Skocz do zawartości

Najtrudniejsze Trofea i Platyny i Komplety


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

No nie zaprzeczalnie zdobycie calaka w NGS II jest trudne i czasochłonne. Z Mashterem trochę pograliśmy w team mission (pozdrawiam) a obecnie zaliczam Story na poziomie Master Ninja i jest trudno ale i tak bardziej przeraża mnie chapter challenge na rzeczonym poziomie trudności i najwyższa ranga

 

Chapter chellenge jest prosty dlatego ze bossowie i ninjasy dostaja 2 razy wiekszy demage:D W story poziom Master ninja jest Bardziej wymagajacy:D

Odnośnik do komentarza

I przestan tu wypisywac ze platyna w Ngs2 jest cieka. Zrob platyne w Ngs2 to wtedy pogadamy na ten temat:P Pozdrowka:D

By nie było, NGS II ma jedną z najcięższych platyn, to nie ulega wątpliwości, ale gloryfikowanie jej i wywyższanie ponad stan trochę się przejada.

Jest to HC nieosiągalny dla wielu graczy, nie ulega to wątpliwości, ale po raz kolejny, ludzie z ponadprzeciętnym refleksem zębów na tym nie zjedzą, co najwyżej poirytują się przez kilka chwil.

Postaraj się czytać cytowane fragmenty. Jeśli nie masz na to ochoty/są z tym problemy, to nie cytuj w ogóle, bądź poproś kogoś niech przeczyta dany tekst. :thumbsup:

 

 

No to wciąż gra, w którą ma najmniej osób platynę, ale my się chyba nie znamy :)

(....)

Nie pisz Sylvanowi o ninja gaiden, bo on przecież nawet w tą grę nie grał

Jakieś dane, czy to informacje wyssane z wspomnianych kciuków potrzebnych do wiadomo czego. :good:

Chętnie przyrównałbym ileż to osób ma 100% w NGS II (podobno ok siedemdziesięciu), a ile w Sing Star, czy wspomnianego miłośnika prostytutek. Da się słyszeć, że nawet w rodzimym kraju, ten, czy tamten ma 100% w NGS II, a ile znacie osób, które mają platynę w White Knight Chronicles, przykładowo. :rolleyes:

 

Nawet Hakoom ma 100% w NGSII, a w wielu innych nie.

 

Zapewne Sigma druga, to liga Wipeout, Kz2, BF:BC, ME, czyli najwyższa półka, ale pisanie, że w nią najmniej osób ma platynę, to głupota. Na PE, DaniDevil ma, być może maSHteR będzie miał a EarthWorm Jim/GT5/F.E.A.R 2/RF:G ile użytkowników ma 100% oO Taki przykład pierwszy, lepszy z brzegu by obalić cytowane słowa.

 

Piszesz, że nie grałem w NGSII (nie prawda, grałem, to, że nie mam jej w profilu nie oznacza, że nie wykonałem w niej żadnego combo), więc nie powinienem się wypowiadać, a sam napisałeś niedawno, iż ma ona najbardziej wymagające 100%, choć fizycznie obcowałeś nie więcej, jak z setką pozycji na PS3 - stąd w praktyce nie wiesz, czy SW:CWRH ma łatwą/ciężka/banalną/najtrudniejszą platynę.

 

Ale będzie tego dobrego. Wy polecacie Sigmę, kupię. Ja polecam GT5, też sprawdźcie. Będzie tak.... obiektywniej.

 

A propos HC 100%, niech ktoś odważy się teraz dokonać tego w LotR: Conquest. :whistling:

Odnośnik do komentarza

No właśnie śmieszne jest to, że przy Ninja Gaiden Wipeout i ME nie wydają się trudne :) W Killzone'a wytrzymałem 3 godziny i umarłem z nudów (może do niego jeszcze wrócę), więc nie będę się wypowiadał, ale mam znajomego który ma platynę w Killzone2 i jak rozmawialiśmy zapytałem go jak trudna jest ta platyna, a on odpowiedział mi, że przy Ninja Gaiden wszystko wydaje się łatwe. Zresztą Qjon z tego forum ma platynę w Killzone2 i też poddał się przy NGS2.

Ja nie uważam się za guru i autorytet napierd'alania platyn, bo są kolesie co mają ich ponad 100, ja tylko ograłem te najtrudniejsze o których wszędzie czytałem, czy to na forum PE, czy na zagranicznych poświęconych trofeom. Naprawdę jak myślisz, że ludzie przesadzają z tym ninja gaiden, to weź sobie załatw grę (albo ci pożyczę), wejdź w team missions i włącz przykładowo Ultimate Ninja 01 - gwarantuję, że nie przeżyjesz więcej niż 10 sekund (wiem, wiem powinienem napisać 5 sekund, ale co tam:).

Odnośnik do komentarza

Platyna w Lost Planet 2 też jest w ch.uj trudna, po 56h w singlu i 32h na multi mam 50% pucharków. Masakra to mało powiedziane, wystarczy przejrzeć poradnik - http://www.ps3trophi...e-road-map.html Chyba nawet nie ma cwaniaka na tym forum, który ma platynę hehe.

Sam fakt że musisz pobić rekord świata w time trialu w Lp2 wyklucza że ktokolwiek pracujący będzie miał tą platynę, fakt że nie pomaga że mało osób w tą grę nawala. Jak probówałem grać grę na Extreme samemu (a skończyłem na hardzie i normalu, choć część misji musiałem robić z kumplami) to się poddałem przy 1 bossie odrazu. Na Extreme ta gra wprost mówię, nie jest uczciwa wobec samotnego gracza. Może jestem lama ale dajcie se spokój, ciężko ogarnąć. Nie mam zamiaru robić platyny w tej grze, zrobiłem to co chciałem i odstawiłem bo robienie trudniejszych rzeczy to już czysta frustracja dla mnie.

 

Tak na marginesie, nie cierpię ludzi którzy kupują gry TYLKO po to by je platynować. Jak już robić platyny to w czymś co lubisz i jeśli na to cię stać czasowo i nerwowo. Jeśli nie masz dużo czasu przez budę/pracę, i nie za bardzo gra ci podchodzi. Odpuść sobie.

Odnośnik do komentarza

W K2 walka z Radeciem na najwyższym poziomie to mordęga,zresztą samo wejscie do pałacu to mega wyzwanie,do dziś na komórce mam fotke zabitego Redeca :P Najgorsze pucharki były w online,bez ustawki ani rusz.Trudne bez ustawki były też 20 Demolition kills i 5 friends kos w BF:BC2

 

Jak biegales po planszy to jest trudny wystarczylo wejsc na pietro i stanac w rogu sciany:P I Radek robil sie dziecinnie prosty:D

 

No to fakt, grać 250 godzin w grę która jest 6/10, to wyzwanie które nawet mnie przerasta :)

 

 

Mi w Ngs2 W tamtym roku na wakacjach licznik zatrzymal sie na 999;99;9:D czesto gram Story Mastern ninja i nawet moge sie pochwalic ze gre przeszedlem juz pare raz bez zakupywania zycia w sklepie. Gram w nia codziennie jesli mam czas:D UN1 zaliczylem Ryu + Rachel, Ryu + Ryu , Momiji + Rachel, Rachel + Rachel:) jesli komus jakas gra przypadnie do serca to piluja ja az zajedzie:D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

W K2 walka z Radeciem na najwyższym poziomie to mordęga,zresztą samo wejscie do pałacu to mega wyzwanie,do dziś na komórce mam fotke zabitego Redeca :P Najgorsze pucharki były w online,bez ustawki ani rusz.Trudne bez ustawki były też 20 Demolition kills i 5 friends kos w BF:BC2

 

No walka z Radeciem również doprowadzała mnie do furii ale pękła w jeden wieczór po obczajeniu kilku taktyk. Sama walka z rzeczonym Panem nie była taka trudna (pierwsze podejście = kill), gorzej było troszkę wcześniej w jego pałacu ;/

Odnośnik do komentarza

Kurczę, zamiast spać oglądam mecz... No nic, skrobnę coś przy okazji.

 

Zastanawia mnie na jakiej zasadzie klasyfikujemy grę/trofeum jako "trudne".

 

NG2, do platyny potrzeba zręczności, szczęścia i czasu - jest trudna, ale skoro "spokojnie można znaleźć trudniejsze", to już na taką trudną nie wygląda. Ba, osoby z ponadprzeciętnym refleksem poradzą sobie bez problemu - a więc trudna czy nie?

 

WHD. To ile osób ma w tej Grze platynę, nie do końca odzwierciedla jej poziom trudności. Tak jak Tidek wspomniał, filmiki ułatwiają grę. To ile czasu wipek jest już na rynku również nie jest bez znaczenia. Faktycznie za rok-dwa może się okazać, że te wszystkie trofea z GT5 są łatwe. Sam jeszcze nie grałem, więc nie wiem, ale z góry zakładanie, że są niewykonalne, "mission Imposible", mając w pamięci analogiczną sytuację z WipEoutem uważam za lekko... ryzykowne.

 

Kto zatem będzie decydował czy dana gra powędruje na półkę "trudne"? Doświadczony gracz, któremu nie brakuje skilla i ogrania, czy może gracz niedoświadczony, z mniejszym skillem i bez ogrania? Dla mnie trofea w wipku są łatwe - więc łatwa? Podejrzewam, że dla licznego grona graczy trofea te są trudne - więc trudna?

Aha, od 4h powinienem już spać, więc proszę o wyrozumiałość ;)

 

Ciekawe pytanie. Odpowiedź nie jest jednoznaczna i wynika z kilku uwarunkowań, jak: chęci, możliwości, zręczność, oraz wszelakiego typu ściągawki.

 

Weźmy Mafię II. Dla doświadczonego mniej, więcej gracza (lub jak mój prof. od termodynamiki mawiał "więcej, mniej") jej zdobycie to żaden problem. Zresztą, gracz mniej doświadczony z gorszym refleksem także sobie poradzi. Choćby dany fragment przechodził kilkanaście razy, to i tak za którymś z kolei, zapamięta kto i skąd wybiega, po czym (odpowiednia strategia) sprzątnie go wcześniej.

 

Ale niech gracz zdobywa w niej 100% bez poradnika. Niby da się, jednakże ileż czasu by to zajęło oO Być może w ogole nie doszłoby to do skutku. Tak, piszę tu o plakatach. Ci innego plakat na ścianie domostwa przy głównej ulicy, a co innego motyw z autostradą - dla nieobeznanych, jedziesz nią w pewnym momencie musisz barierkę przebić samochodem, wylądować na dachu budynku, a tam, za kominem jest plakat, normalnie niewidoczny z ulicy. Raczej kilkuset km nikt nie przejeżdża i nie rozgląda się przy tym po obu stronach by dostrzec gdzieś, hen tam, na kominie plakat.

 

Inny tytuł - Demon's Souls. Ja Old Monk rozłożyłem w kilka sekund z perfectem. Moich dwóch znajomych miało tego pecha, że jakiś topowy gracz wcielił sie w bossa. Jeden padł po dwugodzinnej potyczce, drugi zatrzymał się na dłużej przy nim.

 

No właśnie śmieszne jest to, że przy Ninja Gaiden Wipeout i ME nie wydają się trudne :) W Killzone'a wytrzymałem 3 godziny i umarłem z nudów (może do niego jeszcze wrócę), więc nie będę się wypowiadał, ale mam znajomego który ma platynę w Killzone2 i jak rozmawialiśmy zapytałem go jak trudna jest ta platyna, a on odpowiedział mi, że przy Ninja Gaiden wszystko wydaje się łatwe. Zresztą Qjon z tego forum ma platynę w Killzone2 i też poddał się przy NGS2.

Ja nie uważam się za guru i autorytet napierd'alania platyn, bo są kolesie co mają ich ponad 100, ja tylko ograłem te najtrudniejsze o których wszędzie czytałem, czy to na forum PE, czy na zagranicznych poświęconych trofeom. Naprawdę jak myślisz, że ludzie przesadzają z tym ninja gaiden, to weź sobie załatw grę (albo ci pożyczę), wejdź w team missions i włącz przykładowo Ultimate Ninja 01 - gwarantuję, że nie przeżyjesz więcej niż 10 sekund (wiem, wiem powinienem napisać 5 sekund, ale co tam:).

Twoje ego mnie zaskakuje - jeszcze trochę i mnie dogonisz w tym segmencie. Mój Przyjaciel gra głównie w RPG. W mordobicia dostaje ode mnie równo (jedyne co to w VF potrafi być wyzwaniem - co potwierdza tylko moja teorię nt pamięci i wyuczenia się zachowań przy danej sytuacji). Więc jest to raczej typ gracz, który nie powinien sobie poradzić z Sigmą. Brakuje mu tylko pucharu za on line - był żyletkę od zdobycia go, ale twierdzi, że lagi sukcesywnie uniemożliwiają to osiągnięcie.

 

Wspominałem także o koledze, który w ogóle w mordobicia nie grywał (coś tam lata temu w T3 jedynie). Gdybyś widział jego pierwsze walki, zastanawiałbyś się czy potrafi hadoukena puścić.

O posadzeniu SC po SRK nie było mowy przez długie dni. Przekreśliłbyś z miejsca jego szanse na triale, a jednak, zdobył wszystkie. Ćwiczył dzień w dzień i się udało. Trening rodzi progres.

 

Nie twierdzę, że ogarnę NGSII z miejsca, ale też ćwicząc, spędzając przy niej odpowiednio dużo czasu, byłoby możliwe zaliczenie tego, czy tamtego wyzwania.

Weź puść GT5 komukolwiek (kto nie grał jeszcze), nawet miłośnikowi serii i każ choćby brąz zdobyć w wyzwaniach Vettel'a, lub/i na torze Top Gear Lotusami.

Oczywiście jest możliwe, że ktoś to za pierwszym podejściem zrobi - jak "zico" w Wipeout - ale marne szanse. Trzeba wiedzieć, gdzie, co i jak. Gdzie należy wyminąć przeciwnika, pod jakim kątem i przy jakiej prędkości, oraz w którym miejscu można do dotknać, jak brać poszczególne zakręty, poznać (a to zajmuje), jak samochód się zachowa, bowiem do tego też trzeba przywyknąć, ale da się.

 

Znajomy z listy napisał wczoraj, że w końcu zdobył tam złoto. Nie muszę dodawać, że z jednym tylko wyścigiem męczył się kilka dni.

 

I nigdzie nie napisałem, że ludzie przesadzają z jej poziomem trudności, a samą grę zamówiłem. Kz2 jest łatwiejszy (choć nie zmienia to faktu, że nadal niesamowicie wymagający). Veteran to nie przelewki - choć notabene największy problem zabawa na placu, jak i finałowa walka może przysporzyć, a także bycie w 1% on line.

 

A to, że ktoś tam/tu pisał coś o grze, nic nie świadczy. Weź takie "łatwe komplety", niemal zawsze ACII się pojawia, choć od groma jest gier, które można łatwiej i szybciej zaliczyć.

 

Z tymi ciężkimi jest tak, jak pisałem ja, czy daras. Ciągle jedne i te same pozycje - W, Kz2, ME, NGSII, a przecież jest gro pozycji, które mają równie -lub bardziej- bardziej wymagające 100%, z tym, że nie są one tak popularne - ręka w górę osoby mające 100% w Kz2, a w pierwszego BF.

 

Tak czy owak, ja tam już tematu platyny w Sigma nie poruszam. Ileż można.

 

maSHteR, czekamy na chwilę, w której 100% w obu Dead Space zrobisz - dodam, że nie chodzi tu o trudność zagadnienia -szału nie ma- lecz raczej o "uwarunkowania/predyspozycję Co" :sweat:

Odnośnik do komentarza

Platyny w Dead Space się nie da zrobić, to fakt :D :D :D Singla przechodziłem 20 godzin, w atakach paniki strzelałem po ścianach biegałem jak debil w amoku po korytarzach, a zanim wszedłem do następnego pomieszczenia zawieszałem się nieraz na 5 minut :D Nic nie jest mnie w stanie zmusić, żebym tą grę jeszcze raz przeszedł.

 

A z platynami luźna pała, jeździjcie sobie w kółko w Gran Turmismo oglądając drzewka, ja wolę mordować stwory :D

Odnośnik do komentarza

Platyny w Dead Space się nie da zrobić, to fakt :D :D :D Singla przechodziłem 20 godzin, w atakach paniki strzelałem po ścianach biegałem jak debil w amoku po korytarzach, a zanim wszedłem do następnego pomieszczenia zawieszałem się nieraz na 5 minut :D Nic nie jest mnie w stanie zmusić, żebym tą grę jeszcze raz przeszedł.

 

Ty Mash- nie znasz sie :D:D:D

 

DS to jedna z najprzyjemnieszych platyn jakie zrobilem. Wszystko zalezy od podejscia do gry. Tu nie tyle wazny jest skill, co obczajka gdzie dokladnie strzelac, w ktora konczyne, jak sie rozprawiac z oponentami. Impossible jest poziomem naprawde trudnym jesli nie korzysta sie z "dopalaczy" ((pipi)y z PSN, glitch z kasa, staza).

 

A wiec Mash, uwazaj- DS2 zbliza sie do Ciebie :woot::woot::woot:

Odnośnik do komentarza

Dead Space jest niesamowicie łatwy :lol:, mogę powiedzieć, że platynka sama wpadła. Inna sprawa, że gra bardzo przypadła mi do gustu, to i przeszedłem kilka razy z czystą przyjemnością.

 

A co do strachu, to zagraj mashter w Condemned 2. :woot:

 

A Zico nowicjusz nie zrobi za pierwszym razem. Za drugim też nie. I za kilkadziesiątym z rzędu też nie. Rzekłem ;)

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o poziom trudności, tylko że ja nie mogę grać w takie gry, ja się tak wkręcam że dwukrotnie rzuciłem padem w lcd jak grałem w DS - nie da się :D

Nie wyobrażam sobie czegoś bardziej przerażającego niż DS - zresztą to moja najlepsza gra na PS3, ale nie ma takiej siły która by mnie zmusiła do ponownego przejścia. To była największa nerwówka mojego życia.

Pot się ze mnie lał galonami :D

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

:lol: to zazdroszczę takiej wczuwki. Ja tylko kilka razy tak miałem, że gra mnie przestraszyła. Alone in the Dark 4 na PSX'a - po kilku minutach gry w słuchawkach, serce postawiło ultimatum, albo wyłączę grę, albo serce wyłączy mnie :woot: SH2, lekki niepokój, podobnie Fatal Frame/Project Zero 1/2, no i ostatnio C2. Polecam :thumbsup:

 

Powinno być trofeum za przejście którejś z wymienionych gier w słuchawkach, samemu w mieszkaniu i tylko po północy :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dead Space jest niesamowicie łatwy :lol:, mogę powiedzieć, że platynka sama wpadła. Inna sprawa, że gra bardzo przypadła mi do gustu, to i przeszedłem kilka razy z czystą przyjemnością.

 

A co do strachu, to zagraj mashter w Condemned 2. :woot:

 

A Zico nowicjusz nie zrobi za pierwszym razem. Za drugim też nie. I za kilkadziesiątym z rzędu też nie. Rzekłem ;)

Nie jest specjalnie trudna, niemniej na "niemożliwy" trzeba wiedzieć co i jak. Skąd dranie wyskoczą, gdzie co jest - dokładnie - i takie tam. Bez tego, jeden, dwa szlagi i po nas.

Chyba, że ktoś sobie czituje, ale wówczas to jest fujara, a nie gracz.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawostek.

Ninja Gaiden Sigma 2 sprzedała się w 700tyś sztuk na PS3.

Ninja gaiden 2 na Xboxa360 sprzedała się w równej bańce.

Łącznie gra zeszła w liczbie 1.7mln.

Na PS3 platynę ma 1206 osób (jeśli wezmę pod uwagę, że każdy kto skończył ultimate ninja 02 zrobił całą resztę, bo właśnie tyle osób zrobiło tę misję, a jest ona uważana za najtrudniejszą do zrobienia)

Na Xboxie 100% zrobiło 952 osoby (biorąc pod uwagę statystyki z survival mode).

 

Wychodzi na to, że grę zrobiło na 100% 2158 osób, na 1.7mln kupionych sztuk. Zajęło to ludziom 3.5 roku.

 

Czyli: nieco ponad 0.1% posiadających grę zrobiło 100% w 3.5 roku. (zakładając optymistycznie, że wszystkie osoby które zrobiły un02 i survival zrobiły wszystkie inne trofea)

 

Ja naprawdę poczekam 3.5 roku i chętnie sprawdzę ile % osób będzie miało platynę w GT5 :)

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawostek.

Ninja Gaiden Sigma 2 sprzedała się w 700tyś sztuk na PS3.

Ninja gaiden 2 na Xboxa360 sprzedała się w równej bańce.

Łącznie gra zeszła w liczbie 1.7mln.

Na PS3 platynę ma 1206 osób (jeśli wezmę pod uwagę, że każdy kto skończył ultimate ninja 02 zrobił całą resztę, bo właśnie tyle osób zrobiło tę misję, a jest ona uważana za najtrudniejszą do zrobienia)

Na Xboxie 100% zrobiło 952 osoby (biorąc pod uwagę statystyki z survival mode).

 

Wychodzi na to, że grę zrobiło na 100% 2158 osób, na 1.7mln kupionych sztuk. Zajęło to ludziom 3.5 roku.

 

Czyli: nieco ponad 0.1% posiadających grę zrobiło 100% w 3.5 roku. (zakładając optymistycznie, że wszystkie osoby które zrobiły un02 i survival zrobiły wszystkie inne trofea)

 

Ja naprawdę poczekam 3.5 roku i chętnie sprawdzę ile % osób będzie miało platynę w GT5 :)

 

Ciekawa sprawa. A gdzie mozna wyszukac takie dane?

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawostek.

Ninja Gaiden Sigma 2 sprzedała się w 700tyś sztuk na PS3.

Ninja gaiden 2 na Xboxa360 sprzedała się w równej bańce.

Łącznie gra zeszła w liczbie 1.7mln.

Na PS3 platynę ma 1206 osób (jeśli wezmę pod uwagę, że każdy kto skończył ultimate ninja 02 zrobił całą resztę, bo właśnie tyle osób zrobiło tę misję, a jest ona uważana za najtrudniejszą do zrobienia)

Na Xboxie 100% zrobiło 952 osoby (biorąc pod uwagę statystyki z survival mode).

 

Wychodzi na to, że grę zrobiło na 100% 2158 osób, na 1.7mln kupionych sztuk. Zajęło to ludziom 3.5 roku.

 

Czyli: nieco ponad 0.1% posiadających grę zrobiło 100% w 3.5 roku. (zakładając optymistycznie, że wszystkie osoby które zrobiły un02 i survival zrobiły wszystkie inne trofea)

 

Ja naprawdę poczekam 3.5 roku i chętnie sprawdzę ile % osób będzie miało platynę w GT5 :)

 

Watpie w to zeby 1206 osob na Ps3 mialo Platyne w Ninja Gaiden Sigma 2, maja ukonczone Team mission, Story i chapter chellenge na Master Ninja duzo osob juz nie zaliczylo znam troche takich osob:D Sadze jak jest z 900 Platyn w NGS2 to Max:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.