Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem w jedynce było za dużo Stathama. Zupełnie jakby miał przygwiazdorzyć, to mi się nie podobało.

 

W dwójce liczę na mniej Stathama i lepszy film.

 

Zresztą, na bank będzie ogień... Główne postaci są moimi wychowawcami życia : (

 

Brakuje tylko Seagal'a ; /

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

No i po seansie film jest prosty dialogi sa banalne a ilosc scen akcji nie majaca zadnego sensu ogromna ... O ile po pierwszej czesci mialem awersje do koncepcji filmu nie wiadomo czy mialo byc powaznie czy durnowato z masa trupow tak w czesci drugiej postawiono na typowa durnowatosc ktora panowala w filmach akcji lat 80ch i ... O to wlasnie chodzilo trup sciele sie gesto aluzje do innych filmow naszych gwiazdorw pojawiaja sie bardzo czesto a poziom prowadzonej konwersacji jast tak zalosny ze az swietny dla tego filmu ( sa nawet (pipi)owe dow(nene)y o Norrisie ) polecam isc do kina bo jest to poltorej godziny wysmienitej zabawy ale bedzie to dotyczylo tylko ludzi urodzonych w okolicach lat 80

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Film głupi jak cholera, ale właśnie o to chodzi. Zamierzona parodia filmów akcji, momentami nawet sami z siebie się nabijają. Jeden z tekstów Norrisa zmiażdżył system, cała sala wyła. Generalnie to dobra komedia z na maksa przekoloryzowaną akcją. Wszyscy ryli ze śmiechu w kinie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

To wszystko wyglada tak jakby mial byc z tego powazny film, ale zagrali takie drewno, ze zmontowali i udzwiekowili to, zeby bylo jak mowisz Don.

 

Troche dziwnie oglada sie film bez fabuly. Zlepek randomowych scen.

Gdyby nie bylo tych nazwisk, to kazdy zdrowy psychicznie czlowiek dalby 1/10 i umiescil ten film obok, bo ja wiem,

 

Transmorphers.jpg

 

bo wszystko inne jest na tym wlasnie poziomie.

 

PS. Najgorszy jest Sly :( (pipi)a, on sie ledwo rusza :(

Ten film mial byc najlepszy ever, a wyszla groteskowa incepcja :( (groteska w grotesce).

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja tam żadnych oczekiwań co do tego filmu nie miałem. Kumple mnie dzisiaj wieczorem na spontanie wyciągnęli. Spodziewałem się głupiego filmu i taki dostałem, ale nie spodziewałem się, że będzie przy tym tyle śmiechu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...