Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Single KZ2 przeszedłem już dawno temu. Dopiero od niedawna gram online i raczej 4fun niż pseudo-profesjonalnie. W takim wypadku multiplayer prezentuje się o niebo lepiej niż FPP, w które pogrywałem na sieci (CS - choć wiadomo ma swój urok, L4D - choć zombiaków nigdy za wiele, Quake - choć fragów nigdy za mało). Dla mnie rozgrywka online dzięki wsparciu lotniczemu, wierzyczkom i misjom bardziej przypomina "zabawe w wojne". Wiekszosc map bardzo mi się podoba choć nie wymienie ich nazw bo nie pamietam. Zamierzam dokupić sobie Flash&Thunder (napiszcie czy warto?).

Odnośnik do komentarza

heh na nie napisałem nigdy nie ze nie umiem, za to często słyszę oskarżenia ze to właśnie ja gram na "fragu". Nie wiem jak dokładnie działa frag i jak się nim celuje, ale jeżeli da się to porównać do myszek logitecha lub razera to na pewno strzela się dużo lepiej niż na padzie, i nikt mi nie powie ze czołowy gracz używający pada ma szanse powalczyć z kimś kto wie jak używać myszki

Odnośnik do komentarza

Postanowilem zrobic trophy za 1 procent najlepszych z tygodnia (jutro chce zaczac maraton, hehe) i mam kilka pytan do bardziej doswiadczonych. W multi gralem wczesniej bardzo malo, mam podstawowa postac bez zadnych umiejetnosci (czy jak to sie tu nazywa), broni itd.

Czy "tydzien" oznacza od poniedzialku do niedzieli wlacznie? Czyli najlepiej zaczynac w poniedzialek?

Jak sprawdzic czy sie lapie czy nie w trakcie trwania tygodnia?

Jaki jest najlepszy sposob na to zeby szybko isc do gory w rankingu - jakas konkretna mapa, miejscowka, tryb gry? A moze unikac czegos, bo zabiera duzo czasu a przelozenie na ranking jest maly?

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Tak, liczone jest od poniedziałku do niedzieli, czyli najlepiej zaczynać w poniedziałek. Czy się łapiesz do 1% nie da się sprawdzić, poprostu patrz na ilość punktów, wystarczy ok 6000. Specjalnych map ani miejscówek nie ma, graj dobrze i tyle. Pamiętaj wygranie meczu mnoży twój wynik x1.5, zdobędziesz 100 punktów za granie, po wygraniu w sumie będziesz miał 150. Dziennie wystarczy abyś zdobył 1000 punktów to kilka godzin gry.

Odnośnik do komentarza
Jak sprawdzic czy sie lapie czy nie w trakcie trwania tygodnia?

Sprawdź sobie tygodniową statystykę, zobacz ile grało ludzi(jest ileś tam stron tych statystyk, a na jednej mieści się bodajże 10 osób, czyli łatwo obliczyć) i wylicz sobie 'na oko' czy łapiesz się do tego 1%. W zasadzie te 6000 pkt nie jest problemem, ja pamiętam, że swój wynik wbiłem bodajże w 5 dni.

 

 

2razyjot -Tylko dodam, że sam gram na Neostradzie 1 MB/s i to w zupełności wystarcza. Zero lagów.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jakiegos pecha do KZ2 online... :/ Na jakies 5 razy jak gralem tylko 2 udalo mi sie normalnie ukonczyc. Podczas pozostalych tracilem neta akurat pod koniec a dzisiaj gra mi sie zawiesila <_< Oczywiscie w zwiazku z tym wszystko co osiagnalem podczas danej rozgrywki (exp i kika ribbonow) poszlo sie walic.. :/

Odnośnik do komentarza
Jak? Ja kiedys wyszedlem bo musialem a i tak mi nic nie dalo z tego co zdobylem.. no i (pipi) mac teraz znowu gralem na tej samej mapie i znowu pod koniec zwiecha... :angry:

Jak tak dalej pojdzie to chyba rzuce tego KZ bo mnie to zaczyna juz w(pipi)iac :angry:

a nie nabijasz ribbonow z qmplem? bo czasami to konsola zawiesza takie serwery

Odnośnik do komentarza
a nie nabijasz ribbonow z qmplem? bo czasami to konsola zawiesza takie serwery

Nie. Gralem na serwerze jakims na 32 osoby (bylo ok 30) i po kilku rundach akurat jak sie zaczynala piata... gra sie zawieszala. 2 razy po kolei na tej samej mapie (Krwawy kanal czy jakos tak).

Teraz znowu gralem i.. wszystko bylo dobrze (ale nie bylo tamtej mapy.. nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy co, ze sie wtedy akurat na niej zawieszalo...).

 

E: Dla scislosci chodzi o zawiszanie sie konsoli a nie wylaczanie serwera.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...