Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwotnie te filmy miały być hołdem do staroszkolnych "brudnych" actionerów z lat 80-90 a na sam koniec z tamtego planu została tylko nazwa. Smutny koniec serii i dla mnie osobiście chyba największe kinowe rozczarowanie ostatnich lat ( tak większe nawet od Bayformers). Wielka szkoda że nikt nie zabrał się za to jak należy i zmarnowano ogromny potencjał jaki drzemał w tym projekcie. Niestety następna szansa się już nie pojawi.

 

Expendables 3 - 4/10

 

Na plus Snipes, Banderas, Ronda Rousey i zadyma w ruinach hotelu/kasyna reszta totalnie nijaka.

 

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Kiedy te amerykany skapną się że PG13 niszczy kino? Że będzie kupa było wiadomo od szokującego newsa o kategorii wiekowej. Wersja z neta to chyba jest zwykłe G, zero przemocy, zero krwi, totalna lipa. Pocięte g.ówienko. Musisz się domyślić że ktoś ginie. W familijnych blockbusterach jakoś da się to wytrzymać, tutaj jest to nieporozumienie. Jedyne plusy tego filmu to świetny Banderas i "Get to the choppa!". No i może intro i finałowa rozpierducha. Pomijając brak przemocy, filmik jest cieńki i najsłabszy z serii. Szkoda.

 

1/10

Odnośnik do komentarza

Przepowiadałem słabiznę, ale aż tak źle?

 

 

Jest jeszcze gorzej. A Mel Gibson to nie wiem po co trenował do tego filmu, naprawdę nie wiem.  :turned: Jego rolę mógłby zagrać każdy. Jak obejrzałem Escape Plan to stwierdziłem że to już koniec Sly i Arnolda. Ich wielka kariera zgasła. Pora zejść sprzed kamery. A Sly jeszcze Rambo 5 ma w planach.  :verymad:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ja mam polowe za soba i taki Banderas jest jak na razie przez jakas minute. No i pg13 faktycznie zabija ten film, nie mowie ze krew ma sie lac strumoeniami i na wszystkie strony, ale kategoria R jest w tym filmie obowiązkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Obejrzalem i w sumie jedyna rzecz do jakiej mam zastrzezenia to pg13, ale bez przesady zeby od razu z tego powodu dawac 1/10. Film jako kino akcji sie broni, w dodatku staruszkowie kina akcji na jednym ekranie to miod dla oka. Bawilem sie dobrze, ale z kategoria R bawilbym sie o lepiej i podniosloby to ocene o jedno oczko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Jako fanboj niezniszczalnych, niestety obejrzałem screenera bo sie nahajpowalem. Niestety wyszlo kiepsko :( te swieżaki to nieporozumienie, banderas i gipson najlepiej wypadli, sceny kaskaderskie na motorach tez ok. Cala reszta... Pg13. Licze ze na bd dadza wersje z juchą :(

Odnośnik do komentarza

Blu ray będzie rated R.

 

"During a press conference in London Sylvester Stallone announced that the dvd/bluray release of EX3 will be rated R. We had heard previously that there were 4 hours of footage before the movie was edited so hopefully this "uncut" version should amount to something worthwhile."

 

No i to jest miód dla moich uszu! Czekam na wersję BR

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oglądałem wczoraj i o ile nie mam nigdy wysokich wymagań do tego typu filmów jak i do samej serii Expendables, lubie bezsensowne filmy akcji z niezniszczalnym Rambo, Willisiem w Szklanej Pułapce, Arnolda w jego filmach i generalnie tego typu kino.

Ale oglądając Ex3 już po 10 minutach mam świadomość, że oglądam słaby film, i to uczucie towarzyszy mi do samego końca. Zero krwi, efekty kompletnie z du py z marnym, tak marnym cgi której pasuje do budżetu serialu tv Strike Back a nie filmu za grube miliony USD. Całość bezpłciowa, no niby jest akcja ale ogląda się to na jakimś taki kacu moralnym. Widziałem film, jeżeli wersja unrated to krewka w cgi dodana do tego co mamy obecnie na talerzu to szkoda czasu nawet sciągać ją z torrenta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...