Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Koszulki są z zeszłego bo była mowa o licencjach, że coś tam coś i ten build stary dali - więc pewnie o to chodzi.

 

Ja powiem tak, gadałem z kolegą i mówie mu "ale (pipi)a czym się ci ludzie w tej fifie jarają, animacja? Grafą? (mowa o 09 była, ale to samo w 10 jeżeli o samą grafę chodzi a i ruchy też, ale o tym jak zamknę nawias napiszę, no ale dacie mi zamknąć ten nawias? No, to zamykam) Ja jak to widzę, to wydaje mi się śmieszne, jakoś dziwnie tak biegają i każdy jest szeroki w barach jak bokser wagi ciężkiej...", na co on powiedział, że ma to samo patrząc na pesa (oglądaliśmy pes10 gejplej).

 

Doszedłem do wniosku, że przyzwyczajenie w kwestiach graficznych i animacji (ja uważam, ze pes10 nawet w tym niby chu.jowym buildzie ma dobrą) ma duże znaczenie i tak naprawdę ciężko jest się przyzwyczaić do tego innego stylu jakie prezentują fifa i pes. A niby obie realistyczne itepe. Pes10 zaj.ebiście wygląda i ja uważam, że to już transmisja tv, ale patrząc na fife twierdze, że jej bardzo daleko do tego, nie mówię tego, bo uwielbiam pesa itepe, tylko szczerze - tak jakoś dziwnie mi to wygląda.

Odnośnik do komentarza

PES i FIFA to dwie różne gry i nie wyobrażam sobie by mogłyby mi się obie te gry podobać.Fifa ma naprawdę świetne animacje(bez dwóch zdań miażdży w tym aspekcie PESa),ale gameplay jest czymś czego w FIFe nie mogłem nigdy znaleźć.Nudne to jakieś,nie ma tego "czegoś".Nawet z miesiąc czasu miałem FIFĘ 09 na x360(z ciekawości,bo wszyscy chwalili) ale sprzedałem.

Czekam na demo PESa2010 :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Ja zaś nie mogłem znieść tego, że w PES nie dało się zrobić tego czego chciałem. Byłem ograniczany wszystkim, począwszy od sterowania zawodnikiem po rozgrywanie akcji - czyli dwa najważniejsze IMO aspekty w piłce. PES ciągnął te wszystkie babole od edycji z PS2 i wysiadłem z tego burdelu.

Fifa ma to coś, co powinna mieć świetna futbolówka.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=SCZxPlLOKik

Nie wiem czy było.

Najlepszy filmik z PESa2010.

Gra wyraźnie wolniejsza,widać drybling 360 i tylko szkoda ,że słaba jakość.

Radość Seabassa xDDDD

To inny filmik,gdzie tez wyraźnie widać te 360 kierunków biegu:

http://www.insidegamer.nl/xbox360/pes2010/videos/11743

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
W najnowszym komunikacie prasowym wydanym przez KONAMI jest oficjalne potwierdzenie dryblingu 360.

 

Zarazem z wypowiedzi japoncow wynika ze build w ktory graja ludzie na targach gamescom nie zawiera jeszcze wogole dryblingu 360 i nowych animacji. (i to by sie akurat zgadzalo)

 

Miałem to napisać,ale nikt mi nie uwierzy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SCZxPlLOKik

Nie wiem czy było.

Najlepszy filmik z PESa2010.

Gra wyraźnie wolniejsza,widać drybling 360 i tylko szkoda ,że słaba jakość.

Radość Seabassa xDDDD

To inny filmik,gdzie tez wyraźnie widać te 360 kierunków biegu:

http://www.insidegamer.nl/xbox360/pes2010/videos/11743

 

Zastanów się co piszesz, pierw zgadzasz się z tym co napisał Xymek czyli, że niby ta wersja pokazywana na targach nie ma zaimplementowanych 360 stopni, a teraz nagle je dostrzegasz... :wallbash:

Odnośnik do komentarza

wg mnie nowych animacji nie będzie już(ta wersja z targów już zawiera kilka nowych i widocznie na tym poprzestali) dodatkowo jest już 360 stopniowe sterowanie.Po filmikach dam jej szanse bo niektóre świadczą,że jest potencjał w tym tytule.Lepiej niż w PES09 ale wątpie,że lepiej niż w fife10.Szkoda,że w piłce Konami nie wszystko stoi na tak wysokim poziomie jak modele zawodników.

Odnośnik do komentarza
W najnowszym komunikacie prasowym wydanym przez KONAMI jest oficjalne potwierdzenie dryblingu 360.

 

Zarazem z wypowiedzi japoncow wynika ze build w ktory graja ludzie na targach gamescom nie zawiera jeszcze wogole dryblingu 360 i nowych animacji. (i to by sie akurat zgadzalo)

 

Miałem to napisać,ale nikt mi nie uwierzy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SCZxPlLOKik

Nie wiem czy było.

Najlepszy filmik z PESa2010.

Gra wyraźnie wolniejsza,widać drybling 360 i tylko szkoda ,że słaba jakość.

Radość Seabassa xDDDD

To inny filmik,gdzie tez wyraźnie widać te 360 kierunków biegu:

http://www.insidegamer.nl/xbox360/pes2010/videos/11743

 

Zastanów się co piszesz, pierw zgadzasz się z tym co napisał Xymek czyli, że niby ta wersja pokazywana na targach nie ma zaimplementowanych 360 stopni, a teraz nagle je dostrzegasz... :wallbash:

Ader chocby nie wiem co wydali to i tak bedzie zadowolony.

Filmik spoko - potwierdza znowu, ze bramke zdobedzie nawet paralityk - 2 strzaly - 2 szmaty - jak w zeszlej edycji - jak nie trafisz przypadkiem w bramkarza, to bedzie gol...

Inna sprawa, ze te filmy strasznie mi przypominaja 6tke. Podobnie jak Makar uwazam ze to kalka ruchow i animacji z PES 6 w lepszej oprawie.

a moze w PES 6 tez bylo 360 ! ;) widac to szczegolnie na tym filmiku - w 30 sec !

LOL.

W ciagu 3 lat, majac do dyspozycji konsole nowej generacji Konami zrobilo ogromne postepy ! :lol3:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie znam sie na procesie tworzenia animacji, ale ekipie Gueriila (Killzone 2) zajal ogromny szmat czasu zanim zaimplemntowali ten skomplikowany system "death-animation". Zaden inny FPP nie ma czegos takiego. EA Sport to potezna firma, z nieograniczona gotowka (w porownaniu do Konami). Oni maja kilkunastoletnie doswiedczenie w zakresie animowania postaci. Mozliwe ze posiadaja taka technologie, ktora po prostu Konami nie stac..... Niech to w koncu powiedza, bo denerwuje mnie ta korona nad PES. :)

Odnośnik do komentarza
Ader chocby nie wiem co wydali to i tak bedzie zadowolony.

Filmik spoko - potwierdza znowu, ze bramke zdobedzie nawet paralityk - 2 strzaly - 2 szmaty - jak w zeszlej edycji - jak nie trafisz przypadkiem w bramkarza, to bedzie gol...

Inna sprawa, ze te filmy strasznie mi przypominaja 6tke. Podobnie jak Makar uwazam ze to kalka ruchow i animacji z PES 6 w lepszej oprawie.

a moze w PES 6 tez bylo 360 ! ;) widac to szczegolnie na tym filmiku - w 30 sec !

LOL.

W ciagu 3 lat, majac do dyspozycji konsole nowej generacji Konami zrobilo ogromne postepy ! :lol3:

Jest wręcz odwrotnie,bo choćby nie wiem co pokazali Ty i tak byś wybrał fifę.Ja jestem zadowolony z tego co widzę,a animacje to nie jest najważniejsza rzecz w grze.W Fife jak gra dwóch ułomniaków,tez strzelisz bramkę bez problemu - to się nazywa szukanie wad na siłę.Zwracasz uwagę tylko na to co złe - to się nazywa obiektywizm,nie ma co.

Ale mnie to ryra ^_^ To może być najlepsza część PESa dotychczas 8)

P.S

easye - kurde człowieku,że Tobie się chce dokładnie to samo na kilku forach wklejać.Szacun.Jesteś najlepszym wojownikiem Ruttera.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Wiesz nie wszyscy uzytkownicy forum psxextreme graja w naszej lidze, gdzi udziela sie 7 osob na krzyz, a ze temat dotyczy tego samego, to dlaczego mam sie na dwoch forach nie wypowiadac ?

Zapowiadali rewolucje - pisales "gdzie jestes easye" a jak dostales to co roku, to i tak jestes zadowolony. Wiesz, jak mi spieprza FIFE, to nie bede w nia gral na sile, dlatego, ze jest nowsza czescia - dlatego np 2 lata z rzedu gralem w PES 6, nie kupowalem jak inne betony PES'a wersji 2008, tylko dlatego, ze byla czescia nowsza...

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Wiesz nie wszyscy uzytkownicy forum psxextreme graja w naszej lidze, gdzi udziela sie 7 osob na krzyz, a ze temat dotyczy tego samego, to dlaczego mam sie na dwoch forach nie wypowiadac ?

Zapowiadali rewolucje - pisales "gdzie jestes easye" a jak dostales to co roku, to i tak jestes zadowolony. Wiesz, jak mi spieprza FIFE, to nie bede w nia gral na sile, dlatego, ze jest nowsza czescia - dlatego np 2 lata z rzedu gralem w PES 6, nie kupowalem jak inne betony PES'a wersji 2008, tylko dlatego, ze byla czescia nowsza...

Jeśli według Ciebie nie ma różnicy między PES09 a 2010,to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

Widzisz tylko to co chcesz,co było jasne od samego początku.

Zresztą jeszcze nic nie dostałem,bo nie grałem.

Odnośnik do komentarza
Nie jestem i nigdy nie byłem przekonany że Goalkiperzy bronią zaleznie od poziomu trudności nawet jeśli tak jest to nie wierze żeby oni grali na easy ;] Pozatym był to klasyczny syndrom z pesa 09 -na dobra sprawe mandana sam sobie ją wbił do bramki .

Nie wiem co wy macie z tymi bramkarzami. Owszem popełniali błędy w 09 ale zdarzało się to z rzadka(jak w życiu). Zapuszczamy mecz versus na pro, na jednej bramce Yashin na drugiej Schmeichel i piłka nie ma prawa wpaść z odległości dalszej niż 8 metrów :)

Odnośnik do komentarza

Wiolku tu nie o to chodzi że bramkarze robią błędy tylko że mają głupi kod -- zamiast łapać piłke piąstukją ją jakby skakali do basenu na klate , stoją na piątce i patrza jak piłki wchodza po krótkim,sami sobie je wbijają,łapią tuby a wypuszczają szmaty na słynną dobitke itd. wiele tego jest ;]. Dodatkowo ja mam namysli tych obecnych bramkarzy a nie żywe legendy z klasyków(choć same tez lubię klasyki ) ;p

Odnośnik do komentarza
Panowie jak przedstawia się sprawa licencji i zespołów w 10 względem 09?! jakie doszły a z jakich zrezygnowano? pozdro

 

INTERNATIONAL TEAMS

 

Europe 34 teams

 

Austria

Belgium

Bosnia And Herzegovina

Bulgaria

Croatia

Czech Republic

Denmark

England

Finland

France

Germany

Greece

Hungry

Ireland

Israel

Italy

Montenegro

Netherlands

Northern Ireland

Norway

Poland

Portugal

Romania

Russia

Scotland

Serbia

Slovakia

Slovenia

Spain

Sweden

Switzerland

Turkey

Ukraine

Wales

 

Africa (13 teams)

 

Angola

Cameroon

Cote D’Ivoire

Egypt

Ghana

Guinea

Mali

Morocco

Nigeria

Senegal

South Africa

Togo

Tunisia

 

The Americas (16 teams)

 

Canada

Costa Rica

Honduras

Mexico

Trinidad And Tobago

United States

Argentina

Bolivia

Brazil

Chile

Columbia

Ecuador

Paraguay

Peru

Uruguay

Venezuela

 

Asia/Oceania (16 teams)

 

Australia

Bahrain

China

Iran

Iraq

Japan

Kuwait

North Korea

Oman

Qatar

Saudi Arabia

South Korea

Syria

Thailand

UAE

Uzbekistan

 

CLUB TEAMS

 

English League = 20 teams - Manchester United and Liverpool licensed.

French League = 20 teams - Ligue 1 - Fully licensed

Italian League = 20 teams - Calcio - Filly licensed

Dutch League = 18 teams - Eredivisie - Fully licensed

Spanish League = 20 teams - Athletic Bilbao, Barcelona, Deportivo La Coruna, Espanyol, Athletico Madrid, Real Madrid, Real Mallorca, Sevilla, Valencia, Villarreal licensed.

 

Other Leagues A (56 teams)

 

Anderlecht

Club Brugge

Standard De Liege

Dinamo Zagreb

Slavia Praha

Sparta Praha

Brondby IF

F.C. Copenhagen

HJK Helsinki

A.E.K. Athens

Olympiakos

Panathinaikos

Marchidegna (fake name)

PAOK

Rosenborg

Huerpojauza C.F (fake name)

Wisla Krakow

SL Benfica

S.C. Braga

FC Porto

Sporting

Dinamo Bucuresti

CFR Cluj

FC Cerchizmajiu (fake name)

Ugonalce (fake name)

Alashergokh F.C. (fake name)

F.C. Kolugavinsk (fake name)

F.K. Ljemorac (fake name)

PFC Ryagzhilograd (fake name)

Lokomotiv Moscow

Spartak Moscow

Zenit St. Petersburg

Aberdeen

Celtic

Hearts

Rangers

FK Crvena Zvezda

AIK

IFK Goteborg

Hammarby Fotboll

Kalmar FF

FC Basel

A.S. Punoichongaux (fake name)

Besiktas

Fenerbahce

Galatasaray

Sivasspor

MFK Trnolevoce (fake name)

Shakhtar Donetsk

FK Metalist Kharkiv

Dynami Kyiv

Boca Juniors

River Plate

SC Internacional

PES United

WE United

 

Other Leagues B = 18 teams - empty

 

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2010...list/#more-1695 - tu wejdź by zobaczyć teamy na licencji(te pogrubione)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...