kiedy wracam do gry, już jest po zawodach. Ciekawe jak takie problemy rozwiążemy podczas ligii PS3, bo o ile w sytuacji 4:2 widać, który zespół jest ewidentnie lepszy, to przy wyniku 3:3 taki syf psuje radość gry.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Steel and Titanium, nazwa DLC, które pojawi sie w kwietniu na PS Store. Cena nie jest znana. Co do zawartosci, dostaniemy dwie nowe mapy do multi. Przy okazji Guerrilla zapowiedziała, że pracują nad kolejnym dodatkiem, w którym prawdopodobnie dostaniemy mapki z pierwszego KZ.

 

Kilka ujęć na nowe mapy

 

 

Mapa z pociągiem to dość oryginalny pomysł, trzeba będzie uważać aby nie rzucić granatem pod wiatr :lol:

 

Ta druga mapka zapowiada się konkretnie, walka ma statku ISA. Mapa jest ustawienie pionowe, jedna drużyna zaczyna na dole, druga na górze? ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Zapraszam wszystkich na TURNIEJ HELLCUP DZISIAJ 23.30 WJAZD 30PUNKTOW BARDZO CHETNIE WIDZIAŁ BYM PBC,KOP-A I TARANTULE BO JESZCZE NIE GRALISMY

 

oblokam czy zbierzemy skład bo to święta itepe itede. Ile osób?

 

5v5 z tego co pamietam albo 4v4 mam nadzieje ze bedziecie liga rusza po swietach !!bede stawial turniej codziennie o tej samej godzinie ta sama mape i wszystkie tryby zeby klany mogly sobie pocwiczyc jesli chca ja postaram sie miec najlepszy sklad

Odnośnik do komentarza

Jak się rozpoczyna mecz klanowy to nie można do niego wejść przez zakładkę "dołącz do przyjaciół" bądź "członkowie online"? Bo chciałem dziś dołączyć i ani tak ani tak nie dało rady wejść na serwer. Dopiero po 5 minutach zorientowałem się że jest jeszcze zakładka "wydarzenia" ale niestety też się nie dało dołączyć do serwa. Prawdopodobnie dla tego że mecz się już zaczął?

 

Jeżeli to się odbywa w ten sposób to niezły żal.pl -_-

Odnośnik do komentarza

my codziennie od pn-cz zakladamy turnieje o godz 21:15 i 21:45 dzieki temu.. po 1 turnieju mozna od razu przejsc do nastepnego. (standardowe ustawienia) wiec jezeli jakis klan nudzi sie w tych godzinach to zapraszamy. przy mniejszych mapach moze byc 4v4 rowniez.

5v5 - 4 clans

5v5 * 4 clans

 

EDIT. standardowo dolaczaja zagraniczne klany... wiec ustawione jest na 0-10 pkt V.

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...