Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższy (ciekawe czy jest od razu dostępny)

 

Nie jest.

 

Z tego co widziałem jest 5 poziomów trudności i na początku dostępne są tylko do hard (czyli 3). Old school (najwyższy) i coś tam jeszcze było zablokowane.

 

A jeśli chodzi o granie to standardowo na normal, na tym najłatwiej jest ocenić jak zbalansowana jest gra.

Odnośnik do komentarza

To będzie ciężki tydzień, wytrzymać do piątku nie oglądając spoilerów. Za to przyszły tydzień? Praktycznie po sesji, dodatkowo 3 tygodniowy urlop od 21 maja :D

Ja już mam po spoilerach, największego obadałem przez przypadek... i w sumie dobrze, nie muszę się w niczym ograniczać.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem 4 chaptery, jak macie jakieś pytania to pytajcie.

 

Od siebie napiszę wady - momentami animacja potrafi delikatnie zwolnić, choć mi to w ogóle nie przeszkadza; ciut za dużo cutscenek, naprawdę mogli sobie momentami darować i z cutscenki zrobić fajny fragment gameplayu; cover system troche kiepawy, nie ma płynnego przechodzenia z osłony do osłony i co gorsze, maksiu nie potrafi wyskoczyć do przodu bezpośrednio zza osłony... tzn, może NAD, ale nie może z boku obejść i się rzucić w przód.

 

Ogólnie gra jest świetna. Może nie 10/10, ale 9/10 na pewno, przynajmniej pierwsze 4 chaptery. Nie ma nudy, ciągle jakieś dialogi, monologi, czy pomniejsze twisty nie pozwalają ziewać, ciągle coś się dzieje, co chwile atakuje nas cutscenka(to akurat może być wada jak i zaleta) Euphoria dalej robi wrażenie i widok staczających się panów po schodach jak na gifie wyżej nadal powoduje uśmiech na ustach, grafcznie jest ładnie/bardzo ładnie, zależy od momentu. Mnóstwo detali i szczegółów w otoczeniu, nawet narastające plamy od potu na koszuli maksa - R* zawsze lubi dopieszczać wszystko, więc można się tego było spodziewać.

 

PS. polecam w chapterze 3 włączyć TV, przeczekać wiadomości i obejrzeć sobie brazylijską telenowele xD

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że poleciało trochę postów, dziwne.

 

Walkthrough od mojego ulubionego let's playera, komentarz pod filmikiem - "Cool, I finally found a Max Payne 3 Let's Play where the player is not dying every minute" :) Nie wytrzymałem i zobaczyłem pierwsze 18 minut. Jak dla mnie coś pięknego, jak wytrzymać do piątku damn it!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...