Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Równie dobrze powiedzieć można, że obłąkany ten, który wierzy co roku w stary kod pesa.

Faktycznie rok rocznie powtarza się ta sama gadka, a na końcu okazuje się, że full praktycznie niczym się nie różni. :)

 

Ja tam mam dosyć starego, dobrego pesa. Ludzie, stary, dobry pes, hulał na PS2, cieszy was więc ten powrót?

Odnośnik do komentarza
Większość fachowych serwisów, które już miały styczność z PES 2010 twierdzi, że to powrót starego dobrego PESa-a, a Ty i tak wiesz lepiej.

 

haha, kur.wa ktore to "fachowe serwisy" dostapily zaszczytu pogrania w PES? PESFan, WENB? Przeciez to serwisy poswiecone tej grze, utrzymujace sie dzieki jej popularnosci, to co maja napisac, ze PES10 to ten sam shit co 09? Musza nakrecac Hype na spolke z Konami, bo maja w tym interes.

 

 

Ktos tam na gorze napisal, ze FIFA10 ma slabe animacje, oto link z tematu FIFA10, zapraszam przynajmniej z ciekawosci - LINK

 

 

A najbardziej mnie smieszy jak ktos mowi, ze filmik z PES10 jest SPRZED MIESIACA. Haha, sory ale no bonus, gra jest praktycznie ukonczona, ostatnie tygodnie to prostowanie spraw developerskich i jakies drobniutkie szlify, moge sie w tej chwili zalozyc ze PES10 bedzie wygladal w 99% tak jak na filmiku, przynajmniej jesli chodzi o oglolny gameplay. Nikt mi nie bedzie wciskal kitu ze to 50% ukonczenia gry, blablabla. Jakby mieli jakis lepszy build to by go pokazali, po co maja sobie teraz strzelac samoboja takimi filmikami. Rozwiazanie jest proste - puscic taki shit do netu i zakomunikowac od razu, ze jeszcze daleka droga do ukonczenia gry. Zenada, jak co roku. A naiwniaki dalej sie nabieraja na marny marketing.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza
haha, kur.wa ktore to "fachowe serwisy" dostapily zaszczytu pogrania w PES? PESFan, WENB? Przeciez to serwisy poswiecone tej grze, utrzymujace sie dzieki jej popularnosci, to co maja napisac, ze PES10 to ten sam shit co 09?

http://uk.xbox360.ign.com/articles/101/1014319p1.html

http://www.eurogamer.net/articles/pes-2010...nds-on_5?page=1

http://www.videogamer.com/xbox360/pes_2010/preview-1921.html

 

Tak, wymienione teraz serwisy też utrzymują się dzięki popularności PES-a. Jesteś mega lolem, z którym trudno prowadzić normalną dyskusję.

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza
Ktos tam na gorze napisal, ze FIFA10 ma slabe animacje, oto link z tematu FIFA10, zapraszam przynajmniej z ciekawosci - LINK

 

Jeżeli mam być szczery to nic nadzwyczajnego nie ma na tym filmiku co więcej jest jakiś beznadziejny cross i przenik (a ja głupi myslałem że to tylko w pesie jest)że już nie powiem o strasznie dziwnym ustawieniu kolesia wykonującego rzut rożny .Co mi się podobało to kontrola piłki kiedy jestesmy trzymani za koszulke (realnie i fajnie to wyglądało ).Może ja jakiś dziwny jestem ale dalej mam to samo nieodparte wrażenie że ci goście pływają po tym boisku.

 

edit : Cris jemu chodziło o oryginalne nazwy z other leagues ;]

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Ktos tam na gorze napisal, ze FIFA10 ma slabe animacje, oto link z tematu FIFA10, zapraszam przynajmniej z ciekawosci - LINK

 

 

A najbardziej mnie smieszy jak ktos mowi, ze filmik z PES10 jest SPRZED MIESIACA. Haha, sory ale no bonus, gra jest praktycznie ukonczona, ostatnie tygodnie to prostowanie spraw developerskich i jakies drobniutkie szlify, moge sie w tej chwili zalozyc ze PES10 bedzie wygladal w 99% tak jak na filmiku, przynajmniej jesli chodzi o oglolny gameplay. Nikt mi nie bedzie wciskal kitu ze to 50% ukonczenia gry, blablabla. Jakby mieli jakis lepszy build to by go pokazali, po co maja sobie teraz strzelac samoboja takimi filmikami. Rozwiazanie jest proste - puscic taki shit do netu i zakomunikowac od razu, ze jeszcze daleka droga do ukonczenia gry. Zenada, jak co roku. A naiwniaki dalej sie nabieraja na marny marketing.

 

^_^ przeczytałem ostatnie 7 stron w tym temacie i co moge powiedzieć ??

przedewszystkim zaczne od tego ze gram w PES długo poczawszy od ISS, więc "lekko" znam temat, widziałem jak seria się zmieniała, zawsze na lepsze (nawet gdy w pro evo 4 chodzilo jedynie o to zeby wycofać piłke na 10 metr na nabiegającego typa i tak padało 99% goli)

Po czym nagle coś sie stało...Konami stwierdziło ze da sobie w logo korone i zostanie najsilniejsza na podwórku...

Począwszy od pes6 aż do teraz schemat gry jest taki sam...napierda.alamy skrzydłem, przenikamy, biegamy messim i strzelamy gole z dupy...

Niech mi ktoś powie gdzie się podział genialny system kolizji z Supercancellem na czele z pro evo 5?? gdzie można było sobie grać ciałem?? teraz jest przenikanie...teraz jest wygrywanie głowek W.Phillipsem z każdym 2 metrowym stoperem...teraz babol goni babol...

Konami powinno usunąc słowo "Evolution" z tytułu gry, bo to co oni odpi.erdalają to jest kur.wa skandal !!!

pół roku temu kumpel zaprosił mnie na granie w fife...poszedlem, zagrałem i się olałem...Arsenal gra jak Arsenal!! boczni sie pokazują na pozycje, Adebayor jest wysokim silnym fuckerem ktory wygrywa głowki, Fabregas dokaldnie podaje i ma dobry strzał na bramke, bramkarz może wznowić gre podając z ręki czy nogi do kazdego obrońcy a nie do 1wszego ktorego ma...luuudzie jak wy tego nie widzicie to jesteście poprostu ślepi...

i nie uważam że pro evo10 bedzie super extra fajne, bo nie bedzie...twarze...sylwetki można sobie wsadzić w żydź, liczy się gameplay...którego od 3 lat nie ma...tyle...aha i jeszcze jedno...

Ader daj sobie spokój, przypominasz mi wyznawców tekkena 4 dla których to była najlepsza część serii, czas pokazał że się niemiłosiernie mylili...

Edytowane przez mahlik
Odnośnik do komentarza
A no tak... jeszcze mam popsutą głowę po wczorajszym

 

 

Tu jest wszystko

http://en.wikipedia.org/wiki/Pro_Evolution_Soccer_2010

 

 

dobrze widze, że jednak Wisły niema ? Ale za to jest Levadia :D

Wisła jest na 100% i to na licencji,wikipedia to nie jest najwiarygodniejsze źródło informacji.

 

Ktos tam na gorze napisal, ze FIFA10 ma slabe animacje, oto link z tematu FIFA10, zapraszam przynajmniej z ciekawosci - LINK

 

 

A najbardziej mnie smieszy jak ktos mowi, ze filmik z PES10 jest SPRZED MIESIACA. Haha, sory ale no bonus, gra jest praktycznie ukonczona, ostatnie tygodnie to prostowanie spraw developerskich i jakies drobniutkie szlify, moge sie w tej chwili zalozyc ze PES10 bedzie wygladal w 99% tak jak na filmiku, przynajmniej jesli chodzi o oglolny gameplay. Nikt mi nie bedzie wciskal kitu ze to 50% ukonczenia gry, blablabla. Jakby mieli jakis lepszy build to by go pokazali, po co maja sobie teraz strzelac samoboja takimi filmikami. Rozwiazanie jest proste - puscic taki shit do netu i zakomunikowac od razu, ze jeszcze daleka droga do ukonczenia gry. Zenada, jak co roku. A naiwniaki dalej sie nabieraja na marny marketing.

 

^_^ przeczytałem ostatnie 7 stron w tym temacie i co moge powiedzieć ??

przedewszystkim zaczne od tego ze gram w PES długo poczawszy od ISS, więc "lekko" znam temat, widziałem jak seria się zmieniała, zawsze na lepsze (nawet gdy w pro evo 4 chodzilo jedynie o to zeby wycofać piłke na 10 metr na nabiegającego typa i tak padało 99% goli)

Po czym nagle coś sie stało...Konami stwierdziło ze da sobie w logo korone i zostanie najsilniejsza na podwórku...

Począwszy od pes6 aż do teraz schemat gry jest taki sam...napierda.alamy skrzydłem, przenikamy, biegamy messim i strzelamy gole z dupy...

Niech mi ktoś powie gdzie się podział genialny system kolizji z Supercancellem na czele z pro evo 5?? gdzie można było sobie grać ciałem?? teraz jest przenikanie...teraz jest wygrywanie głowek W.Phillipsem z każdym 2 metrowym stoperem...teraz babol goni babol...

Konami powinno usunąc słowo "Evolution" z tytułu gry, bo to co oni odpi.erdalają to jest kur.wa skandal !!!

pół roku temu kumpel zaprosił mnie na granie w fife...poszedlem, zagrałem i się olałem...Arsenal gra jak Arsenal!! boczni sie pokazują na pozycje, Adebayor jest wysokim silnym fuckerem ktory wygrywa głowki, Fabregas dokaldnie podaje i ma dobry strzał na bramke, bramkarz może wznowić gre podając z ręki czy nogi do kazdego obrońcy a nie do 1wszego ktorego ma...luuudzie jak wy tego nie widzicie to jesteście poprostu ślepi...

i nie uważam że pro evo10 bedzie super extra fajne, bo nie bedzie...twarze...sylwetki można sobie wsadzić w żydź, liczy się gameplay...którego od 3 lat nie ma...tyle...aha i jeszcze jedno...

Ader daj sobie spokój, przypominasz mi wyznawców tekkena 4 dla których to była najlepsza część serii, czas pokazał że się niemiłosiernie mylili...

Ale z czym dac sobie spokój?Graj sobie w fifę,w napleta czy w co tam chcesz ale do kur.wy nędzy nie zabraniaj mi mówić ,że gra mi się podoba i dla mnie jest dobra.

Szkur.wa

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Liverpool-Barca, 1ère mi-temps:

http://www.youtube.com/watch/v/Shj4VeXrb0c

YouTube - PES 2010 - Gamescom - Second half

 

 

Nouvelle vue 'Be a Legend':

 

 

Allemagne-France, match entier:

 

 

;/ CHAOS... oj chaos...

Okładki mają po 2 motorki w tyłkach, znowu będzie biegania po całym boisku 1 zawodnikiem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Fifowcy jak zwykle spamują temat pesa ;] Czemu my tak nie robimy ?? Bo mamy wyje.bane :D Pytanie do Adera (bo jest najbardziej zorientowany w nowinkach) Czy pojawi się polski serwer tak jak za czasów pesa 6 (online) ? Konami podaje jakies informacje na ten temat ??Pytam bo w pesie 2009 jest pełno pustych serwerów(2 serwer angielski,niemiecki ,włoski ,serwery "any" itp.) na których nie ma wogóle ludzi a zamiast nich mógłby się pojawić choćby polski.

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...