Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

seagal był w maczecie więc mu odpuszczam ,ale top badass'a clinta nie odpuszczę, chociaż by miał grać ojca stalone przez ułamek sekundy w szpitalu z rurką w nosie 

 

 

Widzę to xD świetną scenę mogliby zrobić, dobrego wyciskacza łez. Clint grający ojca Sly'a; ledwo dyszący na łożu śmierci:

 

a) wybacza Sly'owi coś tam

b) Sly wybacza Clintowi coś tam

c) wyznaje druzgocącą prawdę (tak naprawdę Crews jest Twoim ojcem)

d) wyznaje gdzie schował/ukrył coś tam

e) rzuca wy(pipi)ionym w kosmos zdaniem motywującym Sly'ya do ostatecznego rozpier.dolu

 

Po czym umiera, włącza się konkretna muza, Sly zbiera ekipę i następuje finał - (ofc po drodze jakieś 1000 ofiar).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Charles Bronson by chyba wszystkich rozpierdzielił. Clint jak najbardziej chociaż szkoda by było żeby leżał przykuty do łóżka. I obowiązkowo musi mieć magnum za pazuchą. 

Dialog ze Sly'em mógłby wyglądać tak: "You going to war, but you've gotta ask yourself a question: Do I fill lucky? Well do ya, son?"

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

prosze nie wspominać w tym temacie o segalu, bo raz, że zasłoniłby tłuszczem cały kadr, a dwa, to jego upośledzone aikido nie nadaje się do kamery. jedyny film z nim jaki tolerowałem, to ten, gdzie zwalczał swojego brata gangstera. 

 

obsade powinien zaszczycić tony jaa wraz z ekipą kaskaderów ze wschodu. myśle o takich nazwiskach jak yuri boyka, czy bolo yeung w roli badassa . jacki chan jest już chyba za stary na fikołki, ale może dałoby się go jakoś zmontować.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Myśle że miodnym pomysłem byłoby zrobić też jakiegoś barona kartelu narkotykowego ala Tony Montana. Nie wiem jak teraz Pacino wygląda ale jako stary boss byłby awsom

 

wygląda staro, ale nadal ma w sobie ogień. obejrzyj sobie ten ostatni film z nim i z walkenem gdzie są starymi przyjaciółmi i jeden musi zabić drugiego.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że nie bedzie jak tony montana. Tak samo Arnie to dziad a jednak był w obu częsciach i to bardzo fajny motyw, tak samo nie wierze że nie mieliście banana na ustach jak do akcji wpadł Kordel Łoker :D

 

Najbardziej dobitnie daje do zrozumienia o co chodzi  dialog jaki wywiązał sie na koniec 2 części jak Sly dostał od Bruce ten aeroplan stary. Powiedział że sie nadaje tylko do muzeum, a Arnie powiedział tak jak i my ;)

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, ta seria to taki hołd.

 

A i jako film akcji nie jest zły. To czego sie oczekuje od kina akcji znajdziecie w Niezniszczalnych.

 

Mnie rozyebał jeszcze jeden tekst Arniego, jak z kims tam sie naparzął i do niego "kto tu jeszcze sie zjawi, Rambo? :)

 

Mam nadzieje że 3 będzie podsumowaniem całej serii i obejrzymy jeszcze kilku asów kina akcji zeszłego wieku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...