Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

gorsze. za dużo napier.dalania z karabina i militariów, a za mało walki wręcz jak na mój gust.
Tak patrząc przez pryzmat jedynki to zabrakło dwóch rzeczy - jakiejś porządnej bijatyki oraz sceny, która kosi cały film (w jedynce był to Crews z AA-12). Dwójka nadrabia za to dialogami - "I'll terminate your ass", tekst o kobrze, sztandarowy tekst sceny quake (rest in pieces) czy większość pogadanek podczas walki na lotnisku.

 

Jeśli komuś się ten film nie podobał to albo jest za młody i nie patrzy na to przez pryzmat filmów akcji z czasów Commando i Cobry albo zapomniał wyłączyć szare komórki i poszedł na film z przeświadczeniem, że znajdzie w nim coś głębszego.

 

Owszem, można się czepiać różnych rzeczy jak przelatywanie nad mostem kolumbryną, która ledwo co się unosi czy polskie tłumaczenie z błędami ("cheezit" wypowiedziane przez Dolpha zostało przetłumaczone jako "serojady" co nie ma najmniejszego sensu) ale po co psuć sobie film pierdołami?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

taka mała rozkmina/ciekawostka: od razu zauważyłem, że nie bez powodu chuck jest 'samotnym wilkiem'(prócz analogii do jego poprzedniego filmu). trochę mi to śmierdziało, potem zauważyłem, że nie było żadnego strzelania od niego pokazanego. od razu przypomniał mi się wywiad z chuckiem, który widizałem na tvn: http://dziendobry.tvn.pl/video/bartek-weglarczyk-przeprowadzil-wywiad-z-chuckiem-norrisem,1,newest,18351.html od 2:22. było gdzieś też, że nie chce być w ujęciu jak morduje setki ludzi.

 

"dzieciaki mogą go zobaczyć" - jak robią rozpierduchę i koszą tysiące ludzi...

Odnośnik do komentarza

taka mała rozkmina/ciekawostka: od razu zauważyłem, że nie bez powodu chuck jest 'samotnym wilkiem'(prócz analogii do jego poprzedniego filmu). trochę mi to śmierdziało, potem zauważyłem, że nie było żadnego strzelania od niego pokazanego. od razu przypomniał mi się wywiad z chuckiem, który widizałem na tvn: http://dziendobry.tv...west,18351.html od 2:22. było gdzieś też, że nie chce być w ujęciu jak morduje setki ludzi.

 

"dzieciaki mogą go zobaczyć" - jak robią rozpierduchę i koszą tysiące ludzi...

 

To chyba po suficie patrzyłeś podczas projekcji bo Czak elegancko zdejmuje hedy na erporcie.

Odnośnik do komentarza

taka mała rozkmina/ciekawostka: od razu zauważyłem, że nie bez powodu chuck jest 'samotnym wilkiem'(prócz analogii do jego poprzedniego filmu). trochę mi to śmierdziało, potem zauważyłem, że nie było żadnego strzelania od niego pokazanego. od razu przypomniał mi się wywiad z chuckiem, który widizałem na tvn: http://dziendobry.tv...west,18351.html od 2:22. było gdzieś też, że nie chce być w ujęciu jak morduje setki ludzi.

 

"dzieciaki mogą go zobaczyć" - jak robią rozpierduchę i koszą tysiące ludzi...

 

To chyba po suficie patrzyłeś podczas projekcji bo Czak elegancko zdejmuje hedy na erporcie.

 

fakt, pewnie siegalem po popcorn lub kole.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

wróciłem z kina. IMO film deczko gorszy od jedynki, ale i tak meeega. scena na lotnisku epicka. wszystkie argumenty za i przeciw padły w tym temacie, podpisuje się obiema łapkami. warto zobaczyć, a jak wyjdzie na BD, kupie do kolekcji. drugi film w tym roku po którym byłem zadowolony z wydanych pieniążków (złote szałasy w wawie rulez 46zł za bilet)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość Dr.Suess

właśnie oglądam sobie blu reya niezniszczalnych 2, nie wiem czy mi się wydaje ale edycja dyskowa ma więcej juchy niż w kinie 0_0 nie przypominam sobie zbliżeń headshotów i ogólnie wiader krwi przy strzelaninach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...