Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

i tak jak cie wywali na hoscie to nim dolaczysz bedzie pozamiatane wiec pomysl welny jest absolutnie dobry!!!!!

 

Panowie,

ja się nie zgodzę - spokojnie zdążę dołączyć z powrotem. A co jeśli wywali Cię na pierwszej mapie? To nawet na drugą nie dołączysz i już góry pozamiatane. Póki nie będzie można dołączyć w czasie rozgrywki, tryb ten jest dla nas bezużyteczny

Odnośnik do komentarza

Z chęcią bym pograł w klanie w fajnej atmosferze, a ostatnio mój klan jakoś nie przejawia większej aktywności.

Mam czas głównie od 22-23 (jak żona i dziecko pójdą spać), ale przynajmniej raz w tygodniu mogę wynegocjować jakąś dowolną godzinkę na mecz międzyklanowy, chyba że leci jakaś ulubiona bajka dziecka :)

Edytowane przez chelcho
Odnośnik do komentarza

Pisze w kolejnym poście żeby podbić temat. Zapraszam wszystkich do rejestracji na www.ps3liga.pl - prócz ligi kombinuję parę ciekawych eventów/zawodów, które troszkę różnią się celem od tych wymyślonych przez autorów gry :D

 

więcej znajdziecie tutaj:

http://www.ps3liga.pl/forum/viewthread.php...=7190#post_7190

 

zapraszam !

 

również zapraszam - www.ps3liga.pl - grubo, wesoło - jak ktoś szuka klanu to napewno znajdzie, również jak klan szuka graczy to TAM tym bardziej znajdzie

pozdrówki i zachęcam do komentowania spotkań na ps3liga.pl

 

ps. HIXX - my gramy razem III kolejkę na Tharsis i Akademii - wreszcie się spotkamy :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Z chęcią bym pograł w klanie w fajnej atmosferze, a ostatnio mój klan jakoś nie przejawia większej aktywności.

Mam czas głównie od 22-23 (jak żona i dziecko pójdą spać), ale przynajmniej raz w tygodniu mogę wynegocjować jakąś dowolną godzinkę na mecz międzyklanowy, chyba że leci jakaś ulubiona bajka dziecka :)

 

zapraszam do kings of pop

Odnośnik do komentarza
Z chęcią bym pograł w klanie w fajnej atmosferze, a ostatnio mój klan jakoś nie przejawia większej aktywności.

Mam czas głównie od 22-23 (jak żona i dziecko pójdą spać), ale przynajmniej raz w tygodniu mogę wynegocjować jakąś dowolną godzinkę na mecz międzyklanowy, chyba że leci jakaś ulubiona bajka dziecka :)

 

 

Ja rónież dołączył bym do jakiegoś fajnego klanu

Panowie tak jak napisał neogrisza zapraszamy do Kings of Pop [K_oP]. U nas liczy się czysty fun z gry, wspaniali ludzie, żadnej spinki itp. Jeśli jesteście zainteresowani to dajcie znać na PSN do mnie lub do griszy.

Odnośnik do komentarza

gotpstrfnl.jpg

 

 

Witam wszystkich graczy!

 

Nasz klan bierze udział w rozgrywkach ligowych Killzone 2, które właśnie się zaczęły - w związku z czym ogłaszamy uzupełniającą rekrutację, której celem jest pozyskanie wartościowych graczy. Tworzymy silną i zwartą grupę, której celem jest porządne namieszanie w lidze!

 

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, udaj się na nasze oficjalne forum www.got-clan.pl, zarejestruj się i złóż swój wniosek o przyjęcie do klanu w dziale Rekrutacja.

 

 

Wymagania jakie muszą spełniać zainteresowane osoby:

1. Posiadanie headseta

2. Wiek > 17 lat

3. Ranga w grze - Generał

4. Dyspozycyjność w godzinach wieczornych(gramy często, gdyż trening to podstawa sukcesu)

 

 

Zapraszamy!!

Edytowane przez A-n
Odnośnik do komentarza
No i kto wygrał wczoraj Hell czy POL ?? W morde 22:30 siadł mi net i dopiero ruszył po 23 i już nie zdażyłem na mecz :/

 

 

fajnie ze sie wytlumaczyles bo dawidex to nawet nic nie napisal!!!!jutro mecz z got wiec bardzo bym prosli o zainteresowanie tym co sie dzieje!!arkady jestes zaliczany do podstawowego skladu!

Odnośnik do komentarza
No i kto wygrał wczoraj Hell czy POL ?? W morde 22:30 siadł mi net i dopiero ruszył po 23 i już nie zdażyłem na mecz :/

 

 

fajnie ze sie wytlumaczyles bo dawidex to nawet nic nie napisal!!!!jutro mecz z got wiec bardzo bym prosli o zainteresowanie tym co sie dzieje!!arkady jestes zaliczany do podstawowego skladu!

Wierz mi zagrać chciałem jak cholera, mam neta w multimedia i na dosłownie 30 minut coś się rypło. Dopiero udało mi sie wbić 22:07 i już graliście...

 

Dawidex miał egzaminy gimnazjalne, więc jest raczej usprawiedliwiony.

Odnośnik do komentarza
No i kto wygrał wczoraj Hell czy POL ?? W morde 22:30 siadł mi net i dopiero ruszył po 23 i już nie zdażyłem na mecz :/

 

 

fajnie ze sie wytlumaczyles bo dawidex to nawet nic nie napisal!!!!jutro mecz z got wiec bardzo bym prosli o zainteresowanie tym co sie dzieje!!arkady jestes zaliczany do podstawowego skladu!

Wierz mi zagrać chciałem jak cholera, mam neta w multimedia i na dosłownie 30 minut coś się rypło. Dopiero udało mi sie wbić 22:07 i już graliście...

 

Dawidex miał egzaminy gimnazjalne, więc jest raczej usprawiedliwiony.

 

jasne ze jest a co do niedzieli???mozesz grac ?wpadaj dzisiaj po 22 na trening pogadamy dawaj tez dawidexa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...