Jump to content

Lokale ktore polecacie.

wielad

Recommended Posts

• 5 years later...

Jedliście kiedyś w Kuchnia Marche, Olimp, albo w podobnych lokalach gdzie nakłada się żarcie na wagę? Dobre toto? Opłaca się? Wygląda smakowicie i zawsze jak przechodzę obok to mam ochotę się zatrzymać, ale jest tam taki wybór, że chyba bym wyszedł z pustym portfelem.

W tesco jest "bar" z jedzeniem "placisz raz i nakladasz ile chcesz" czesto widuje tam osoby z talezem tak kopiastym ze wystaje z 15cm w gore - kopiec jedzenia. Nawet nie wiem jak mozna by zjesc taką ilosc. Ale jak zaplacone to trzeba wziąć na maxa ile sie zmiesci

Ale to się płaci za wagę, cena jest jedna za wszystko, ale za 100 gramów. Im więcej weźmiesz, tym więcej płacisz, Yano. Ja dziś zaszedłem do takiego baru w Gdańskim Wrzeszczu, kotlet schabowy+pieczone ziemniaki+ surówka+napój aloesowy za niecałe 15 zł.

Zależy jaki lokal. w Olimpie właśnie tak to działa - za 100g jedzenia płacić bodaj 3.2 zł

a np. w takim North Fish płacisz za rybę odpowiedenią cenę + 6 złotych za tyle dodatków ile chcesz. A w dodatkach warzywa, ziemniaki, frytki, sosy, sałatki, w cholere różnego cholerstwa. Dobry deal mimo wszystko 

Jadłem raz w North Fishu, wziąłem łososia i był nieco przesmażony, w dodatku czuć było dużą ilość oleju. Dziewczyna wzięła zupę rybną, to była masakrycznie tłusta, a ryby to tam nawet kawał nie było.

Dziwnie, ja jadłem jakieś 2 tygodnie temu u nich i i mi i dziewczynie smakowało i nic nie było tłuste/przesmażone. Może miałem szczęście albo Ty pecha ;)

Jak ktoś by szukał w Warszawie taniego lokalu na wódżitsu to polecam Ojczysta Czysta na krakowskim przedmieściu. Wódeczka po 3zł za szota, piwko w butelce 4zł(kurewskie,żywiec i heniek) i punkt główny programu,czyli 0,5l czystej+1l popity+talerzyk zakąsek za całe 30zł ! Do tego lokal spory z przyjemnym wystrojem.

Dobra Polska wódka Vratislavia. Sam na gołde jestem wybredny(delux to ścierwo),a ta ichniejsza mi wchodzi jak komunia święta.

Jedyny minus tych niskich cen to fakt,że łatwo się na(pipi)ić, bo jednak jak gdzie indziej w WWA są szoty po 6-8zł to człowiek 2 razy się zastanowi zanim kupi,a tu myk flaszka i do zobaczenia jutro.

Jak ktoś by szukał w Warszawie taniego lokalu na wódżitsu to polecam Ojczysta Czysta na krakowskim przedmieściu. Wódeczka po 3zł za szota, piwko w butelce 4zł(kurewskie,żywiec i heniek) i punkt główny programu,czyli 0,5l czystej+1l popity+talerzyk zakąsek za całe 30zł ! Do tego lokal spory z przyjemnym wystrojem.

Wódka za 30 zł w barze plus talerz zakąsek?. To co to za wódka i na zakaski chyba talerz ogórów kiszonych. W zadnym barze/pubie/klubie nie widziałem gołdy tanszej niz 40zł za pol litra.

Edited by Ma_niek

Ale to się płaci za wagę, cena jest jedna za wszystko, ale za 100 gramów. Im więcej weźmiesz, tym więcej płacisz, Yano. Ja dziś zaszedłem do takiego baru w Gdańskim Wrzeszczu, kotlet schabowy+pieczone ziemniaki+ surówka+napój aloesowy za niecałe 15 zł.

Ha, widzisz krupek w wiekszości Tesco jest dokladnie tak jak mowisz ale u mnie na Opienskiego w Poznaniu jest tak ze placisz np 3,5 za schabowego + 6zł za bar sałatkowy i nakladasz sobie ile chcesz, nie ma ze 100 gram 2,90 :) Czasem tam zajde, jak nie chce mi sie nic robic i za 10zł można sie nawpierdalac do oporu :D

• 3 months later...