Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Tuz po pechu strasznie bluzgalem na GG ze z(pipi)ali multi, itp a teraz Wam powiem ze zlilwidowanie niesmiertelnosci na respa uwazam za swietna decyzje...wymusza to na graczach wiecej myslenia...nie ma chaosu na sd...a co do botow latajacych to troszke za wytrzymale sa... :P kwestia przestawienia sie

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Lool ta gra to co raz wieksza porazka. Co to GG wyprawia do cholery ! Z genialnego multi robią jakas sieke. Jak tak dalej pojdzie to po premierze Uncharted 2 i MW 2 nikt juz w to nie bedzie gral online. Mialem teraz partie ze chyba 10 respow pod rzad odrazu dostawalem killa z dzialka albo granatu.

 

Podpowiem Ci respawnuj sie w bazie:D ja tak robię

 

Moim zdaniem respy są ok faktycznie wprowadzają do gry bardziej taktycznego podejscia ale boty są przesadzone.Swoją drogą na jakiej stronie jest te forum GG co swego czasu wypowiadali się tam twórcy gry

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

No właśnie chciałem tam napisać by dali w 3 części tych kolesi w płaszczach z hustami na twarzy :P Powiem wam że to wkurza biec przez całą plansze bo jakiś lolek rzuca respa byle gdzie.Dzisiaj miałem taką sytuacje,że grając ISA drużyna helgów nie mogła dojść nawet do swoich schodów zaraz na początku levelu,taka młócka że szok.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

i zapraszam do mojego nowo założonego klanu Polish Elite Squad w Kz 2. Klan jest świeżo założony wiec rekrutuje w miare każdego.

 

Wymogi:

1. min. 4 ranga (żeby nie było za łatwo laugh.gif)

2. Aktywna gra

3. Headset niewymagany bo aktualnie sam nie posiadam

4. internet min. 256 żeby nie lagowac xD

5. No i oczywiście poczucie humoru dla zachowania przyjaznej atmosfery

 

Info:

Id: Morial24

Klan: Polish Elite Squad [PLES]

Ranga: Generał

Kontakt: GG 8221405 mail morial246@gmail.com

 

Podania proszę składać na e-maila lub gg.

 

Wzór Podania:

 

Id:

Ranga:

Headset: TAK/NIE

Internet:

Kontakt:

Zainteresowania:

Czas spędzany przy Kz2:

Dlaczego PLES :

 

 

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

i zapraszam do mojego nowo założonego klanu Polish Elite Squad w Kz 2. Klan jest świeżo założony wiec rekrutuje w miare każdego.

 

Wymogi:

1. min. 4 ranga (żeby nie było za łatwo laugh.gif)

2. Aktywna gra

3. Headset niewymagany bo aktualnie sam nie posiadam

4. internet min. 256 żeby nie lagowac xD

5. No i oczywiście poczucie humoru dla zachowania przyjaznej atmosfery

 

Info:

Id: Morial24

Klan: Polish Elite Squad [PLES]

Ranga: Generał

Kontakt: GG 8221405 mail morial246@gmail.com

 

Podania proszę składać na e-maila lub gg.

 

Wzór Podania:

 

Id:

Ranga:

Headset: TAK/NIE

Internet:

Kontakt:

Zainteresowania:

Czas spędzany przy Kz2:

Dlaczego PLES :

A moze zagramy jakis sparing jak uzbierasz ludz? :) pisz na PSN id Igorek_PL_

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Swoją drogą na jakiej stronie jest te forum GG co swego czasu wypowiadali się tam twórcy gry

Tutaj jest oficjalne forum Killzone 2:

http://www.killzone.com/kz/_ns:YVByb3h5LTF...Q__/forums.psml

 

a tutaj drugie, na którym także można wpisywać swoje pomysły odnośnie zmian w grze. Dodatkowo developer częściej się tutaj właśnie udziela:

http://boardsus.playstation.com/playstatio...rd.id=killzone2

Odnośnik do komentarza

Ja caly czas gram na nowych mapach nie wiem jak nie mozesz ich znalesc czesto serwer nazywa sie new map i wiadomo o co chodzi.Moja ulubion z nowych to plaza cos pieknego ten padajacy deszcz burze poprostu cudo wogle jeszcze nigdy nie gralem w zadna gre z tak pieknie zrobionymi mapami.Te 4 nowe mapki ktore wyszly mozna smialo sciagac zrobione sa perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza

Witam, szukam klanu w Killzone 2 do pogrania w sympatycznym gronie. Mam na razie rangę kapral, ale multi mnie wciągnęło, więc awansowanie to tylko kwestia czasu. Mam też klika pytań:

- czy wszyscy grają na padach? czy może jest coś w rodzaju myszki i klawiatury do fps'ów na ps3? (jest to kwestia zasadnicza w graniu multi ze wzgledów celowniczych)

-czy macie już opracowaną w miarę optymalną czułość gałek analogowych, aby grać w multi bezstresowo? (całkowicie czułość obniżona, a może na max? )

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ludzie już teraz zapomnieli o KZ2, jedną z takich osób jestem ja, wróciłem do COD4 który jest na dzień dzisiejszy nie do pobicia, dopiero MW2 coś może z tym zrobić. Respy w tej grze to żal, dobre typy usiądą na nas i na dobrą sprawę nawet sobie z bazy nie wyjdziemy, jeszcze te działka które walą HSy <_< Kolejną bzdurą są dwa latające roboty obok siebie z przeciwnej frakcji, które w ogóle nie zwracają na siebie uwagi ^_^

Odnośnik do komentarza

Patrząc na ilość graczy z mojej friend listy, śmiem wątpić w zapomnienie KZ2. Co do respów, no niestety, takie są uroki grania onlinie, jak się ma ludzi, którzy nie wiedzą gdzie rzucać respy to się z bazy nie wychodzi. W CoD4 też jak się trafi cymbałów w drużynie to sami za wiele nie zdziałamy :) Z botami to ostro teraz przegieli, trafisz na mecz, gdzie ktoś stawia non stop działka, a także dwóch lataczy i irytacja gwarantowana. Moim zdaniem zmiana na za(pipi)isty minus, która powinna być naprawiona.

Odnośnik do komentarza

Wybacz ale Twoja lista przyjaciół to żaden wyznacznik, patrząc na forum wniosek nasuwa się jeden, kiedyś więcej osób pisało, teraz piszą Ci których jeszcze zajawka tej gry nie opuściła czyt.10-15 osób na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Wybacz ale Twoja lista przyjaciół to żaden wyznacznik, patrząc na forum wniosek nasuwa się jeden, kiedyś więcej osób pisało, teraz piszą Ci których jeszcze zajawka tej gry nie opuściła czyt.10-15 osób na krzyż.

 

 

Zgodzę się, że wyznacznikiem nie jest czyjaś fiend lista, ale to samo można napisać o forum ;)

Powiem tyle, jeśli już mam okazję i czas zagrać to faktycznie i u mnie 3/4 osób właśnie z friend listy ciśnie w KZ2 :)

 

Odnośnik do komentarza
niektórzy pewnie graja na frag fx ( połączenie pada + myszka ) ale sam bym odradzał granie na takim czymś, jak będą jakieś lany w killzone to na 90 % będzie zabronione używanie tego. Co do czułości gałek to jest już to kwestia przyzwyczajenia .. moja rade graj na takim ustawieniu jakie tobie pasuje.

Ludzie ktorzy graja na FragFX to pewnie max 1% graczy

 

A to ze celuja za(pipi)iscie niemusi oznaczac ze graja na fragFX

BTW ludzie przeceniaja ten wynalazek, Smiem nawet twierdzic ze spokojnie ludzie grajacy na padach moga z nimi rywalizowac bez najmniejszych przeszkod.

 

 

To ze Ty nie umiesz nie znaczy ze sie nie da

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...