Skocz do zawartości

Oz (HBO)


Dark_Slide

Rekomendowane odpowiedzi

Morda :D

 

Kończę 3ci sezon i jest wyśmienicie, takiego zwyrolstwa dawno w serialu nie widziałem, może oprócz Hannibala.

Fajne rotacje są żeby nie było nudno, raz 1 trzyma z 2, za chwilę już są śmiertelnymi wrogami.

Albo jak Vern naziol

poszedł do Mudżinów, żeby mu zayebali Beechera.

 

Nie mogę rozkminić Kellera, tak naprawdę chyba tylko on sam wie o co mu chodzi, ale przez to jest jedną z najciekawszych postaci.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj tego s(pipi)ysyna i co mogę powiedzieć? Świetny serial, po prostu.

ALE za długi.

SPOILERY
Im dalej w las tym coraz dziwniejsze pomysły (jak pojawiły się wspomniane postarzające piguły, to aż oczy przecierałem ze zdumienia. To było głupsze niż wszystko co widziałem w prison brejku) a nowe postacie nie porywają i wszystko jest ciągnięte na barkach starych wyjadaczy. Ostatnią imo fajną postacią był Omar. A najlepszy wątek w ostatnich sezonach to kara śmierci dla Cyrila, ale zyebali strasznie z tym, że przeżył za pierwszym razem, tylko po to żeby za 2 odcinki powtórzyć scenę z sukcesem. Przy pierwszym podejściu manly tears were shed, więc szkoda, że nie zginął. Wątek Vern-Keller-Beecher też był świetny do końca, ale... no zaczynał męczyć, jak cały serial. Te peirdolety z opętaniem przez szatana i ogólnie wątek z katolami i Mukadą były nudne jak chuy. Serial powinien się skończyć po 4 sezonach (z tym, że 4 powinien zawierać w sobie najlepsze wątki z sezonów 4-6)
Z postaci najbardziej podobał mi się O'Riley (którego w tym temacie chyba nikt nie wymienił) z dwóch powodów. Po pierwsze - sposób w jaki działał był świetny, manipulacja na pełną skalę. Po drugie - jego metamorfoza. Na początku kozaczek cwaniaczek, ale z czasem zaczął wychodzić na lepszą drogę - relacje z Nathan się poprawiły, troska o Cyrila, kiedy ten miał zostać zabity, znalazł matkę i koniec końców wybaczył ojcowi. Jak dla mnie świetna przemiana. Keller też był spoko, bo nigdy nie byłem pewny o co mu chodzi i po której stronie stoi. Beecher i Vern też mieli swoje momenty. (pipi)a wszyscy byli spoko xD

W każdym razie, 2 sezony mniej i byłby idealnie, ale nie ma co narzekać, bo to dalej bardzo wysoka półka.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w drugiej połowie 4ego sezonu i już parę głupot się pojawiło -

 

 

- tabletki postarzające a jak Cyril je przestał brać to odmłodniał XDDDDDDD

- przerobienie Em City na raj dla Mudżinów, pod przewodnictwem Adebisiego

- Luke Perry z Beverly Hills 90210 jako ksionc wypędzający Szatany ze złego dwumetrowego Harlejowca XD

 

 

Ale za to akcja z

Doakesem przebijającym ręką przez ścianę i autoportret i zabijającym kolesia po drugiej stronie

była PRZEGENIALNA.

Albo Busmalis wiecznie uzależniony od

kopania tuneli i personifikowania ich

 

 

Takie rzeczy sprawiają, że moje życie jest lepsze i 9/10.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Miałem okres gdy go nawet polubiłem, ale gość robi totalnie nielogiczne rzeczy co chwilę, i zbytnio wyeksponowali jego wątek.

No ale przynajmniej rozruszali Saida dzięki temu.

Chyba mało kto tutaj wspominał albo w ogóle, ale zarąbistymi postaciami są Busmalis i Rabadow.

Obecnie pierwszy

wysłał 200 listów z prośbą o nie anulowanie programu 'Miss Sally's Schoolyard' a drugi kupił los na loterię, bo Bóg mu powiedział, że wygra miliony.

A chce je przeznaczyć na sprowadzanie zioła, które będzie leczyć białaczkę.

xD

 

Nie mogę z typów.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Każdy ich jakoś lubił, ale faktem że czołówka moioch ulubionych postaci to to nie jest, czasami nawet przymulali serial.

 

To mainstreamowe pewnie ale dla mnie najwiekszym mistrzem jest Adebisi, chciałbym by aktor został odkryty i miał kariere jak Alba z the Wire.

Dla mnie zawsze Adebisi a nie mr eco.

Odnośnik do komentarza

Kończę ten piękny serial, jeszcze mi tylko 3 i pół odcinka zostało.

6ty sezon moim zdaniem wcale jakoś nie odstaje od reszty. Fakt faktem, że wyrżnęli sporo fajnych postaci i teraz obecna załoga już nie jest tak charakterystyczna jak wcześniej.

ogqozo coś tam pisał kiedyś, że '3 ostatnie sezony to Keller plus reszta', ale chyba zapomniał, że Chrisa w 5ym i 6ym sezonach prawie nie ma, co też na minus.

 

Kurde, nie wiem co dalej będę oglądał. Są jeszcze jakieś takie starsze klasyki jak Oz, może od HBO?

Zdaję sobie sprawie, że jestem gościem, który siedzi w tym temacie ostro, ale może ktoś podrzuci coś czego nie znam.

Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...