Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

zmienił się terminarz ligi i nie gramy 1 meczu z HELLsami... a miało być tak emocjonująco... i mecz kolejki poszedł się kochać... :(

 

jak to do kur... nedzy????ok widze ze pierwszy mecz mamy z pol-em !!fajnie pojedziemy pol to potem juz tylko z górki!!POZDRAWIAM WEŁNA napewno sie dzisiaj odezwe do ciebie

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
Ciężko robić ustawki,bo wywala z pokoi.

wystarczy ze bedziecie "oszukiwac" :P strzel w swojego towarzysza jak sie odrodzi...czasem go zabij...stworzcie pozory walki, wymiany ognia...a problem znika :)

Litwin: robilem tak i nie mialem zadnych problemow..,.pzdr

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

sheepman - spikniemy się jakoś, ja chętnie też zrobię parę rzeczy - damy radę

 

ps. w lidze PS3 sporo meczy w tym tygodniu, ciekaw jestem czy po pierwszej kolejce będą jakieś zmiany :-)

 

ps2. Królowie Popu - siadła coś domena dl.pl, na forum dostaniecie się przez normalny adres: http://kingsofpop.phorum.pl/index.php. I dawać znać czy dacie radę grać w wyznaczonych terminach w meczach ligowych - zbieramy się :-)

 

pozdrówki

kozbinio

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak płatne, szkoda. Choć jestem w stanie dać kase bez wahania, to i tak wolałbym darmowe, każdy miałby mapy i byłoby z kim grać. A tak już to widzę, połowa znajomych nie kupi, bo nie ma karty, kolejna część tego nie zrobi, bo mało grają :/ Na nowych mapach zagra się jedną sesje na dziesięć, zresztą zobaczy się, aby z klanu miał każdy i będzie luz.

Odnośnik do komentarza

Co do ligi:

1 mecz to 2 mapki

wygrana na dwóch mapkach to 3pkt

wygrana na jednej ,przegrana na drugiej to 1pkt(nie patrzymy na małe punkty podczas meczów)

przegrana na obu to 0pkt

 

 

Jeśli to co napisałem jest poprawne to co się stanie gdy np na 1 mapce padnie remis,a na drugiej wygramy?3pkt?albo na dwóch mapkach będzie remis?wtedy 1pkt?

Odnośnik do komentarza
Jeśli to co napisałem jest poprawne to co się stanie gdy np na 1 mapce padnie remis,a na drugiej wygramy?3pkt?albo na dwóch mapkach będzie remis?wtedy 1pkt?

 

Dokladnie

 

Logicznie myśląc remis na dwóch mapkach to 1 pkt(w sumie jest to bardziej sprawiedliwy remis niż 1:1 w meczach), a w wypadku gdy na 1 mapce jest remis na drugiej wygrana to chyba oczywiste że 3 pkt idą dla drużyny która wygrała drugą mapkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
W nowym paczu ma wejsc mozliwosc wybierania wiecej niz 1 mapy w wyzwaniu klanowym.

 

Mozna bedzie zagrac lige poprzez wyzwania, nie bedzie wymowek ze sie spoznilismy czy cos. Jest wyzwanie trzeba grac

 

Kazdy wynik bedzie ogolnie dostepny na killzone.com wiec nie bedzie zadych oszustw

dokładnie-Twój pomysł Wełna jest świetny i to by było najlepsze rozwiązanie wg mnie tylko jest jeden problem , którym wspomina Foxter-jeśli dalej nie bedzie można dołączyć do trwającego wyzwania klanowego gdy nas wywali to pozostają nam tylko serwery na hasło :/

 

 

i tak jak cie wywali na hoscie to nim dolaczysz bedzie pozamiatane wiec pomysl welny jest absolutnie dobry!!!!!

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...