Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej części było za dużo Stathama, który bardzo irytuje mnie swoją twarzą. Jak jest tutaj?

 

Wydaje mi się, że jest go ciut mniej, ale może tylko takie wrażenie.

 

Film tak jak ktoś już napisał głupi, ale właśnie o to chodzi. Bawiłem się w kinie świetnie! sceny z Chuckiem to ubaw po pachy, zresztą pełno śmiesznych scen w tym filmie było. Sieczka jest właściwie od 1 min aż do ostatniej. W sumie to według mnie trochę krótki ten film przez co za mało było Willisa i Arniego. Szkoda trochę. Wrażenia bardzo pozytywne, polecam jeśli ktoś lubi takie filmy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie no, dłuższy to on być nie mógł skoro nie miał fabuły i stanowił właściwie zlepek samych scena akcji. Mogliby jeszcze wyciąć te niepotrzebne momenty silące się na poważny film bo były jak 5 koło u wozu.

 

Już pierwsza scena była tak przeraźliwie głupia, że aż śmieszna. Jak ktoś się kiedyś zastanawiał jakby wyglądał film gdzie jest +/- 8 "Rambo", to może iść obejrzeć :D

Odnośnik do komentarza

ja też po, właśnie wróciłem. generalnie to gorszy niż jedynka, ale wciąż fajny. oczywiście jesli idziemy z nastawieniem 'łubudu bez fabuły'. ja tak poszedłem i jestem ustasyfakcjonowany. szkoda że zamiast jeta dali 'mądrą i zmyślną pingpongówkę ale niezłą dupkę'. za mało crewsa i sceny w stylu jedynki gdy szedł z aa-12 korytarzem, beka na 102 xD

 

no i japjerdole terry crews CO ZA ŁAPKI!!!!! takie bicki powinny być nielegalne :D

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

Nie no film naprawde spoko, duzo zabawy, wybuchow i sporo smiechu.

Rzeznia spokojnie przebija wiekszosc filmow, trupow sciele sie doslownie setki.

Miejscami dretwe dialogi i nie do konca wykorzystany potencjal ale bawilem sie przednio.

 

8/10

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...