Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Rozi napisał:

Wcale nie ma mniej i bardziej wysyconych piw, wcale, tylko WYSPIARSKIE, powtarzam WYSPIARSKIE PIWA są, bo balonik tak rzekł. 

 

I wiesz, że są piwa, które najlepiej smakują w 14-16 stopniach? Chyba nie wiesz. 

 

Ty lepiej uważaj bo ci dane mistrza spier. dolą.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2017 o 11:11, krupek napisał:

Falla w Gdyni

 

Kuchnia wegetariańska/wegańska w stylu bardziej azjatyckim, indyjskim, sam nie wiem, taki miks bardziej. Jadłem falafela podanego z hummusem i milionem różnych warzyw, surowych i marynowanych. Całość całkiem ok, napchałem się jak nigdy, taka porcja 25 zł, co, moim zdaniem, trochę za dużo. Nie mniej jednak, mogę polecić, bo jedzenie smaczne, do wyboru kilka dań, warto sprawdzić.

 

FaLLa to marka poznanska mojego ziomeczka, zarcie ultra.

 

zakladam ze maja to samo co u nas, a wiec reke Fatimy, Baklazana i Falafla na talerzu (ktorego stawiam ze wziales, ew zestaw hummusu).

za(pipi)ista zaleta jest, ze nawpierdalasz sie rzeczywiscie za te 25 ziko, ale po pol godzinie zjezdza uczucie napchania, poniewaz to lekkie warzywa, co najwyzej tluszcz tu jest ciezki. z reguly uczucie glodu znika na 3-5 godzin. wybor nr1 jak sprowadzamy goscia zza granicy do grania na imprezie.

 

fejwret - Falla wrap - 16 ziko. 

 

 

edit: teraz skminilem date.... nie obczailem ze mnie wy(pipi)alo gdzies do polowy tematu, hah , fail.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Najtmer napisał:

 

FaLLa to marka poznanska mojego ziomeczka, zarcie ultra.

 

zakladam ze maja to samo co u nas, a wiec reke Fatimy, Baklazana i Falafla na talerzu (ktorego stawiam ze wziales, ew zestaw hummusu).

za(pipi)ista zaleta jest, ze nawpierdalasz sie rzeczywiscie za te 25 ziko, ale po pol godzinie zjezdza uczucie napchania, poniewaz to lekkie warzywa, co najwyzej tluszcz tu jest ciezki. z reguly uczucie glodu znika na 3-5 godzin. wybor nr1 jak sprowadzamy goscia zza granicy do grania na imprezie.

 

dla mnie ta reka fatimy byla mdla i bez smaku, jedynie wrapy maja za(pipi)iste, do tego ciagle sie zmieniaja, bo uzywaja sezonowych warzyw. Tylko jak piszesz, no ja sie tym nie najem. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, _Be_ napisał:

Własnie otwierają trzeci lokal w Warszawie. A pamiętam jeszcze jak mieli tyci miejsce w Poznaniu gdzieś w rejonach Rycha Peji. 

 

teraz sa dokladnie naprzeciwko tego lokalu, kilkukrotnie wiekszy, na kilkanascie stolikow+ogrodek.
za nimi otworzyl sie z pol roku temu PHO BAR, drugiego ziomeczka, kuchnia wietnamska. jak bylem ostatnio to o(pipi)alem naprawde spoko burgera;.

 

6 minut temu, Shen napisał:

dla mnie ta reka fatimy byla mdla i bez smaku, jedynie wrapy maja za(pipi)iste, do tego ciagle sie zmieniaja, bo uzywaja sezonowych warzyw. Tylko jak piszesz, no ja sie tym nie najem. 

 

mysle ze opcja Falafel na talerzu bys sie najadl. nie na caly dzien, ale nie wyszedlbys smutny. ja sie z reguly wytaczam z lokalu po talerzu.

 

edit: Krupek - do tego to najdrozszy wege food w poznaniu. niedawno splonela zacna burgerownia ZUOM, gdyby nie to, to bym ci mocno polecal, zebys za plecami panny sie tam zapuscil. klimat jak w falloucie.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...