Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry gregory, Ader,

jakiej różnicy? Proszę cię nie hejtuj.

Nie szukam różnic, lecz mam przed sobą filmik i oceniam.

Proste?

 

Ty tam na prawdę widzisz świetne podania, nowe kapitalne animację, szczególnie w walce o piłkę, drybling 360, oraz braku skrętów o 90 stopni? Ty to tam na prawdę widzisz? :huh:

 

Grafika mnie ryra, ok 35 sekundy filmiku Pavilsa wyraźnie widać,że nie ma 8 kierunków biegu.Nie dziwie się,że ciężko to zobaczyć,jak oni duszą non stop r1 biegnąc prosto.Dlatego pisze,że sam bym chciał zobaczyć jak to wygląda.

 

aha. Czyli podczas szybkiego biegu mamy 8 kierunków.

Edytowane przez Pavlis
Odnośnik do komentarza

Skręt 90 stopni jest,znacznie wolniejszy i ma dziwną animację.

O biegu już pisałem - dużej różnicy nie widać.Każdy zobaczy co chce na tym filmiku,bo jak zwykle część mówi,że wygląda to wszystko świetnie(zwłaszcza fizyka piłki i niektóre animacje),drudzy ,że nie ma żadnej różnicy.Przecież od dawna pisano,że animacje są lepsze niż w 09,ale nie są na poziomie FIFY,ja zaskoczony nie jestem.

Ja jestem zadowolony ogólnie,a wy sobie wrzucajcie dalej,miłej zabawy.

Skręt 90 stopni:

1:38-1:39

Znacznie lepiej to wygląda niz w 09 gdzie ten ruch sprawiał,że praktycznie było się bezsilnym a zawodnicy skręcali tak szybko,że nic się nie dało zrobić.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Nic nie pokazujący trailer z gamescon :

Sorki,ale te ruchy zawodników wyglądają z teka drewniasto.A jak usłyszałem gwizdek w 1:24 to myślałem,że (pipi)ne.Tak irytującego dźwięku nigdy nie słyszałem w grach piłkarskich :/

Drewniane dźwięki nie są w ogóle poprawione <_<

Są te same co w 09,niestety....

Trailer na tle tego od EA to śmiech na sali.Konami powinno się wstydzić wypuszczając takiego babola,w którym nie ma ŻADNYCH konkretów ,jest tylko jeden nowy zwód.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

http://www.gamersyde.com/news_gamescom_pes...ay-8396_en.html

gameplay w hd....wybieram fifke

2 podania i bramka...messi wchodzi w pole karne jak w maslo :D zenada

rozumiem ze gosciu gra z konsola ale daje nam to obraz inteligencji pilkarzy i ich zachowanie na boisku

choc same modele postach zasluguja na pochwale :D chcialbym je w fifce...i jakos nie widac tu tego 360°

bez napinki tylko

Odnośnik do komentarza

no tak sylwetki zawodników w hd robią wrażenie, lepsze wrażenie niż w fifie, dopóki Ci zawodnicy nie zaczną biegać

 

poprawili ładnie wygląd prezentacji ustawień zespołu, oraz zdobywcy bramki, dlaczego nie mogli wyglądu zegara i wyniku, to wygląda jak za czasów psx tak samo.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
http://www.gamersyde.com/news_gamescom_pes...ay-8396_en.html

gameplay w hd....wybieram fifke

2 podania i bramka...messi wchodzi w pole karne jak w maslo :D zenada

 

Gdybyś tylko ruszył makówą .

Widać jak na dłoni , że koleś gra na najniższym poziomie trudności, a na nim bez trudu idzie wykręcić wynik dwu cyfrowy.

 

 

Modele postaci są niesamowite.

Odnośnik do komentarza
http://www.gamersyde.com/news_gamescom_pes...ay-8396_en.html

gameplay w hd....wybieram fifke

2 podania i bramka...messi wchodzi w pole karne jak w maslo :D zenada

(...)

Z kolei w tym filmiku gość dostaje w dupe od kompa.

 

Ja naprawdę mocno zastanowię się nad kupnem PES2010, bo końcówka roku będzie naprawde obfitywać w konkretne gry, ale jakąś piłeczkę trzeba będzie kupić ;)

Edytowane przez gilek
Odnośnik do komentarza
http://www.gamersyde.com/news_gamescom_pes...ay-8396_en.html

gameplay w hd....wybieram fifke

2 podania i bramka...messi wchodzi w pole karne jak w maslo :D zenada

rozumiem ze gosciu gra z konsola ale daje nam to obraz inteligencji pilkarzy i ich zachowanie na boisku

choc same modele postach zasluguja na pochwale :D chcialbym je w fifce...i jakos nie widac tu tego 360°

bez napinki tylko

Żenua po 2 sekundach można powiedzieć,że to najniższy poziom trudności.

Ta wrzutka Messiego w tym gameplayu HD to tragos,najbardziej nienaturalna i niemożliwa do wykonania rzecz jaką widziałem.

Jednak gra jest znacznie lepsza niż 09,wyeliminowano większość błędów i ja raczej wiem co kupię w tym roku.

 

Odnośnik do komentarza
W najnowszym komunikacie prasowym wydanym przez KONAMI jest oficjalne potwierdzenie dryblingu 360.

 

Zarazem z wypowiedzi japoncow wynika ze build w ktory graja ludzie na targach gamescom nie zawiera jeszcze wogole dryblingu 360 i nowych animacji. (i to by sie akurat zgadzalo)

Miałem to napisać,ale nikt mi nie uwierzy.

Boss PESfana prosił Konami by pozwoliło mu pokazać build ,który ostatnio testowali i filmiki z niego.Niestety przez negocjacje pewnych licencji Konami nie może sie na to zgodzić,choć bardzo by chciało.

PR Konami jak już mówiłem to tragedia.Jeśli to okaże się prawda i pokazują wcześniejszy build to samo są sobie winni i mam nadzieję,że nikt gry nie kupi.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

To ktoś nimi w ogóle gra? W master league czy gdzie? Ja zawsze na paczach gram, więc tam nawet ich nie ma (młodzicy za nich są najczęściej) - lubię realne składy, w master league nie kupuje nowych zawodnikow, chyba, że akurat mój klub w rzeczywistości kupuje to ja w grze to samo ;D

 

No chyba, że gram sobie default składem to wiadomo.

Odnośnik do komentarza

graficznie wg mnie zdecydowanie PES zjada Fife10(modele postaci w piłce konami to mistrzostwo) ale sama animacja i rozgrywka już do mnie nie przemawia.Szczytem jest akcja z jednego z linków kiedy to Messi zewnętrzną częścią lewej stopy dośrodkowuje z prawej strony boiska piłkę prosto na nogę Henry.Do tego AI bramkarzy dalej do poprawki.W każdym razie pierw zagram w demo obu pozycji zanim wydam ostateczny werdykt i zdecyduje się co kupić(w chwili obecnej Fifę10)

Odnośnik do komentarza

Czyzby role zaczynaly sie odwracac? Fifa-symulator pilki, PES-arcedowka?. Graficznie PES lepszy od FIFY? W szoku jestem. No tak, jak sie nie przyklada do animacji pilkarzy, pakujemy milony polygonow w postacie. Ostatnio Konami chwalilo sie niesamowitym odwzorowaniem pilkarzy.... wow! Kogo to k*&wa obchodzi po tygodniu grania na kamerze wide. Chce po biegu, charakterystycznych ruchach, czy zagrywkach rozpoznowac pilkarza (takie kiedys bylo ProEVo).

Narazie jestem po stronie Konami, bo co jak co, szybka gra kombinacyjna (z pierwszej pilki), z prostopadlym podaniem do napastnika, to domena PES'a (nie musicie sie ztym zgadzac). FIfa to slimak, ktory eksponuje realistyczne animacje (ale troche kuleje rozgrywanie akcji). Wierze w to, ze obecny "build" PES 2010 nie ma zaimpelemntowanych nowych animacji, ktorymi sie podniecaly serwisy internetowe poswiecone PES'owi (strasznie wiarygodne zrodla:))

 

Ficus- tez jak zobaczylem te podanie Messiegi, to mnie skrzywilo. Ale to nic, w powtorce widac, ze miedzy stopa Henry'ego a pilka nie bylo kontaktu! :wacko:

 

PS. I jeszcze jedno. Pilkarze nosza koszulki z ubieglego sezonu! No zesz ku$#a mac!! :pifpaf: KONAMI

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Ficus- tez jak zobaczylem te podanie Messiegi, to mnie skrzywilo. Ale to nic, w powtorce widac, ze miedzy stopa Henry'ego a pilka nie bylo kontaktu! :wacko:

nie wiem co gorsze-podanie Messiego,strzał w powietrze Henrego czy zachowanie bramkarza :D Zresztą gameplaye z GC czasem pokazują tak debilne zachowania bramkarzy,że strach się bać.

 

ps.też uważam,że zawsze domeną pesa było rozklepywanie obrony prostopadłymi podaniami oraz rajdy skrzydłem w pole karne i podanie do wbigającego na 7-10 metrze napastnika :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...